lat|eng
Насловна   >   Пионири/Летња лига   >   КК Мондо Баскет - КК Борча
(72508) 30.05.2021
Пионири/Летња лига
КК Мондо Баскет
55
КК Борча
61
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
30.05.2021
16:00:00
Бранко Радичевић (Батајница)
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5