lat|eng
Насловна   >   Јуниори/2. круг Квалификација за ЈЈЛС   >   КК Торлак ОКК Београд - КК Црвена Звезда МТС
(78970) 02.10.2022
Јуниори/2. круг Квалификација за ЈЈЛС
КК Торлак ОКК Београд
81
КК Црвена Звезда МТС
86
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
02.10.2022
16:00:00
Баскет Цитy
Данило Петковић, Немања Ковачевић. Делегат: Урош Чукић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5