lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 |

ЈУНИОРИ/Београдска лига/Група 1
1.ОКК Београд 2211651550:134037
2.КК Абба (Барич)191721419:113536
3.КК Еко Спорт 2181711437:108235
4.КК Сава 2201371328:124033
5.КК Рас181171440:119229
6.КК Вук218131212:130029
7.КК Церак 217141233:139128
8.КК Борча 217141276:142728
9.КК Победник 011216151129:138127
10.КК Риверс БМ 2197121225:134626
11.КК ФМП Меридиан 2205151162:140925
12.КК Сурчин Добановци195141135:130324
88703 КК Абба (Барич) : КК Сава 2
88704 КК Победник 011 : КК Сурчин Добановци
27.05.2024
21:10
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
88705 КК Еко Спорт 2 : КК ФМП Меридиан 2
27.05.2024
20:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
88706 КК Церак : КК Вук
27.05.2024
22:10
14. Октобар ( Гочка 40)
88707 КК Рас : КК Борча
88708 ОКК Београд 2 : КК Риверс БМ 2
88577 КК Абба (Барич) : ОКК Београд 2 79 : 68
18.11.2023
17:00
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
88578 КК Победник 011 : КК Сава 2 63 : 71
18.11.2023
12:30
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
88579 КК Еко Спорт 2 : КК Сурчин Добановци 90 : 70
19.11.2023
12:20
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
88580 КК Церак : КК ФМП Меридиан 2 66 : 37
19.11.2023
13:15
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
88581 КК Рас : КК Вук 61 : 71
20.11.2023
20:30
Шутер арена (Сремчица) ( Шумске економије 17)
88582 КК Риверс БМ 2 : КК Борча 74 : 87
19.11.2023
16:20
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
88583 КК Абба (Барич) : КК Победник 011 78 : 53
26.11.2023
18:50
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
88584 КК Вук : КК Риверс БМ 2 63 : 46
28.11.2023
21:15
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
88585 КК ФМП Меридиан 2 : КК Рас 50 : 107
25.11.2023
18:15
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
88586 КК Сурчин Добановци : КК Церак 47 : 55
27.11.2023
21:30
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
88587 КК Сава 2 : КК Еко Спорт 2 61 : 77
26.11.2023
17:00
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
88588 ОКК Београд 2 : КК Борча 85 : 54
26.11.2023
12:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
88589 КК Победник 011 : ОКК Београд 2 43 : 76
02.12.2023
12:30
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
88590 КК Еко Спорт 2 : КК Абба (Барич) 76 : 64
23.01.2024
21:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
88591 КК Церак : КК Сава 2 59 : 79
02.12.2023
14:45
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
88592 КК Рас : КК Сурчин Добановци 85 : 62
04.12.2023
21:30
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
88593 КК Риверс БМ 2 : КК ФМП Меридиан 2 74 : 56
02.12.2023
16:20
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
88594 КК Борча : КК Вук 56 : 57
05.12.2023
21:15
Стеван Сремац (Борча) ( Трг ослобођења 3)
88595 КК Абба (Барич) : КК Церак 70 : 52
11.12.2023
21:30
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
88596 КК Победник 011 : КК Еко Спорт 2 49 : 90
15.12.2023
20:20
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
88597 КК ФМП Меридиан 2 : КК Борча 63 : 67
10.12.2023
17:15
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
88598 КК Сурчин Добановци : КК Риверс БМ 2 77 : 68
10.12.2023
11:15
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
88599 КК Сава 2 : КК Рас 76 : 73
09.12.2023
16:00
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
88600 ОКК Београд 2 : КК Вук 86 : 66
11.12.2023
21:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
88601 КК Еко Спорт 2 : ОКК Београд 2 71 : 61
18.12.2023
21:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
88602 КК Церак : КК Победник 011 69 : 54
16.12.2023
16:15
14. Октобар ( Гочка 40)
88603 КК Рас : КК Абба (Барич) 80 : 85
17.12.2023
17:20
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
88604 КК Риверс БМ 2 : КК Сава 2
16.12.2023
15:20
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
88605 КК Борча : КК Сурчин Добановци 60 : 61
20.12.2023
21:40
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
88606 КК Вук : КК ФМП Меридиан 2 66 : 46
21.12.2023
21:10
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
88607 КК Абба (Барич) : КК Риверс БМ 2 98 : 64
23.12.2023
18:10
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
88608 КК Победник 011 : КК Рас 57 : 69
23.12.2023
11:30
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
88609 КК Еко Спорт 2 : КК Церак 91 : 60
29.12.2023
21:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
88610 КК Сурчин Добановци : КК Вук 41 : 38
24.12.2023
20:10
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
88611 КК Сава 2 : КК Борча 75 : 55
21.01.2024
13:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
88612 ОКК Београд 2 : КК ФМП Меридиан 2 76 : 54
24.12.2023
16:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
88613 КК Церак : ОКК Београд 2 66 : 77
29.01.2024
21:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
88614 КК Рас : КК Еко Спорт 2 61 : 78
31.01.2024
21:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
88615 КК Риверс БМ 2 : КК Победник 011 41 : 48
27.01.2024
15:20
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
88616 КК Борча : КК Абба (Барич) 56 : 83
28.01.2024
12:30
Стеван Сремац (Борча) ( Трг ослобођења 3)
88617 КК Вук : КК Сава 2 56 : 45
28.01.2024
18:15
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
88618 КК ФМП Меридиан 2 : КК Сурчин Добановци
88619 КК Абба (Барич) : КК Вук 71 : 47
05.02.2024
21:00
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
88620 КК Победник 011 : КК Борча 48 : 70
03.02.2024
09:30
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
88621 КК Еко Спорт 2 : КК Риверс БМ 2 93 : 48
05.02.2024
21:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
88622 КК Церак : КК Рас 74 : 81
02.02.2024
22:10
14. Октобар ( Гочка 40)
88623 КК Сава 2 : КК ФМП Меридиан 2 74 : 50
03.02.2024
12:00
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
88624 ОКК Београд 2 : КК Сурчин Добановци 90 : 57
04.02.2024
11:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
88625 КК Рас : ОКК Београд 2 80 : 51
10.02.2024
14:00
Шутер арена (Сремчица) ( Шумске економије 17)
88626 КК Риверс БМ 2 : КК Церак 70 : 75
11.02.2024
15:20
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
88627 КК Борча : КК Еко Спорт 2 60 : 95
15.02.2024
11:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
88628 КК Вук : КК Победник 011 46 : 52
11.02.2024
20:00
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
88629 КК ФМП Меридиан 2 : КК Абба (Барич) 41 : 52
11.02.2024
14:15
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
88630 КК Сурчин Добановци : КК Сава 2 47 : 51
10.02.2024
14:15
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
88631 КК Абба (Барич) : КК Сурчин Добановци 83 : 67
17.02.2024
17:00
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
88632 КК Победник 011 : КК ФМП Меридиан 2 58 : 44
15.02.2024
19:15
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
88633 КК Еко Спорт 2 : КК Вук 92 : 76
21.02.2024
20:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
88634 КК Церак : КК Борча 62 : 63
17.02.2024
16:20
14. Октобар ( Гочка 40)
88635 КК Рас : КК Риверс БМ 2 89 : 68
17.02.2024
14:00
Шутер арена (Сремчица) ( Шумске економије 17)
88636 ОКК Београд 2 : КК Сава 2 71 : 55
06.03.2024
21:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
88637 КК Риверс БМ 2 : ОКК Београд 2 62 : 67
25.02.2024
15:20
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
88638 КК Борча : КК Рас 70 : 62
05.03.2024
21:15
Стеван Сремац (Борча) ( Трг ослобођења 3)
88639 КК Вук : КК Церак 53 : 61
25.02.2024
20:00
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
88640 КК ФМП Меридиан 2 : КК Еко Спорт 2 69 : 68
13.05.2024
20:20
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
88641 КК Сурчин Добановци : КК Победник 011 57 : 58
25.02.2024
12:30
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
88642 КК Сава 2 : КК Абба (Барич) 57 : 64
25.02.2024
12:40
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
88643 КК Борча : КК Риверс БМ 2 61 : 62
09.03.2024
12:30
Стеван Сремац (Борча) ( Трг ослобођења 3)
88644 КК Вук : КК Рас 42 : 82
03.03.2024
21:00
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
88645 КК ФМП Меридиан 2 : КК Церак 52 : 46
03.03.2024
16:20
14. Октобар ( Гочка 40)
88646 КК Сурчин Добановци : КК Еко Спорт 2
01.01.2024
88647 КК Сава 2 : КК Победник 011 53 : 40
03.03.2024
10:50
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
88648 ОКК Београд 2 : КК Абба (Барич) 72 : 79
02.03.2024
16:20
Балон Радомир Шапер ( Здравка Челара 14)
88649 КК Победник 011 : КК Абба (Барич) 65 : 56
12.03.2024
21:10
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
88650 КК Еко Спорт 2 : КК Сава 2 65 : 49
15.05.2024
20:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
88651 КК Церак : КК Сурчин Добановци 55 : 50
15.03.2024
22:10
14. Октобар ( Гочка 40)
88652 КК Рас : КК ФМП Меридиан 2 90 : 60
10.03.2024
14:00
Шутер арена (Сремчица) ( Шумске економије 17)
88653 КК Риверс БМ 2 : КК Вук 63 : 60
14.03.2024
21:40
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
88654 КК Борча : ОКК Београд 2 61 : 71
12.03.2024
21:20
Стеван Сремац (Борча) ( Трг ослобођења 3)
88655 КК Абба (Барич) : КК Еко Спорт 2
88656 КК Вук : КК Борча 72 : 47
17.03.2024
19:50
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
88657 КК ФМП Меридиан 2 : КК Риверс БМ 2 75 : 78
17.03.2024
16:20
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
88658 КК Сурчин Добановци : КК Рас 67 : 88
17.03.2024
14:00
Шутер арена (Сремчица) ( Шумске економије 17)
88659 КК Сава 2 : КК Церак 75 : 48
16.03.2024
10:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
88660 ОКК Београд 2 : КК Победник 011 80 : 68
18.03.2024
21:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
88661 КК Еко Спорт 2 : КК Победник 011 61 : 36
23.03.2024
11:10
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
88662 КК Церак : КК Абба (Барич) 54 : 81
23.03.2024
19:20
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
88663 КК Рас : КК Сава 2 81 : 88
23.03.2024
14:00
Шутер арена (Сремчица) ( Шумске економије 17)
88664 КК Риверс БМ 2 : КК Сурчин Добановци 74 : 62
23.03.2024
15:20
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
88665 КК Борча : КК ФМП Меридиан 2 52 : 70
23.03.2024
15:25
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
88666 КК Вук : ОКК Београд 2 53 : 72
24.03.2024
19:30
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
88667 КК Абба (Барич) : КК Рас
88668 КК Победник 011 : КК Церак 57 : 54
02.04.2024
21:15
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
88669 КК ФМП Меридиан 2 : КК Вук 54 : 56
09.05.2024
21:05
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
88670 КК Сурчин Добановци : КК Борча 65 : 76
09.04.2024
21:20
Стеван Сремац (Борча) ( Трг ослобођења 3)
88671 КК Сава 2 : КК Риверс БМ 2 75 : 74
31.03.2024
15:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
88672 ОКК Београд 2 : КК Еко Спорт 2 56 : 72
21.05.2024
21:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
88673 КК Церак : КК Еко Спорт 2 56 : 78
07.04.2024
16:15
14. Октобар ( Гочка 40)
88674 КК Рас : КК Победник 011 91 : 54
07.04.2024
14:00
Шутер арена (Сремчица) ( Шумске економије 17)
88675 КК Риверс БМ 2 : КК Абба (Барич) 52 : 81
07.04.2024
16:20
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
88676 КК Борча : КК Сава 2 53 : 64
06.04.2024
11:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
88677 КК Вук : КК Сурчин Добановци 59 : 71
11.04.2024
21:20
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
88678 КК ФМП Меридиан 2 : ОКК Београд 2 70 : 85
07.04.2024
16:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
88679 КК Абба (Барич) : КК Борча 73 : 56
15.04.2024
21:20
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
88680 КК Победник 011 : КК Риверс БМ 2 57 : 65
13.04.2024
12:30
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
88681 КК Еко Спорт 2 : КК Рас
88682 КК Сурчин Добановци : КК ФМП Меридиан 2 59 : 41
14.04.2024
11:45
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
88683 КК Сава 2 : КК Вук 77 : 57
14.04.2024
10:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
88684 ОКК Београд 2 : КК Церак 80 : 67
17.04.2024
21:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
88685 КК Рас : КК Церак 88 : 55
20.04.2024
15:00
Шутер арена (Сремчица) ( Шумске економије 17)
88686 КК Риверс БМ 2 : КК Еко Спорт 2 73 : 79
08.05.2024
20:10
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
88687 КК Борча : КК Победник 011 57 : 42
23.04.2024
21:20
Стеван Сремац (Борча) ( Трг ослобођења 3)
88688 КК Вук : КК Абба (Барич) 47 : 55
21.04.2024
19:30
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
88689 КК ФМП Меридиан 2 : КК Сава 2 79 : 75
21.04.2024
19:50
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
88690 КК Сурчин Добановци : ОКК Београд 2 58 : 71
22.04.2024
21:20
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
88691 КК Абба (Барич) : КК ФМП Меридиан 2 81 : 68
12.05.2024
17:30
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
88692 КК Победник 011 : КК Вук 48 : 70
14.05.2024
21:10
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
88693 КК Еко Спорт 2 : КК Борча 87 : 76
11.05.2024
14:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
88694 КК Церак : КК Риверс БМ 2 43 : 69
12.05.2024
18:20
14. Октобар ( Гочка 40)
88695 КК Сава 2 : КК Сурчин Добановци 75 : 57
12.05.2024
12:00
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
88696 ОКК Београд 2 : КК Рас 84 : 72
11.05.2024
16:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
88697 КК Риверс БМ 2 : КК Рас
22.05.2024
19:15
НБГД Халл ( Савски насип 7)
88698 КК Борча : КК Церак 39 : 56
18.05.2024
12:30
Стеван Сремац (Борча) ( Трг ослобођења 3)
88699 КК Вук : КК Еко Спорт 2 57 : 74
19.05.2024
19:15
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
88700 КК ФМП Меридиан 2 : КК Победник 011 83 : 79
19.05.2024
09:50
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
88701 КК Сурчин Добановци : КК Абба (Барич) 60 : 86
19.05.2024
12:20
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
88702 КК Сава 2 : ОКК Београд 2 53 : 71
19.05.2024
10:50
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
88703 КК Абба (Барич) : КК Сава 2
88704 КК Победник 011 : КК Сурчин Добановци
27.05.2024
21:10
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
88705 КК Еко Спорт 2 : КК ФМП Меридиан 2
27.05.2024
20:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
88706 КК Церак : КК Вук
27.05.2024
22:10
14. Октобар ( Гочка 40)
88707 КК Рас : КК Борча
88708 ОКК Београд 2 : КК Риверс БМ 2