lat|eng
Насловна   >   Јуниори/2. круг Квалификација за ЈЈЛС   >   КК Мега Мис - КК Земун Борац
(78969) 02.10.2022
Јуниори/2. круг Квалификација за ЈЈЛС
КК Мега Мис
124
КК Земун Борац
86
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
02.10.2022
13:30:00
Баскет Цитy
Павле Шипка, Душан Марчетић. Делегат: Урош Чукић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5