lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 2 | 3 |

ПИОНИРИ/Регионална лига У14 - 8 екипа/Група 2
1.ШКК Звездара 3550358:14810
2.КК Жарково 2541396:1969
3.КК Елите Баскет541321:2279
4.КК Земун 4523208:3627
5.КК Ас Баскет 3523240:2727
6.КК Флеш 5523197:2787
7.КК Беко 3514205:2906
8.КК Мондо Баскет 2505141:2935
83579 КК Мондо Баскет 2 : КК Земун 4
05.02.2023
16:40
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
83580 КК Беко 3 : ШКК Звездара 3
05.02.2023
18:15
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
83581 КК Елите Баскет : КК Ас Баскет 3
05.02.2023
12:15
Балон ВИИ Гимназије ( Миријево)
83582 КК Флеш 5 : КК Жарково 2
05.02.2023
18:55
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
83559 КК Беко 3 : КК Мондо Баскет 2 53 : 32
27.11.2022
10:15
Стеван Дукић ( Дантеова 52)
83560 КК Елите Баскет : КК Земун 4 81 : 40
27.11.2022
12:10
Балон ВИИ Гимназије ( Миријево)
83561 КК Флеш 5 : ШКК Звездара 3 20 : 71
26.11.2022
17:00
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
83562 КК Жарково 2 : КК Ас Баскет 3 97 : 32
26.11.2022
10:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
83563 КК Мондо Баскет 2 : КК Ас Баскет 3 28 : 54
04.12.2022
20:15
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
83564 ШКК Звездара 3 : КК Жарково 2 59 : 50
04.12.2022
12:50
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
83565 КК Земун 4 : КК Флеш 5 64 : 43
03.12.2022
11:15
Михајло Пупин (Нова Галеника) ( Емилије Јакшић 31а)
83566 КК Беко 3 : КК Елите Баскет 42 : 52
04.12.2022
12:00
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
83567 КК Елите Баскет : КК Мондо Баскет 2 76 : 24
11.12.2022
12:10
Балон ВИИ Гимназије ( Миријево)
83568 КК Флеш 5 : КК Беко 3 59 : 44
11.12.2022
18:15
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
83569 КК Жарково 2 : КК Земун 4 88 : 25
11.12.2022
19:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
83570 КК Ас Баскет 3 : ШКК Звездара 3 29 : 61
11.12.2022
14:15
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
83571 КК Мондо Баскет 2 : ШКК Звездара 3 25 : 70
24.12.2022
15:15
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
83572 КК Земун 4 : КК Ас Баскет 3 55 : 53
17.12.2022
11:15
Михајло Пупин (Нова Галеника) ( Емилије Јакшић 31а)
83573 КК Беко 3 : КК Жарково 2 35 : 75
18.12.2022
10:20
Стеван Дукић ( Дантеова 52)
83574 КК Елите Баскет : КК Флеш 5 67 : 35
18.12.2022
12:15
Балон ВИИ Гимназије ( Миријево)
83575 КК Флеш 5 : КК Мондо Баскет 2 40 : 32
25.12.2022
19:20
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
83576 КК Жарково 2 : КК Елите Баскет 86 : 45
24.12.2022
13:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
83577 КК Ас Баскет 3 : КК Беко 3 72 : 31
24.12.2022
11:20
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
83578 ШКК Звездара 3 : КК Земун 4 97 : 24
25.12.2022
12:50
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
83579 КК Мондо Баскет 2 : КК Земун 4
05.02.2023
16:40
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
83580 КК Беко 3 : ШКК Звездара 3
05.02.2023
18:15
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
83581 КК Елите Баскет : КК Ас Баскет 3
05.02.2023
12:15
Балон ВИИ Гимназије ( Миријево)
83582 КК Флеш 5 : КК Жарково 2
05.02.2023
18:55
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
>> Регионална лига У14 - 8 екипа