lat|eng
Насловна > Резултати
ЈУНИОРИ/2. лига
1.КК Колеџ Београд862719:54814
2.КК Парагон (Лазаревац)862636:57214
3.КК Горица761492:41313
4.КК Визура 2761571:41213
5.КК Мондо Баскет853598:55813
6.КК Победник 011734458:48210
7.ШКК Звездара826529:61010
8.КК Беостајл725448:5609
9.КК Риверс БМ532335:3268
10.КК Шутер532348:3908
11.КК Раднички (Обреновац)808518:6548
12.КК Риверс БМ 2606365:4926
82269 КК Колеџ Београд : КК Мондо Баскет
04.02.2023
17:00
Хала ФМП Железник ( Стјепана Супанца 15а)
82270 КК Победник 011 : ШКК Звездара
07.02.2023
21:10
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
82271 КК Риверс БМ : КК Беостајл
08.02.2023
20:20
НБГД Халл ( Савски насип 7)
82272 КК Раднички (Обреновац) : КК Риверс БМ 2
05.02.2023
12:20
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
82273 КК Горица : КК Парагон (Лазаревац)
82274 КК Визура 2 : КК Шутер
82221 КК Парагон (Лазаревац) : КК Мондо Баскет 89 : 78
23.11.2022
21:15
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
82222 КК Риверс БМ 2 : КК Шутер 72 : 100
19.11.2022
17:15
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
82223 КК Беостајл : КК Визура 2 53 : 98
23.11.2022
21:20
Мала Визура ( Цара Душана 105)
82224 ШКК Звездара : КК Горица 54 : 80
19.11.2022
18:15
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
82225 КК Колеџ Београд : КК Раднички (Обреновац) 99 : 77
19.11.2022
14:00
Хала ФМП Железник ( Стјепана Супанца 15а)
82226 КК Победник 011 : КК Риверс БМ 53 : 64
19.11.2022
10:20
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
82227 КК Парагон (Лазаревац) : КК Риверс БМ 2 84 : 67
26.11.2022
19:30
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
82228 КК Раднички (Обреновац) : КК Победник 011 83 : 89
30.11.2022
22:10
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
82229 КК Горица : КК Колеџ Београд 80 : 64
26.11.2022
13:20
Балон Клуб Стефан (Сремчица) ( Капетана Дерока бб)
82230 КК Визура 2 : ШКК Звездара 84 : 60
27.11.2022
14:15
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
82231 КК Шутер : КК Беостајл
01.01.2022
82232 КК Мондо Баскет : КК Риверс БМ 75 : 81
27.12.2022
21:20
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
82233 КК Риверс БМ 2 : КК Мондо Баскет 55 : 83
04.12.2022
16:20
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
82234 КК Беостајл : КК Парагон (Лазаревац) 61 : 66
04.12.2022
17:15
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
82235 ШКК Звездара : КК Шутер 77 : 78
03.12.2022
18:20
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
82236 КК Колеџ Београд : КК Визура 2 61 : 78
05.12.2022
18:20
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
82237 КК Победник 011 : КК Горица 66 : 67
06.12.2022
21:15
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
82238 КК Риверс БМ : КК Раднички (Обреновац) 63 : 50
07.12.2022
20:15
НБГД Халл ( Савски насип 7)
82239 КК Парагон (Лазаревац) : ШКК Звездара 73 : 76
11.12.2022
19:00
СРЦ Колубара - Нова хала (Лазаревац) ( Хиландарска ББ)
82240 КК Риверс БМ 2 : КК Беостајл 55 : 71
11.12.2022
16:20
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
82241 КК Горица : КК Риверс БМ 72 : 54
11.12.2022
13:20
Балон Клуб Стефан (Сремчица) ( Капетана Дерока бб)
82242 КК Визура 2 : КК Победник 011 88 : 56
11.12.2022
16:50
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
82243 КК Шутер : КК Колеџ Београд 51 : 116
10.12.2022
14:00
Хала ФМП Железник ( Стјепана Супанца 15а)
82244 КК Мондо Баскет : КК Раднички (Обреновац) 83 : 71
11.12.2022
21:15
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
82245 КК Беостајл : КК Мондо Баскет 66 : 89
18.12.2022
17:20
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
82246 ШКК Звездара : КК Риверс БМ 2 63 : 51
18.12.2022
16:30
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
82247 КК Колеџ Београд : КК Парагон (Лазаревац) 86 : 75
17.12.2022
14:00
Хала ФМП Железник ( Стјепана Супанца 15а)
82248 КК Победник 011 : КК Шутер 55 : 47
23.12.2022
21:15
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
82249 КК Риверс БМ : КК Визура 2
82250 КК Раднички (Обреновац) : КК Горица 70 : 81
18.12.2022
18:20
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
82251 КК Парагон (Лазаревац) : КК Победник 011 85 : 74
24.12.2022
16:00
СРЦ Колубара - Нова хала (Лазаревац) ( Хиландарска ББ)
82252 КК Риверс БМ 2 : КК Колеџ Београд 65 : 91
21.12.2022
20:30
Хала ФМП Железник ( Стјепана Супанца 15а)
82253 КК Беостајл : ШКК Звездара 81 : 79
24.12.2022
18:20
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
82254 КК Визура 2 : КК Раднички (Обреновац) 79 : 40
25.12.2022
14:20
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
82255 КК Шутер : КК Риверс БМ
82256 КК Мондо Баскет : КК Горица 39 : 52
25.12.2022
21:20
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
82257 ШКК Звездара : КК Мондо Баскет 66 : 69
22.01.2023
12:50
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
82258 КК Колеџ Београд : КК Беостајл 108 : 68
21.01.2023
10:00
Хала ФМП Железник ( Стјепана Супанца 15а)
82259 КК Победник 011 : КК Риверс БМ 2
82260 КК Риверс БМ : КК Парагон (Лазаревац) 73 : 76
25.01.2023
20:20
НБГД Халл ( Савски насип 7)
82261 КК Раднички (Обреновац) : КК Шутер 70 : 72
15.01.2023
19:20
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
82262 КК Горица : КК Визура 2 60 : 66
19.01.2023
20:50
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
82263 КК Парагон (Лазаревац) : КК Раднички (Обреновац) 88 : 57
28.01.2023
10:00
СРЦ Колубара - Нова хала (Лазаревац) ( Хиландарска ББ)
82264 КК Риверс БМ 2 : КК Риверс БМ
82265 КК Беостајл : КК Победник 011 48 : 65
29.01.2023
15:00
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
82266 ШКК Звездара : КК Колеџ Београд 54 : 94
28.01.2023
18:20
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
82267 КК Шутер : КК Горица
82268 КК Мондо Баскет : КК Визура 2 82 : 78
28.01.2023
21:15
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
82269 КК Колеџ Београд : КК Мондо Баскет
04.02.2023
17:00
Хала ФМП Железник ( Стјепана Супанца 15а)
82270 КК Победник 011 : ШКК Звездара
07.02.2023
21:10
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
82271 КК Риверс БМ : КК Беостајл
08.02.2023
20:20
НБГД Халл ( Савски насип 7)
82272 КК Раднички (Обреновац) : КК Риверс БМ 2
05.02.2023
12:20
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
82273 КК Горица : КК Парагон (Лазаревац)
82274 КК Визура 2 : КК Шутер