lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 | 3 |

ПИОНИРИ/Регионална лига У14/Група 1
1.КК Земун 3550359:17210
2.КК Визура 3642322:27910
3.КК Церак 5633400:3439
4.КК Абба (Барич)633288:3539
5.КК Див Баскет 3532298:2668
6.КК Сурчин Добановци 2615255:3167
7.БКК Раднички 4330184:1426
8.КК Флеш 2514199:2766
9.КК Борац Земун 2514216:3126
10.КК Вива312147:2094
75555 КК Земун 3 : КК Визура 3 72 : 22
20.11.2021
16:30
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
75556 КК Флеш 2 : КК Вива
01.01.2022
75557 КК Див Баскет 3 : КК Борац Земун 2 51 : 35
20.11.2021
13:00
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
75558 КК Абба (Барич) : КК Сурчин Добановци 2 49 : 38
21.11.2021
11:20
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
75559 КК Церак 5 : БКК Раднички 4 65 : 82
24.11.2021
20:00
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
75560 КК Земун 3 : КК Флеш 2 82 : 39
27.11.2021
16:30
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
75561 КК Сурчин Добановци 2 : КК Церак 5 44 : 63
28.11.2021
12:50
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
75562 КК Борац Земун 2 : КК Абба (Барич) 65 : 50
28.11.2021
14:00
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
75563 КК Вива : КК Див Баскет 3
75564 КК Визура 3 : БКК Раднички 4 46 : 50
03.12.2021
19:30
Балон Корн ( Грчића Миленка 74)
75565 КК Флеш 2 : КК Визура 3 43 : 47
05.12.2021
17:20
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
75566 КК Див Баскет 3 : КК Земун 3 43 : 53
05.12.2021
18:00
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
75567 КК Абба (Барич) : КК Вива 54 : 46
05.12.2021
17:50
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
75568 КК Церак 5 : КК Борац Земун 2 80 : 54
05.12.2021
13:15
Јосиф Панчић ( Пожешка 52)
75569 БКК Раднички 4 : КК Сурчин Добановци 2 52 : 31
22.12.2021
20:00
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
75570 КК Земун 3 : КК Абба (Барич) 80 : 22
12.12.2021
10:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
75571 КК Флеш 2 : КК Див Баскет 3 32 : 49
12.12.2021
16:50
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
75572 КК Борац Земун 2 : БКК Раднички 4
01.01.2021
75573 КК Вива : КК Церак 5 45 : 102
11.12.2021
15:15
Јован Дучић ( Милентија Поповића 16)
75574 КК Визура 3 : КК Сурчин Добановци 2 55 : 23
10.12.2021
18:45
Балон Корн ( Грчића Миленка 74)
75575 КК Див Баскет 3 : КК Визура 3 70 : 87
19.12.2021
16:00
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
75576 КК Абба (Барич) : КК Флеш 2 54 : 39
18.12.2021
17:00
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
75577 КК Церак 5 : КК Земун 3 46 : 72
19.12.2021
10:00
Јосиф Панчић ( Пожешка 52)
75578 БКК Раднички 4 : КК Вива
75579 КК Сурчин Добановци 2 : КК Борац Земун 2 66 : 41
18.12.2021
13:15
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
75580 КК Земун 3 : БКК Раднички 4
75581 КК Флеш 2 : КК Церак 5 46 : 44
25.12.2021
11:35
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
75582 КК Див Баскет 3 : КК Абба (Барич) 85 : 59
25.12.2021
16:45
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
75583 КК Вива : КК Сурчин Добановци 2 56 : 53
25.12.2021
15:15
Јован Дучић ( Милентија Поповића 16)
75584 КК Визура 3 : КК Борац Земун 2 65 : 21
25.12.2021
13:15
Балон Корн ( Грчића Миленка 74)