Актуелно
Такмичења
СЕЗОНА 2023/2024
Утакмице по клубу
Архива свих сезона
СЕНИОРИ
3МРЛ Центар Група А
3МРЛ Центар Група Б
1МРЛ Центар - Плеј Оф
1МРЛ Центар - Плеј Аут
1МРЛ Центар
2МРЛ Центар
1. степен КУП Србије
2. Степен КУП Србије - ...
МЛАЂИ ПИОНИРИ
Финални турнир Регионал...
Регионална лига У13
Финални турнир 1. Беогр...
1. Београдска лига У13
2. Београдска лига У13
Финални турнир Београдс...
Београдска лига У12
1. степен такмичења У13
Бараж 1/4 Регионална ли...
Бараж 1/4 1. Београдска...
Бараж 1/4 2. Београдска...
Бараж 1/8 2. Београдска...
Бараж 1/4 Београдска ли...
ПИОНИРИ
Квалитетна лига У15
Финални турнир Регионал...
Регионална лига У15
Финални турнир Београдс...
Београдска лига У15
Регионална лига У14
Финални турнир Београдс...
Београдска лига У14
Предквалификације за Кв...
Квалификације за Квалит...
Квалификације за Регион...
Квалификације за Регион...
Бараж 1/4 Регионална ли...
Бараж 1/8 Регионална ли...
Бараж 1/4 Београдска ли...
Бараж 1/4 Регионална ли...
Бараж 1/4 Београдска ли...
Бараж 1/8 Београдска ли...
Новогодишњи турнир Реба
КАДЕТИ
Финални турнир Квалитет...
Квалитетна лига
Финални турнир Регионал...
Регионална лига
Финални турнир Београдс...
Београдска лига
Квалификације за Квалит...
Квалификације за Регион...
1. круг Квалификација з...
2. круг Квалификација з...
Бараж 1/4 Квалитетна ли...
Бараж 1/4 Регионална ли...
Бараж 1/8 Регионална ли...
Бараж 1/4 Београдска ли...
Бараж 1/8 Београдска ли...
Бараж за Квалитетну лиг...
Бараж 1. круга Квалифик...
Бараж за ЈКЛС
ЈУНИОРИ
Финални турнир Квалитет...
Квалитетна лига
Финални турнир Регионал...
Регионална лига
Финални турнир Београдс...
Београдска лига
Квалификације за Квалит...
Квалификације за Регион...
1. круг Квалификација з...
2. круг Квалификација з...
Бараж 1/4 Квалитетна ли...
Бараж 1/4 Регионална ли...
Бараж 1/4 Београдска ли...
Бараж за Квалитетну лиг...
Бараж ЈЈЛС
ОМЛАДИНЦИ
Финални турнир Регионал...
Регионална лига
Бараж 1/4 Регионална ли...
МЛАЂЕ ПИОНИРКЕ
Финални турнир 1. Беогр...
1. Београдска лига
Финални турнир 2. Беогр...
2. Београдска лига
Бараж 1/4 1. Београдска...
Бараж 1/4 2. Београдска...
ПИОНИРКЕ
Квалитетна лига
Београдска лига
Квалификације за Квалит...
Бараж 1/4 Београдска ли...
Турнир 8. Март
КАДЕТКИЊЕ
Финални турнир Београдс...
Београдска лига
1. круг Квалификација з...
2. круг Квалификација з...
Бараж 1/4 Београдска ли...
ЈУНИОРКЕ
Квалитетна лига
СЕЗОНА 2023/2024
Утакмице по клубу
Архива свих сезона
СЕНИОРИ
3МРЛ Центар Група А
3МРЛ Центар Група Б
1МРЛ Центар - Плеј Оф
1МРЛ Центар - Плеј Аут
1МРЛ Центар
2МРЛ Центар
1. степен КУП Србије
2. Степен КУП Србије - Први део
МЛАЂИ ПИОНИРИ
Финални турнир Регионална лига У13
Регионална лига У13
Финални турнир 1. Београдска лига У13
1. Београдска лига У13
2. Београдска лига У13
Финални турнир Београдска лига У12
Београдска лига У12
1. степен такмичења У13
Бараж 1/4 Регионална лига У13
Бараж 1/4 1. Београдска лига У13
Бараж 1/4 2. Београдска лига У13
Бараж 1/8 2. Београдска лига У13
Бараж 1/4 Београдска лига У12
ПИОНИРИ
Квалитетна лига У15
Финални турнир Регионална лига У15
Регионална лига У15
Финални турнир Београдска лига У15
Београдска лига У15
Регионална лига У14
Финални турнир Београдска лига У14
Београдска лига У14
Предквалификације за Квалитетну лигу У15
Квалификације за Квалитетну лигу У15
Квалификације за Регионалну лигу У15
Квалификације за Регионалну лигу У14
Бараж 1/4 Регионална лига У15
Бараж 1/8 Регионална лига У15
Бараж 1/4 Београдска лига У15
Бараж 1/4 Регионална лига У14
Бараж 1/4 Београдска лига У14
Бараж 1/8 Београдска лига У14
Новогодишњи турнир Реба
КАДЕТИ
Финални турнир Квалитетна лига
Квалитетна лига
Финални турнир Регионална лига
Регионална лига
Финални турнир Београдска лига
Београдска лига
Квалификације за Квалитетну лигу
Квалификације за Регионалну лигу
1. круг Квалификација за ЈКЛС
2. круг Квалификација за ЈКЛС
Бараж 1/4 Квалитетна лига
Бараж 1/4 Регионална лига
Бараж 1/8 Регионална лига
Бараж 1/4 Београдска лига
Бараж 1/8 Београдска лига
Бараж за Квалитетну лигу
Бараж 1. круга Квалификација за ЈКЛС
Бараж за ЈКЛС
ЈУНИОРИ
Финални турнир Квалитетна лига
Квалитетна лига
Финални турнир Регионална лига
Регионална лига
Финални турнир Београдска лига
Београдска лига
Квалификације за Квалитетну лигу
Квалификације за Регионалну лигу
1. круг Квалификација за ЈЈЛС
2. круг Квалификација за ЈЈЛС
Бараж 1/4 Квалитетна лига
Бараж 1/4 Регионална лига
Бараж 1/4 Београдска лига
Бараж за Квалитетну лигу
Бараж ЈЈЛС
ОМЛАДИНЦИ
Финални турнир Регионална лига
Регионална лига
Бараж 1/4 Регионална лига
МЛАЂЕ ПИОНИРКЕ
Финални турнир 1. Београдска лига
1. Београдска лига
Финални турнир 2. Београдска лига
2. Београдска лига
Бараж 1/4 1. Београдска лига
Бараж 1/4 2. Београдска лига
ПИОНИРКЕ
Квалитетна лига
Београдска лига
Квалификације за Квалитетну лигу
Бараж 1/4 Београдска лига
Турнир 8. Март
КАДЕТКИЊЕ
Финални турнир Београдска лига
Београдска лига
1. круг Квалификација за ЖКЛС
2. круг Квалификација за ЖКЛС
Бараж 1/4 Београдска лига
ЈУНИОРКЕ
Квалитетна лига
Органи КСБ
Председништво
Скупштина
Надзорни одбор
Адресари
Адресар клубова
Адресар делегата
Адресар судија
Документа
Адресари
Евиденција чланова КСБ
Формулари
Историјат КСБ
Извештаји
Казне по билтенима и лигама, као и збирне казне
Нормативна акта
Одлуке
Одлуке 1МРЛ заједно са уплатама
Одлуке 2МРЛ заједно са уплатама
Одлуке 3МРЛ заједно са уплатама
Одлуке комисије за такмичење КСС
Одлуке МК
Одлуке МК заједно са уплатама
Пропозиције
Саопштења 1МРЛ Центар
Саопштења 2МРЛ Центар
Саопштења 3МРЛ Центар
Саопштења КУП
Саопштења МК
Таксе службених лица
Прелазни рок
АБА преласци
Редовни прелазни рок - април
Редовни прелазни рок - септембар 2023
Ванредни прелазни рок - сениори
Ванредни прелазни рок МК 1
Ванредни прелазни рок МК 2
Ванредни прелазни рок МК 3
Разно
Галерија
Контакт
Јавне набавке
lat
|
eng
search
lat
|
eng
lat
|
eng
Насловна
> Архива резултата
Архива мени
АРХИВА ПО СЕЗОНАМА
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
>> СЕНИОРИ
>> Финални турнир 3.МРЛ Центар
Резултати
>> 3.МРЛ Центар
Резултати
>> 1.МРЛ Центар
Резултати
>> 2.МРЛ Суперлига
Резултати
>> 2.МРЛ Плеј-аут
Резултати
>> 2.МРЛ Центар
Резултати
>> Бараж 1/4 3.МРЛ Центар
Резултати
>> 1. степен КУП Србије
Резултати
>> Први део 2. степена КУП Србије
Резултати
>> Други део 2. степена КУП Србије
Резултати
>> КОШАРКА ЗА НАЈМЛАЂЕ
>> У11 (2008)
Резултати
>> У9 (2010)
Резултати
>> МЛАЂИ ПИОНИРИ
>> Финални турнир Квалитетна лига У13
Резултати
>> Квалитетна лига У13
Резултати
>> Финални турнир 2. лига У13
Резултати
>> 2. лига У13
Резултати
>> Финални турнир Регионална лига У13
Резултати
>> Регионална лига У13
Резултати
>> Финални турнир Регионална лига У12
Резултати
>> Регионална лига У12
Резултати
>> 1. степен такмичења У13
Резултати
>> Бараж 1/4 Квалитетна лига У13
Резултати
>> Бараж 1/4 2. лига У13
Резултати
>> Бараж 1/4 Регионална лига У13
Резултати
>> Бараж 1/8 Регионална лига У13
Резултати
>> Бараж 1/16 Регионална лига У13
Резултати
>> Бараж 1/4 Регионална лига У12
Резултати
>> Бараж 1/8 Регионална лига У12
Резултати
>> Бараж 1/16 Регионална лига У12
Резултати
>> ПИОНИРИ
>> Новогодишњи турнир Реба
Резултати
>> Квалитетна лига
Резултати
>> Финални турнир 2. лига
Резултати
>> 2. лига
Резултати
>> Финални турнир Регионална лига У15
Резултати
>> Регионална лига У15/10 екипа
Резултати
>> Регионална лига У15/11 екипа
Резултати
>> Финални турнир Регионална лига У14
Резултати
>> Регионална лига У14
Резултати
>> 1. круг Квалификација за Квалитетну лигу
Резултати
>> 2. круг Квалификација за Квалитетну лигу
Резултати
>> Квалификације за 2. лигу
Резултати
>> Бараж 1/4 2. лига
Резултати
>> Бараж 1/8 2. лига
Резултати
>> Бараж 1/4 Регионална лига У15
Резултати
>> Бараж 1/8 Регионална лига У15
Резултати
>> Бараж 1/16 Регионална лига У15
Резултати
>> Бараж 1/4 Регионална лига У14
Резултати
>> Бараж 1/8 Регионална лига У14
Резултати
>> Бараж 1/16 Регионална лига У14
Резултати
>> КАДЕТИ
>> Финални турнир Квалитетна лига
Резултати
>> Квалитетна лига
Резултати
>> Финални турнир 2. лига
Резултати
>> 2. лига
Резултати
>> Финални турнир Регионална лига
Резултати
>> Регионална лига
Резултати
>> Квалификације за Квалитетну лигу
Резултати
>> Квалификације за 2. лигу
Резултати
>> 1. круг Квалификација за ЈКЛС
Резултати
>> 2. круг Квалификација за ЈКЛС
Резултати
>> Бараж 1/4 Квалитетна лига
Резултати
>> Бараж 1/4 2. лига
Резултати
>> Бараж 1/8 2. лига
Резултати
>> Бараж 1/4 Регионална лига
Резултати
>> Бараж 1/8 Регионална лига
Резултати
>> Бараж 1/16 Регионална лига
Резултати
>> Бараж другопласираних екипа 1. круга Квалификација
Резултати
>> ЈУНИОРИ
>> Финални турнир Квалитетна лига
Резултати
>> Квалитетна лига
Резултати
>> Финални турнир 2. и Регионална лига
Резултати
>> 2. лига
Резултати
>> Регионална лига
Резултати
>> 1. круг Квалификација за Квалитетну лигу
Резултати
>> 2. круг Квалификација за Квалитетну лигу
Резултати
>> Квалификације за 2. лигу
Резултати
>> 1. круг Квалификација за ЈЈЛС
Резултати
>> 2. круг Квалификација за ЈЈЛС
Резултати
>> Бараж 1/4 Квалитетна лига
Резултати
>> Бараж 1/4 2. и Регионална лига
Резултати
>> Бараж 1/8 2. и Регионална лига
Резултати
>> ОМЛАДИНЦИ
>> Финални турнир
Резултати
>> Регионална лига
Резултати
>> Бараж 1/4
Резултати
>> МЛАЂЕ ПИОНИРКЕ
>> Финални турнир
Резултати
>> 1. степен
Резултати
>> Бараж 1/4
Резултати
>> ПИОНИРКЕ
>> Турнир 8. Март
Резултати
>> Финални турнир
Резултати
>> 1. степен
Резултати
>> Бараж 1/4
Резултати
>> КАДЕТКИЊЕ
>> Финални турнир
Резултати
>> 1. степен
Резултати
>> ЈУНИОРКЕ
>> 1. степен
Резултати
ЈУНИОРИ/Бараж 1/4 Квалитетна лига
1. коло(1/4)
04.05.2019
2672
КК Ас Баскет
:
КК Земун Борац
63 : 92
05.05.2019
14:20
Хала спортова Ранко Жеравица (Н.Бгд) ( Париске Комуне 16)
2673
КК Младост
:
КК Жарково
30 : 83
04.05.2019
12:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
2674
КК Визура
:
КК Беовук 72
62 : 101
11.05.2019
20:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Немања Гојовић, Делегат: Јелена Поповић
2675
ШКК Звездара
:
КК Слодес
58 : 60
08.05.2019
21:15
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Милош Прица, Делегат: Александар Рашинац
2. коло(1/4)
11.05.2019
2676
КК Земун Борац
:
КК Ас Баскет
91 : 67
10.05.2019
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
2677
КК Жарково
:
КК Младост
96 : 40
08.05.2019
19:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Данило Петковић, Немања Радовић, Делегат: Слободан Тодоровић
2678
КК Беовук 72
:
КК Визура
83 : 43
12.05.2019
12:30
Вук Караџић ( Таковска 41)
Душан Марчетић, Огњен Ћурчић, Делегат: Александар Рашинац
2679
КК Слодес
:
ШКК Звездара
80 : 70
13.05.2019
11:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Душан Марчетић, Делегат: Ђорђе Илић
почетак