lat|eng
Насловна   >   Сениори/1МРЛ Центар   >   КК ИБЦ - КК Риверс БМ
(78859) 22.01.2023
Сениори/1МРЛ Центар
КК ИБЦ
76
КК Риверс БМ
81
(19:18, 18:20, 21:20, 18:23)
22.01.2023
21:00:00
Хала спортова Жарково
Павле Цветић, Петар Јанкулоски. Делегат: Александар Тодоровић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5