lat|eng
Насловна   >   Јуниори/1. круг Квалификација за ЈЈЛС   >   КК Жарково - КК Реал Београд
(84845) 17.09.2023
Јуниори/1. круг Квалификација за ЈЈЛС
КК Жарково
62
КК Реал Београд
63
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
17.09.2023
18:00:00
Хала спортова Жарково
Антоније Луковић, Душко Милаковић. Делегат: Бојан Драшкић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5