lat|eng
Насловна   >   Пионирке/Квалитетна лига   >   ЖКК Церак - ЖКК Мондо Баскет
(80046) 18.03.2023
Пионирке/Квалитетна лига
ЖКК Церак
32
ЖКК Мондо Баскет
53
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
18.03.2023
20:15:00
Бранко Радичевић (Батајница)
Душан Марчетић, Страхиња Стаменковић. Делегат: Слободан Каличанин

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5