lat|eng
Насловна > Резултати
ПИОНИРКЕ/Квалитетна лига
1.ККЖ Црвена Звезда МТС1091714:50019
2.ЖКК Визура1082653:35618
3.ЖКК Мондо Баскет972448:34916
4.ЖКК Флеш1156567:66116
5.ЖКК Рас871620:44715
6.ЖКК Радивој Кораћ1147541:65015
7.ЖКК Церак1046430:52314
8.ЖКК Гирл Борац Баскет945529:55513
9.ЖКК Арт Баскет1129645:68713
10.ЖКК Победник11011301:72011
80014 ККЖ Црвена Звезда МТС : ЖКК Церак
04.02.2023
14:30
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
80015 ЖКК Мондо Баскет : ЖКК Радивој Кораћ
04.02.2023
12:20
Граовац (Батајница) ( Краља Михајла Зетског 45)
80016 ЖКК Победник : ЖКК Гирл Борац Баскет
04.02.2023
18:10
Спортски центар КЛ ( Илинденска 17а)
80017 ЖКК Арт Баскет : ЖКК Визура
80018 ЖКК Флеш : ЖКК Рас
04.02.2023
18:00
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
79959 ККЖ Црвена Звезда МТС : ЖКК Флеш 69 : 37
22.10.2022
18:30
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
Лука Максимовић, Оливера Старинчевић, Делегат: Ђорђе Илић
79960 ЖКК Рас : ЖКК Арт Баскет 76 : 50
22.10.2022
21:00
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
Марија Ћирић, Страхиња Стаменковић, Делегат: Ведран Чоловић
79961 ЖКК Церак : ЖКК Победник 54 : 32
22.10.2022
16:10
14. Октобар ( Гочка 40)
Алекса Игњатовић, Вук Чанак, Делегат: Ведран Чоловић
79962 ЖКК Визура : ЖКК Мондо Баскет 47 : 42
23.10.2022
10:20
Мала Визура ( Цара Душана 105)
Дејан Живковић, Оливера Старинчевић, Делегат: Драгослав Веланац
79963 ЖКК Гирл Борац Баскет : ЖКК Радивој Кораћ 101 : 49
22.10.2022
13:00
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
Лука Максимовић, Далибор Шуштершић, Делегат: Горан Радовановић
79964 ККЖ Црвена Звезда МТС : ЖКК Рас 69 : 63
29.10.2022
20:45
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
Димитрије Карановић, Вук Иванчевић, Делегат: Борко Павловић
79965 ЖКК Мондо Баскет : ЖКК Гирл Борац Баскет 54 : 25
28.01.2023
11:20
Граовац (Батајница) ( Краља Михајла Зетског 45)
Хелена Маринковић, Оливера Старинчевић, Делегат: Александар Кнежевић
79966 ЖКК Победник : ЖКК Визура 17 : 68
29.10.2022
17:40
Спортски центар КЛ ( Илинденска 17а)
Лука Максимовић, Вук Чанак, Делегат: Мирољуб Јовановић
79967 ЖКК Арт Баскет : ЖКК Церак 66 : 71
06.11.2022
21:00
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
79968 ЖКК Флеш : ЖКК Радивој Кораћ 60 : 56
29.10.2022
17:20
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
Петар Јанкулоски, Хелена Маринковић, Делегат: Александар Варађан
79969 ЖКК Рас : ЖКК Флеш 82 : 49
08.11.2022
20:50
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
Димитрије Карановић, Дуња Поповић, Делегат: Ђорђе Илић
79970 ЖКК Церак : ККЖ Црвена Звезда МТС 56 : 75
05.11.2022
16:15
14. Октобар ( Гочка 40)
Никола Ђокић, Дуња Поповић, Делегат: Борко Павловић
79971 ЖКК Визура : ЖКК Арт Баскет 77 : 54
04.11.2022
21:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
Душко Милаковић, Дуња Поповић, Делегат: Горан Радовановић
79972 ЖКК Гирл Борац Баскет : ЖКК Победник 58 : 25
10.11.2022
20:15
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
Антоније Луковић, Тијана Војводић, Делегат: Борко Павловић
79973 ЖКК Радивој Кораћ : ЖКК Мондо Баскет 37 : 60
05.11.2022
12:20
Балон Радомир Шапер ( Здравка Челара 14)
Немања Гојовић, Петар Јанковић, Делегат: Зоран Нинков
79974 ККЖ Црвена Звезда МТС : ЖКК Визура 61 : 45
21.12.2022
20:00
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
Димитрије Карановић, Дуња Поповић, Делегат: Зоран Нинков
79975 ЖКК Рас : ЖКК Церак
01.01.2022
79976 ЖКК Победник : ЖКК Радивој Кораћ 37 : 71
18.11.2022
20:15
Спортски центар КЛ ( Илинденска 17а)
Немања Кривокућа, Никола Младеновић, Делегат: Јован Чучуковић
79977 ЖКК Арт Баскет : ЖКК Гирл Борац Баскет 69 : 71
13.11.2022
18:50
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
Душко Милаковић, Тијана Војводић, Делегат: Ведран Чоловић
79978 ЖКК Флеш : ЖКК Мондо Баскет 50 : 56
13.11.2022
16:45
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
Оливера Старинчевић, Тијана Војводић, Делегат: Александар Рашинац
79979 ЖКК Церак : ЖКК Флеш 48 : 62
20.11.2022
16:10
14. Октобар ( Гочка 40)
Марија Ћирић, Хелена Маринковић, Делегат: Небојша Лазаревић
79980 ЖКК Визура : ЖКК Рас
79981 ЖКК Гирл Борац Баскет : ККЖ Црвена Звезда МТС
01.01.2022
79982 ЖКК Радивој Кораћ : ЖКК Арт Баскет 38 : 66
20.11.2022
10:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Марија Ћирић, Хелена Маринковић, Делегат: Александар Рашинац
79983 ЖКК Мондо Баскет : ЖКК Победник 47 : 24
19.11.2022
14:20
Граовац (Батајница) ( Краља Михајла Зетског 45)
Марко Богићевић, Тијана Војводић, Делегат: Александар Кнежевић
79984 ККЖ Црвена Звезда МТС : ЖКК Радивој Кораћ 57 : 52
26.11.2022
18:30
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
Димитрије Карановић, Хелена Маринковић, Делегат: Јован Чучуковић
79985 ЖКК Рас : ЖКК Гирл Борац Баскет 100 : 60
29.11.2022
20:50
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
Лазар Костић, Дуња Поповић, Делегат: Михајло Костић
79986 ЖКК Церак : ЖКК Визура 17 : 60
26.11.2022
17:10
14. Октобар ( Гочка 40)
Далибор Шуштершић, Тијана Војводић, Делегат: Драган Панић
79987 ЖКК Арт Баскет : ЖКК Мондо Баскет 46 : 55
27.11.2022
19:20
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
Немања Кривокућа, Дуња Поповић, Делегат: Борис Иванов
79988 ЖКК Флеш : ЖКК Победник 80 : 19
27.11.2022
19:10
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
Немања Гојовић, Хелена Маринковић, Делегат: Александар Варађан
79989 ЖКК Визура : ЖКК Флеш 78 : 30
02.12.2022
21:45
Мала Визура ( Цара Душана 105)
Душко Милаковић, Дуња Поповић, Делегат: Александар Толић
79990 ЖКК Гирл Борац Баскет : ЖКК Церак 67 : 40
08.12.2022
20:20
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
Далибор Шуштершић, Мила Пејчиновић, Делегат: Слободан Каличанин
79991 ЖКК Радивој Кораћ : ЖКК Рас 47 : 77
03.12.2022
12:20
Балон Радомир Шапер ( Здравка Челара 14)
Саша Крсмановић, Дуња Поповић, Делегат: Никола Томић
79992 ЖКК Мондо Баскет : ККЖ Црвена Звезда МТС 45 : 72
03.12.2022
11:20
Граовац (Батајница) ( Краља Михајла Зетског 45)
Лука Максимовић, Мила Пејчиновић, Делегат: Александар Кнежевић
79993 ЖКК Победник : ЖКК Арт Баскет 36 : 68
02.12.2022
20:00
Спортски центар КЛ ( Илинденска 17а)
Хелена Маринковић, Делегат: Јован Чучуковић
79994 ККЖ Црвена Звезда МТС : ЖКК Победник 78 : 39
10.12.2022
15:00
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
Марија Ћирић, Оливера Старинчевић, Делегат: Ђорђе Илић
79995 ЖКК Рас : ЖКК Мондо Баскет
01.01.2022
79996 ЖКК Церак : ЖКК Радивој Кораћ 34 : 39
10.12.2022
17:15
14. Октобар ( Гочка 40)
Немања Гојовић, Хелена Маринковић, Делегат: Јован Чучуковић
79997 ЖКК Визура : ЖКК Гирл Борац Баскет 101 : 45
11.12.2022
10:00
Мала Визура ( Цара Душана 105)
Марија Ћирић, Тијана Војводић, Делегат: Слободан Каличанин
79998 ЖКК Флеш : ЖКК Арт Баскет 55 : 50
22.12.2022
21:15
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
Вук Чанак, Тијана Војводић, Делегат: Александар Варађан
79999 ЖКК Гирл Борац Баскет : ЖКК Флеш 53 : 56
17.12.2022
17:00
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
Владимир Поповић, Тијана Војводић, Делегат: Слободан Каличанин
80000 ЖКК Радивој Кораћ : ЖКК Визура 33 : 65
16.12.2022
21:45
Мала Визура ( Цара Душана 105)
Душко Милаковић, Дуња Поповић, Делегат: Александар Варађан
80001 ЖКК Мондо Баскет : ЖКК Церак 44 : 17
17.12.2022
12:20
Граовац (Батајница) ( Краља Михајла Зетског 45)
Милош Лукић, Оливера Старинчевић, Делегат: Милан Раденковић
80002 ЖКК Победник : ЖКК Рас 29 : 74
23.12.2022
20:15
Спортски центар КЛ ( Илинденска 17а)
80003 ЖКК Арт Баскет : ККЖ Црвена Звезда МТС 51 : 76
17.12.2022
17:00
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
Марко Богићевић, Оливера Старинчевић, Делегат: Зоран Нинков
80004 ЖКК Радивој Кораћ : ЖКК Гирл Борац Баскет 61 : 49
24.12.2022
12:20
Балон Радомир Шапер ( Здравка Челара 14)
Лазар Костић, Оливера Старинчевић, Делегат: Борко Павловић
80005 ЖКК Мондо Баскет : ЖКК Визура 45 : 31
24.12.2022
12:20
Граовац (Батајница) ( Краља Михајла Зетског 45)
Марко Богићевић, Филип Конатар, Делегат: Александар Кнежевић
80006 ЖКК Победник : ЖКК Церак 31 : 41
24.12.2022
18:15
Спортски центар КЛ ( Илинденска 17а)
Лазар Костић, Оливера Старинчевић, Делегат: Милена Главан
80007 ЖКК Арт Баскет : ЖКК Рас 78 : 80
29.12.2022
20:30
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
Дејан Живковић, Петар Милановић, Делегат: Милена Главан
80008 ЖКК Флеш : ККЖ Црвена Звезда МТС 44 : 92
24.12.2022
16:20
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
Димитрије Карановић, Александар Лазић, Делегат: Борко Павловић
80009 ЖКК Рас : ККЖ Црвена Звезда МТС 68 : 65
31.01.2023
20:50
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
Алекса Игњатовић, Вук Чанак, Делегат: Милена Главан
80010 ЖКК Церак : ЖКК Арт Баскет 52 : 47
28.01.2023
15:45
14. Октобар ( Гочка 40)
Лука Максимовић, Дуња Поповић, Делегат: Борко Павловић
80011 ЖКК Визура : ЖКК Победник 81 : 12
27.01.2023
20:20
Мала Визура ( Цара Душана 105)
Петар Станишић, Тијана Војводић, Делегат: Борко Павловић
80012 ЖКК Гирл Борац Баскет : ЖКК Мондо Баскет
80013 ЖКК Радивој Кораћ : ЖКК Флеш 58 : 44
28.01.2023
16:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Немања Кривокућа, Тијана Војводић, Делегат: Слободан Каличанин
80014 ККЖ Црвена Звезда МТС : ЖКК Церак
04.02.2023
14:30
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
80015 ЖКК Мондо Баскет : ЖКК Радивој Кораћ
04.02.2023
12:20
Граовац (Батајница) ( Краља Михајла Зетског 45)
80016 ЖКК Победник : ЖКК Гирл Борац Баскет
04.02.2023
18:10
Спортски центар КЛ ( Илинденска 17а)
80017 ЖКК Арт Баскет : ЖКК Визура
80018 ЖКК Флеш : ЖКК Рас
04.02.2023
18:00
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)