lat|eng
Насловна   >   Кадети/1. круг Квалификација за ЈКЛС   >   КК Беко - КК Борац Земун
(78704) 10.09.2022
Кадети/1. круг Квалификација за ЈКЛС
КК Беко
96
КК Борац Земун
54
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
10.09.2022
13:30:00
Хала Визура Спорт
Марко Симић, Немања Гојовић. Делегат: Ненад Радосављевић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5