lat|eng
Насловна   >   Кадети/1. круг Квалификација за ЈКЛС   >   КК Визура - КК Младост Веба
(78703) 10.09.2022
Кадети/1. круг Квалификација за ЈКЛС
КК Визура
66
КК Младост Веба
75
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
10.09.2022
11:30:00
Хала Визура Спорт
Огњен Ћурчић, Петар Јанкулоски. Делегат: Ненад Радосављевић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5