lat|eng
Насловна > Резултати
ЈУНИОРИ/Квалитетна лига
1.КК Жарково330272:1816
2.КК Слодес321222:2235
3.КК Младост321185:2045
4.КК Беовук 72312165:1874
5.КК Ас Баскет312188:2294
6.КК Чубура312205:2044
7.КК Еко Спорт312165:2164
8.КК Беко220188:994
9.КК Земун Фитофармација220180:1464
10.КК ИБЦ211160:1603
11.КК Житко Баскет303218:2623
12.ШКК Звездара202145:1822
63924 КК Беко : КК ИБЦ
16.11.2019
14:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
63925 КК Младост : КК Земун Фитофармација
18.11.2019
21:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
63926 КК Слодес : КК Беовук 72
16.11.2019
12:15
Хала Слодес ( Борска 92ф)
63927 КК Житко Баскет : КК Чубура
19.11.2019
19:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
63928 ШКК Звездара : КК Жарково
19.11.2019
21:15
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
63929 КК Еко Спорт : КК Ас Баскет
17.11.2019
16:20
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
63906 КК Беко : КК Еко Спорт 118 : 55
26.10.2019
14:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Марко Перовић, Павле Шипка, Делегат: Ђорђе Илић
63907 КК Младост : ШКК Звездара 82 : 76
27.10.2019
13:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
Марко Перовић, Милош Јоксимовић, Делегат: Урош Чукић
63908 КК Земун Фитофармација : КК Житко Баскет 80 : 77
30.10.2019
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Немања Кривокућа, Огњен Ћурчић, Делегат: Горан Радовановић
63909 КК ИБЦ : КК Слодес 76 : 82
27.10.2019
16:15
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
Немања Ковачевић, Петар Јанкулоски, Делегат: Мирољуб Јовановић
63910 КК Жарково : КК Ас Баскет 93 : 54
26.10.2019
15:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Филип Конатар, Петар Јанкулоски, Делегат: Михајло Костић
63911 КК Чубура : КК Беовук 72 74 : 55
26.10.2019
14:20
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
Марко Шошкић, Немања Гојовић, Делегат: Мирољуб Јовановић
63912 КК Беко : КК Младост 70 : 44
02.11.2019
14:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Лазар Костић, Милош Јоксимовић, Делегат: Александар Тодоровић
63913 КК Ас Баскет : КК Чубура 73 : 65
02.11.2019
19:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
Милош Јоксимовић, Немања Гојовић, Делегат: Слободан Тодоровић
63914 КК Слодес : КК Жарково 64 : 81
02.11.2019
12:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Милош Прица, Лука Максимовић, Делегат: Урош Чукић
63915 КК Житко Баскет : КК ИБЦ 78 : 84
06.11.2019
20:25
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Немања Влаховић, Александар Јовановски, Делегат: Зоран Ружић
63916 ШКК Звездара : КК Земун Фитофармација 69 : 100
04.11.2019
15:15
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Милан Костић, Душан Марчетић, Делегат: Александар Рашинац
63917 КК Еко Спорт : КК Беовук 72 52 : 39
05.11.2019
21:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Филип Конатар, Немања Гојовић, Делегат: Звездан Јанковић
63918 КК Младост : КК Еко Спорт 59 : 58
08.11.2019
21:40
Хала Пинки ( Градски парк 2)
63919 КК Земун Фитофармација : КК Беко
20.11.2019
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
63920 КК ИБЦ : ШКК Звездара
14.11.2019
21:40
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
63921 КК Жарково : КК Житко Баскет 98 : 63
09.11.2019
20:45
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
63922 КК Чубура : КК Слодес 66 : 76
09.11.2019
14:20
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
63923 КК Беовук 72 : КК Ас Баскет 71 : 61
12.11.2019
21:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
63924 КК Беко : КК ИБЦ
16.11.2019
14:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
63925 КК Младост : КК Земун Фитофармација
18.11.2019
21:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
63926 КК Слодес : КК Беовук 72
16.11.2019
12:15
Хала Слодес ( Борска 92ф)
63927 КК Житко Баскет : КК Чубура
19.11.2019
19:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
63928 ШКК Звездара : КК Жарково
19.11.2019
21:15
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
63929 КК Еко Спорт : КК Ас Баскет
17.11.2019
16:20
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)