lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   КК Житко Баскет - КК ИБЦ
(63915) 06.11.2019
Јуниори/Квалитетна лига
КК Житко Баскет
78
КК ИБЦ
84
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
06.11.2019
20:25:00
Балон Мајдан
Немања Влаховић, Александар Јовановски. Делегат: Зоран Ружић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5