lat|eng
Насловна > Резултати
ПИОНИРИ/Квалитетна лига
1.КК Бањица Мега651585:41211
2.КК Црвена Звезда МТС550369:26910
3.КК Флеш642488:46410
4.КК Ас Баскет 541380:3709
5.КК Земун Фитофармација532375:3168
6.КК Партизан НИС431321:2577
7.КК Жарково615364:4707
8.ОКК Београд 523313:3137
9.КК Рас523303:3077
10.КК Визура514312:3976
11.КК Нови Београд 7514237:3656
12.КК Див Баскет 505262:3695
63331 КК Бањица Мега : КК Флеш 101 : 88
16.11.2019
10:00
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
63332 КК Див Баскет : КК Визура
18.11.2019
15:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
63333 КК Црвена Звезда МТС : КК Нови Београд 7
17.11.2019
14:00
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
63334 КК Рас : КК Ас Баскет 53 : 58
16.11.2019
14:20
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
63335 ОКК Београд : КК Партизан НИС
17.11.2019
17:30
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
63336 КК Жарково : КК Земун Фитофармација 61 : 72
16.11.2019
14:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
63301 КК Бањица Мега : КК Жарково 92 : 75
12.10.2019
14:00
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
63302 КК Див Баскет : ОКК Београд 56 : 72
13.10.2019
17:00
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
63303 КК Црвена Звезда МТС : КК Рас 71 : 42
12.10.2019
12:00
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
63304 КК Нови Београд 7 : КК Земун Фитофармација 38 : 77
12.10.2019
12:30
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
63305 КК Визура : КК Ас Баскет 75 : 79
13.10.2019
16:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
63306 КК Флеш : КК Партизан НИС 85 : 71
13.10.2019
17:25
Бора Станковић ( Паунова 19а)
63307 КК Бањица Мега : КК Див Баскет 115 : 51
20.10.2019
10:30
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
Огњен Ћурчић, Петар Димић, Делегат: Зоран Лепосавић
63308 КК Ас Баскет : КК Флеш 93 : 88
19.10.2019
18:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
Антоније Луковић, Немања Гојовић, Делегат: Милан Раденковић
63309 КК Земун Фитофармација : КК Визура 96 : 58
19.10.2019
14:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Милан Костић, Милош Јоксимовић, Делегат: Слободан Каличанин
63310 КК Рас : КК Нови Београд 7 67 : 51
20.10.2019
14:20
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
Огњен Ћурчић, Петар Димић, Делегат: Милан Раденковић
63311 ОКК Београд : КК Црвена Звезда МТС 50 : 68
19.10.2019
12:30
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Огњен Ћурчић, Немања Гојовић, Делегат: Мирољуб Јовановић
63312 КК Жарково : КК Партизан НИС 45 : 81
19.10.2019
12:10
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Антоније Луковић, Петар Димић, Делегат: Михајло Костић
63313 КК Див Баскет : КК Жарково 53 : 62
27.10.2019
12:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Павле Шипка, Антоније Луковић, Делегат: Александар Вранеш
63314 КК Црвена Звезда МТС : КК Бањица Мега 90 : 83
27.10.2019
16:00
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
Никола Милорадовић, Стефан Ћалић, Делегат: Зоран Нинков
63315 КК Нови Београд 7 : ОКК Београд 43 : 64
01.11.2019
21:15
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
Данило Петковић, Лазар Костић, Делегат: Небојша Лазаревић
63316 КК Визура : КК Рас 44 : 61
31.10.2019
14:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Немања Ковачевић, Петар Крал, Делегат: Ненад Радосављевић
63317 КК Флеш : КК Земун Фитофармација 72 : 59
27.10.2019
17:20
Бора Станковић ( Паунова 19а)
Павле Шипка, Марко Перовић, Делегат: Урош Чукић
63318 КК Партизан НИС : КК Ас Баскет 82 : 56
27.10.2019
15:30
Штарк арена (Мала сала) ( Булевар Арсенија Чарнојевића 58)
Милош Прица, Петар Димић, Делегат: Јелена Поповић
63319 КК Бањица Мега : КК Нови Београд 7 100 : 47
02.11.2019
10:20
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
Милош Ђурђић, Филип Конатар, Делегат: Слободан Тодоровић
63320 КК Див Баскет : КК Црвена Звезда МТС 45 : 62
02.11.2019
10:15
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Огњен Ћурчић, Милош Јоксимовић, Делегат: Зоран Нинков
63321 КК Земун Фитофармација : КК Партизан НИС 71 : 87
03.11.2019
17:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Немања Кривокућа, Огњен Ћурчић, Делегат: Горан Радовановић
63322 КК Рас : КК Флеш 80 : 83
02.11.2019
14:20
Уједињене Нације ( Борова 8)
Немања Гојовић, Филип Конатар, Делегат: Љубомир Милетијев
63323 ОКК Београд : КК Визура 67 : 74
03.11.2019
15:30
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Антоније Луковић, Александар Јовановски, Делегат: Зоран Нинков
63324 КК Жарково : КК Ас Баскет 72 : 94
03.11.2019
12:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Немања Влаховић, Милош Ђурђић, Делегат: Светлана Миладинов
63325 КК Црвена Звезда МТС : КК Жарково 78 : 49
09.11.2019
14:00
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
63326 КК Нови Београд 7 : КК Див Баскет 58 : 57
15.11.2019
21:15
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
Делегат: Александар Кнежевић
63327 КК Визура : КК Бањица Мега 61 : 94
13.11.2019
20:50
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
63328 КК Флеш : ОКК Београд 72 : 60
14.11.2019
21:45
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
63329 КК Партизан НИС : КК Рас
19.11.2019
19:30
Штарк арена (Мала сала) ( Булевар Арсенија Чарнојевића 58)
63330 КК Ас Баскет : КК Земун Фитофармација
19.11.2019
19:45
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
63331 КК Бањица Мега : КК Флеш 101 : 88
16.11.2019
10:00
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
63332 КК Див Баскет : КК Визура
18.11.2019
15:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
63333 КК Црвена Звезда МТС : КК Нови Београд 7
17.11.2019
14:00
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
63334 КК Рас : КК Ас Баскет 53 : 58
16.11.2019
14:20
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
63335 ОКК Београд : КК Партизан НИС
17.11.2019
17:30
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
63336 КК Жарково : КК Земун Фитофармација 61 : 72
16.11.2019
14:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)