lat|eng
Насловна   >   Пионири/Квалитетна лига   >   КК Нови Београд 7 - КК Визура
(63346) 02.12.2019
Пионири/Квалитетна лига
КК Нови Београд 7
52
КК Визура
83
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
02.12.2019
21:20:00
Спортски центар 11. Април
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5