lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Финални турнир Београдска лига   >   КК Колеџ Београд 2 - ОКК Београд 2
(90955) 16.06.2024
Јуниори/Финални турнир Београдска лига
КК Колеџ Београд 2
96
ОКК Београд 2
94
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
16.06.2024
14:30:00
Балон Мајдан
Алекса Игњатовић, Тијана Војводић, . Делегат: Владимир Лукић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5