lat|eng
Насловна   >   Сениори/3МРЛ Центар Група А   >   КК Рипањ - КК Рудар 22
(90859) 21.06.2024
Сениори/3МРЛ Центар Група А
КК Рипањ
67
КК Рудар 22
95
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
21.06.2024
20:30:00
Хала Слодес
Вељко Новаковић, Михаило Трајковић, . Делегат: Владимир Лукић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5