lat|eng
Насловна   >   Кадети/1. круг Квалификација за ЈКЛС   >   КК Младост Веба - КК Жарково
(84825) 10.09.2023
Кадети/1. круг Квалификација за ЈКЛС
КК Младост Веба
75
КК Жарково
73
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
10.09.2023
20:00:00
Хала Пинки
Огњен Ћурчић, Саша Крсмановић, . Делегат: Урош Чукић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5