lat|eng
Насловна   >   Сениори/3МРЛ Центар   >   КК Планет Баскет - КК Рас
(84734) 28.06.2023
Сениори/3МРЛ Центар
КК Планет Баскет
68
КК Рас
86
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
28.06.2023
17:20:00
Лаза Костић
Тијана Војводић, Катарина Симовић, . Делегат: Никола Којић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5