lat|eng
Насловна   >   Сениори/3МРЛ Центар   >   КК Планет Баскет - КК Беко Basketball Котеж
(84722) 21.06.2023
Сениори/3МРЛ Центар
КК Планет Баскет
63
КК Беко Basketball Котеж
77
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
21.06.2023
21:20:00
Лаза Костић
Тијана Војводић, Катарина Симовић. Делегат: Јован Чучуковић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5