lat|eng
Насловна   >   Јуниорке/Квалитетна лига   >   ЖКК Рас - ЖКК Визура
(79239) 18.03.2023
Јуниорке/Квалитетна лига
ЖКК Рас
74
ЖКК Визура
66
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
18.03.2023
20:45:00
Бранко Ћопић
Петар Станишић, Тијана Војводић. Делегат: Ђорђе Илић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5