lat|eng
Насловна   >   Сениори/1МРЛ Центар   >   КК Визура - КК Земун Борац
(78804) 23.01.2023
Сениори/1МРЛ Центар
КК Визура
94
КК Земун Борац
72
(22:15, 27:19, 17:14, 28:24)
23.01.2023
15:00:00
Хала Визура Спорт
Никола Младеновић, Петар Јанковић. Делегат: Тијана Брнић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5