lat|eng
Насловна   >   Јуниори/1. круг Квалификација за ЈЈЛС   >   КК Слодес - КК Еко Спорт
(78743) 18.09.2022
Јуниори/1. круг Квалификација за ЈЈЛС
КК Слодес
84
КК Еко Спорт
75
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
18.09.2022
16:00:00
Хала спортова Жарково
Душан Марчетић, Огњен Ћурчић. Делегат: Александар Варађан

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5