lat|eng
Насловна   >   Кадети/1. круг Квалификација за ЈКЛС   >   БКК Раднички - КК Флеш
(78693) 10.09.2022
Кадети/1. круг Квалификација за ЈКЛС
БКК Раднички
75
КК Флеш
62
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
10.09.2022
17:00:00
Предраг Ширко, Петар Јанкулоски. Делегат: Ђорђе Илић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5