lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Финални турнир 2. лига   >   БКК Раднички - КК Визура
(78660) 12.06.2022
Јуниори/Финални турнир 2. лига
БКК Раднички
70
КК Визура
72
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
12.06.2022
15:00:00
Хала Визура Спорт
Павле Шипка, Петар Јанкулоски. Делегат: Јелена Поповић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5