lat|eng
Насловна   >   Кадеткиње/1. круг Квалификација за ЖКЛС   >   ЖКК Арт Баскет - КЖК Партизан 1953
(72825) 02.10.2021
Кадеткиње/1. круг Квалификација за ЖКЛС
ЖКК Арт Баскет
58
КЖК Партизан 1953
56
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
02.10.2021
21:10:00
Хала спортова (Обреновац)
Петар Јанковић, Михајло Гаврилоски. Делегат: Александар Кнежевић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5