lat|eng
Насловна > Резултати
ПИОНИРИ/Регионална лига У14 - 9 екипа
1.КК Беко 2651401:30911
2.КК Риверс БМ 2642379:31710
3.КК Торлак ОКК Београд 2541348:2079
4.ОКК Београд 2541268:2589
5.КК Див Баскет 3532278:2858
6.КК Визура 4523309:3187
7.КК Умка Џез514198:2446
8.КК Рас 3505181:3445
9.БКК Раднички 3404140:2204
83500 КК Беко 2 : БКК Раднички 3
04.02.2023
12:30
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
83501 КК Рас 3 : КК Умка Џез
83502 КК Визура 4 : ОКК Београд 2
83503 КК Торлак ОКК Београд 2 : КК Риверс БМ 2
05.02.2023
15:30
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
КК Див Баскет 3 - слободна екипа
83470 КК Умка Џез : КК Риверс БМ 2 49 : 53
10.12.2022
19:00
Доситеј Обрадовић (Умка) ( Милије Станојловића 10)
83471 БКК Раднички 3 : КК Торлак ОКК Београд 2 26 : 63
27.11.2022
14:30
Хала Давид Калинић ( Милана Вукоса 44)
83472 КК Див Баскет 3 : КК Визура 4 65 : 54
27.11.2022
18:45
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
83473 КК Беко 2 : КК Рас 3 66 : 44
26.11.2022
19:20
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
ОКК Београд 2 - слободна екипа
83474 ОКК Београд 2 : КК Умка Џез 49 : 46
04.12.2022
18:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
83475 КК Визура 4 : КК Беко 2 64 : 76
03.12.2022
15:00
Мала Визура ( Цара Душана 105)
83476 КК Торлак ОКК Београд 2 : КК Див Баскет 3 83 : 41
03.12.2022
11:30
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
83477 КК Риверс БМ 2 : БКК Раднички 3 61 : 34
03.12.2022
14:10
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
КК Рас 3 - слободна екипа
83480 БКК Раднички 3 : ОКК Београд 2 52 : 65
10.12.2022
12:10
Хала Давид Калинић ( Милана Вукоса 44)
83481 КК Див Баскет 3 : КК Риверс БМ 2 65 : 59
11.12.2022
20:30
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
83482 КК Беко 2 : КК Торлак ОКК Београд 2 62 : 51
11.12.2022
10:20
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
83483 КК Рас 3 : КК Визура 4 40 : 71
10.12.2022
19:15
Љуба Ненадовић ( Аце Јоксимовића 25)
КК Умка Џез - слободна екипа
83484 ОКК Београд 2 : КК Див Баскет 3 59 : 58
18.12.2022
11:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
83485 КК Умка Џез : БКК Раднички 3 31 : 28
18.12.2022
11:00
Доситеј Обрадовић (Умка) ( Милије Станојловића 10)
83486 КК Торлак ОКК Београд 2 : КК Рас 3 85 : 30
18.12.2022
11:20
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
83487 КК Риверс БМ 2 : КК Беко 2 64 : 60
18.12.2022
12:20
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
КК Визура 4 - слободна екипа
83490 КК Див Баскет 3 : КК Умка Џез 49 : 30
25.12.2022
17:00
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
83491 КК Беко 2 : ОКК Београд 2 72 : 44
24.12.2022
11:45
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
83492 КК Рас 3 : КК Риверс БМ 2 37 : 71
24.12.2022
16:30
Уједињене Нације ( Борова 8)
83493 КК Визура 4 : КК Торлак ОКК Београд 2 48 : 66
24.12.2022
18:20
Нова Визура ( Славонска 18)
БКК Раднички 3 - слободна екипа
83494 ОКК Београд 2 : КК Рас 3 51 : 30
29.01.2023
10:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
83495 КК Умка Џез : КК Беко 2 42 : 65
29.01.2023
12:45
Доситеј Обрадовић (Умка) ( Милије Станојловића 10)
83496 БКК Раднички 3 : КК Див Баскет 3
83497 КК Риверс БМ 2 : КК Визура 4 71 : 72
28.01.2023
14:10
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
КК Торлак ОКК Београд 2 - слободна екипа
83500 КК Беко 2 : БКК Раднички 3
04.02.2023
12:30
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
83501 КК Рас 3 : КК Умка Џез
83502 КК Визура 4 : ОКК Београд 2
83503 КК Торлак ОКК Београд 2 : КК Риверс БМ 2
05.02.2023
15:30
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
КК Див Баскет 3 - слободна екипа
>> Регионална лига У14 - 9 екипа