lat|eng
Насловна > Резултати
ПИОНИРИ/Квалитетна лига У14
1.КК Партизан НИС 2660448:29912
2.БКК Раднички660377:25012
3.КК Црвена Звезда МТС 2642498:38810
4.КК Церак 6633383:3509
5.КК Блокови 2633348:4019
6.КК Земун 3633365:3679
7.КК Визура 3440310:2268
8.КК Сурчин Добановци 2615259:3577
9.КК Динамик Вип Пеј 2615306:4207
10.КК ББ Баскет (Младеновац) 2615329:4487
11.КК Беовук 72 - 2514309:3526
12.КК Рас 2514238:3126
83373 КК Визура 3 : КК Динамик Вип Пеј 2
83374 КК Партизан НИС 2 : КК Црвена Звезда МТС 2
83375 БКК Раднички : КК Земун 3
06.02.2023
21:30
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
83376 КК Блокови 2 : КК Беовук 72 - 2
04.02.2023
17:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
83377 КК Сурчин Добановци 2 : КК ББ Баскет (Младеновац) 2
83378 КК Церак 6 : КК Рас 2
05.02.2023
16:20
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
83337 КК Беовук 72 - 2 : КК Динамик Вип Пеј 2 93 : 59
27.11.2022
19:20
Вук Караџић ( Таковска 41)
Александар Петровић, Вук Иванчевић, Делегат: Борко Павловић
83338 КК Земун 3 : КК ББ Баскет (Младеновац) 2 60 : 51
27.11.2022
10:15
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
Александар Петровић, Оливера Старинчевић, Делегат: Бојан Драшкић
83339 КК Црвена Звезда МТС 2 : КК Рас 2 91 : 39
28.11.2022
21:20
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
Лазар Костић, Александар Лазић, Делегат: Михајло Костић
83340 КК Визура 3 : КК Церак 6 76 : 62
30.11.2022
21:15
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
Душко Милаковић, Александар Лазић, Делегат: Александар Толић
83341 КК Партизан НИС 2 : КК Сурчин Добановци 2 76 : 33
27.11.2022
14:15
Штарк арена (Мала сала) ( Булевар Арсенија Чарнојевића 58)
Немања Гојовић, Душко Милаковић, Делегат: Јелена Поповић
83342 БКК Раднички : КК Блокови 2 78 : 40
27.11.2022
12:00
Хала Давид Калинић ( Милана Вукоса 44)
Немања Кривокућа, Никола Ђокић, Делегат: Александар Рашинац
83343 КК Беовук 72 - 2 : КК Земун 3 50 : 57
04.12.2022
19:20
Вук Караџић ( Таковска 41)
Милош Димитријевић, Марко Богићевић, Делегат: Александар Варађан
83344 КК Сурчин Добановци 2 : БКК Раднички 34 : 68
04.12.2022
14:15
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
Александар Лазић, Видан Перуничић, Делегат: Александар Кнежевић
83345 КК Церак 6 : КК Партизан НИС 2 66 : 68
07.12.2022
21:15
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
Марко Пауновић, Мила Пејчиновић, Делегат: Александар Толић
83346 КК Рас 2 : КК Визура 3
83347 КК ББ Баскет (Младеновац) 2 : КК Црвена Звезда МТС 2 79 : 91
04.12.2022
16:45
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
Павле Цветић, Алекса Старинчевић, Делегат: Милорад Поповић
83348 КК Динамик Вип Пеј 2 : КК Блокови 2 57 : 64
04.12.2022
13:30
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
Милош Димитријевић, Алекса Игњатовић, Делегат: Зоран Нинков
83349 КК Земун 3 : КК Динамик Вип Пеј 2 64 : 21
10.12.2022
17:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
Милош Лукић, Милош Радивојевић, Делегат: Ивана Антуновић
83350 КК Црвена Звезда МТС 2 : КК Беовук 72 - 2 97 : 62
10.12.2022
11:00
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
Петар Јанкулоски, Оливера Старинчевић, Делегат: Александар Рашинац
83351 КК Визура 3 : КК ББ Баскет (Младеновац) 2 79 : 43
11.12.2022
18:50
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Милош Лукић, Хелена Маринковић, Делегат: Ивана Антуновић
83352 КК Партизан НИС 2 : КК Рас 2 58 : 49
10.12.2022
17:00
Штарк арена (Мала сала) ( Булевар Арсенија Чарнојевића 58)
Дамјан Ратковић, Тијана Војводић, Делегат: Јелена Поповић
83353 БКК Раднички : КК Церак 6 55 : 43
16.12.2022
20:20
Хала Давид Калинић ( Милана Вукоса 44)
Немања Влаховић, Алекса Игњатовић, Делегат: Слободан Каличанин
83354 КК Блокови 2 : КК Сурчин Добановци 2 61 : 51
28.12.2022
21:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
Далибор Шуштершић, Петар Јанкулоски, Делегат: Небојша Лазаревић
83355 КК Беовук 72 - 2 : КК Визура 3
01.01.2023
83356 КК Земун 3 : КК Црвена Звезда МТС 2 69 : 92
18.12.2022
17:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
Лука Максимовић, Милош Лукић, Делегат: Бојан Драшкић
83357 КК Церак 6 : КК Блокови 2 85 : 57
21.12.2022
21:15
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
Оливера Старинчевић, Вук Чанак, Делегат: Александар Толић
83358 КК Рас 2 : БКК Раднички 44 : 61
24.12.2022
13:20
Уједињене Нације ( Борова 8)
Димитрије Карановић, Владимир Поповић, Делегат: Михајло Костић
83359 КК ББ Баскет (Младеновац) 2 : КК Партизан НИС 2 39 : 95
17.12.2022
12:00
Штарк арена (Мала сала) ( Булевар Арсенија Чарнојевића 58)
Стеван Савић, Хелена Маринковић, Делегат: Јелена Поповић
83360 КК Динамик Вип Пеј 2 : КК Сурчин Добановци 2 53 : 54
18.12.2022
13:30
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
Димитрије Карановић, Вук Чанак, Делегат: Ђорђе Илић
83361 КК Црвена Звезда МТС 2 : КК Динамик Вип Пеј 2 65 : 68
23.12.2022
21:00
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
Милош Јоксимовић, Александар Лазић, Делегат: Александар Толић
83362 КК Визура 3 : КК Земун 3 84 : 59
24.12.2022
14:20
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Никола Ђокић, Далибор Шуштершић, Делегат: Александар Варађан
83363 КК Партизан НИС 2 : КК Беовук 72 - 2 82 : 56
26.12.2022
21:00
Штарк арена (Мала сала) ( Булевар Арсенија Чарнојевића 58)
Душан Марчетић, Антоније Луковић, Делегат: Јелена Поповић
83364 БКК Раднички : КК ББ Баскет (Младеновац) 2 58 : 41
25.12.2022
16:10
Хала Давид Калинић ( Милана Вукоса 44)
Петар Јанкулоски, Оливера Старинчевић, Делегат: Ђорђе Илић
83365 КК Блокови 2 : КК Рас 2 61 : 54
25.12.2022
14:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
Алекса Игњатовић, Вук Чанак, Делегат: Александар Кнежевић
83366 КК Сурчин Добановци 2 : КК Церак 6 46 : 47
25.12.2022
13:00
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
Огњен Младеновић, Божидар Митровић, Делегат: Миодраг Цветковић
83367 КК Беовук 72 - 2 : БКК Раднички 48 : 57
29.01.2023
19:20
Вук Караџић ( Таковска 41)
Алекса Игњатовић, Вук Чанак, Делегат: Небојша Лазаревић
83368 КК Земун 3 : КК Партизан НИС 2 56 : 69
30.01.2023
21:30
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
Лука Максимовић, Предраг Ширко, Делегат: Горан Радовановић
83369 КК Црвена Звезда МТС 2 : КК Визура 3 62 : 71
30.01.2023
19:20
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
Немања Кривокућа, Тијана Војводић, Делегат: Борко Павловић
83370 КК Рас 2 : КК Сурчин Добановци 2 52 : 41
28.01.2023
13:20
Уједињене Нације ( Борова 8)
Вук Стојановић, Дуња Поповић, Делегат: Александар Толић
83371 КК ББ Баскет (Младеновац) 2 : КК Блокови 2 76 : 65
29.01.2023
14:15
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
Павле Цветић, Ана Старинчевић, Делегат: Небојша Пејчић
83372 КК Динамик Вип Пеј 2 : КК Церак 6 48 : 80
29.01.2023
13:30
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
Душко Милаковић, Страхиња Стаменковић, Делегат: Зоран Нинков
83373 КК Визура 3 : КК Динамик Вип Пеј 2
83374 КК Партизан НИС 2 : КК Црвена Звезда МТС 2
83375 БКК Раднички : КК Земун 3
06.02.2023
21:30
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
83376 КК Блокови 2 : КК Беовук 72 - 2
04.02.2023
17:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
83377 КК Сурчин Добановци 2 : КК ББ Баскет (Младеновац) 2
83378 КК Церак 6 : КК Рас 2
05.02.2023
16:20
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)