lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 | 3 | 4 |

МЛАЂИ ПИОНИРИ/Регионална лига У12/Група 1
1.КК Партизан НИС 2660398:14912
2.Кошаркашка Академија Ребрача642225:19910
3.КК Ас Баскет 2550199:11510
4.КК Жарково 2642255:15010
5.КК Борац Земун 2624214:2448
6.КК Вук 2523132:2307
7.КК Сурчин Добановци 2523177:1847
8.Торлак ОКК Београд 3615182:2747
9.КК Церак 3523136:1697
10.КК Умка Џез60677:2816
83007 КК Умка Џез : Кошаркашка Академија Ребрача
83008 КК Церак 3 : Торлак ОКК Београд 3
05.02.2023
10:10
Уједињене Нације ( Борова 8)
83009 КК Партизан НИС 2 : КК Ас Баскет 2
83010 КК Жарково 2 : КК Борац Земун 2
04.02.2023
10:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
83011 КК Сурчин Добановци 2 : КК Вук 2
05.02.2023
10:40
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
82977 КК Борац Земун 2 : Кошаркашка Академија Ребрача 39 : 40
27.11.2022
14:20
Раде Кончар (Земун) ( Златиборска 44)
82978 КК Ас Баскет 2 : КК Вук 2
82979 Торлак ОКК Београд 3 : КК Сурчин Добановци 2 22 : 55
05.12.2022
19:15
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
82980 КК Умка Џез : КК Жарково 2 12 : 63
26.11.2022
13:20
Доситеј Обрадовић (Умка) ( Милије Станојловића 10)
82981 КК Церак 3 : КК Партизан НИС 2 24 : 47
27.11.2022
11:10
Уједињене Нације ( Борова 8)
82982 КК Борац Земун 2 : КК Ас Баскет 2 31 : 33
03.12.2022
13:30
Раде Кончар (Земун) ( Златиборска 44)
82983 КК Жарково 2 : КК Церак 3 46 : 18
04.12.2022
19:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
82984 КК Сурчин Добановци 2 : КК Умка Џез 46 : 13
04.12.2022
11:10
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
82985 КК Вук 2 : Торлак ОКК Београд 3 42 : 22
04.12.2022
15:15
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
82986 Кошаркашка Академија Ребрача : КК Партизан НИС 2 32 : 44
02.12.2022
19:15
Хала Стар Wеллнесс ( Браће Јерковић 112)
82987 КК Ас Баскет 2 : Кошаркашка Академија Ребрача 35 : 30
11.12.2022
19:30
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
82988 Торлак ОКК Београд 3 : КК Борац Земун 2 43 : 60
10.12.2022
15:20
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
82989 КК Умка Џез : КК Вук 2 23 : 40
10.12.2022
17:20
Доситеј Обрадовић (Умка) ( Милије Станојловића 10)
82990 КК Церак 3 : КК Сурчин Добановци 2
01.01.2022
82991 КК Партизан НИС 2 : КК Жарково 2 39 : 32
10.12.2022
10:20
Штарк арена (Мала сала) ( Булевар Арсенија Чарнојевића 58)
82992 КК Борац Земун 2 : КК Умка Џез 41 : 11
18.12.2022
14:45
Раде Кончар (Земун) ( Златиборска 44)
82993 КК Ас Баскет 2 : Торлак ОКК Београд 3 55 : 17
17.12.2022
18:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
82994 КК Сурчин Добановци 2 : КК Партизан НИС 2 26 : 75
17.12.2022
12:20
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
82995 КК Вук 2 : КК Церак 3 18 : 27
21.12.2022
20:15
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
82996 Кошаркашка Академија Ребрача : КК Жарково 2 35 : 32
17.12.2022
10:15
Хала Стар Wеллнесс ( Браће Јерковић 112)
82997 Торлак ОКК Београд 3 : Кошаркашка Академија Ребрача 29 : 53
25.12.2022
12:20
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
82998 КК Умка Џез : КК Ас Баскет 2 9 : 42
24.12.2022
17:20
Доситеј Обрадовић (Умка) ( Милије Станојловића 10)
82999 КК Церак 3 : КК Борац Земун 2 39 : 24
24.12.2022
11:00
Уједињене Нације ( Борова 8)
83000 КК Партизан НИС 2 : КК Вук 2 115 : 16
25.12.2022
14:20
Штарк арена (Мала сала) ( Булевар Арсенија Чарнојевића 58)
83001 КК Жарково 2 : КК Сурчин Добановци 2 39 : 30
24.12.2022
16:45
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
83002 КК Борац Земун 2 : КК Партизан НИС 2 19 : 78
29.01.2023
14:30
Раде Кончар (Земун) ( Златиборска 44)
83003 КК Ас Баскет 2 : КК Церак 3 34 : 28
28.01.2023
17:15
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
83004 Торлак ОКК Београд 3 : КК Умка Џез 49 : 9
27.01.2023
19:30
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
83005 КК Вук 2 : КК Жарково 2 16 : 43
30.01.2023
20:00
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
83006 Кошаркашка Академија Ребрача : КК Сурчин Добановци 2 35 : 20
28.01.2023
10:15
Хала Стар Wеллнесс ( Браће Јерковић 112)
83007 КК Умка Џез : Кошаркашка Академија Ребрача
83008 КК Церак 3 : Торлак ОКК Београд 3
05.02.2023
10:10
Уједињене Нације ( Борова 8)
83009 КК Партизан НИС 2 : КК Ас Баскет 2
83010 КК Жарково 2 : КК Борац Земун 2
04.02.2023
10:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
83011 КК Сурчин Добановци 2 : КК Вук 2
05.02.2023
10:40
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)