lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 |

ЈУНИОРИ/Регионална лига/Група 1
1.КК Земун 2862582:53214
2.КК Борац Земун 2761460:36113
3.КК ФМП Меридиан752530:43012
4.КК Рас743519:42711
5.КК Сурчин Добановци743362:40111
6.ОКК Београд642465:39110
7.КК Колеџ Београд 2633376:3729
8.КК Еко Спорт 2725317:3929
9.Горица 2716324:4258
10.КК Младеновац523360:3237
11.КК Сава 3707337:5547
12.КК Вук422245:2696
82401 КК Земун 2 : КК Еко Спорт 2
09.02.2023
21:20
Вељко Рамадановић (Школа за ученике оштећеног вида) ( Цара Душана 143)
82402 КК Сава 3 : КК Младеновац
05.02.2023
12:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
82403 КК Колеџ Београд 2 : КК ФМП Меридиан
04.02.2023
15:00
Хала ФМП Железник ( Стјепана Супанца 15а)
82404 КК Рас : Горица 2
82405 КК Сурчин Добановци : ОКК Београд
05.02.2023
12:00
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
82406 КК Борац Земун 2 : КК Вук
04.02.2023
14:30
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
82353 ОКК Београд : КК Еко Спорт 2 76 : 50
21.11.2022
21:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
82354 Горица 2 : КК Вук 37 : 43
19.11.2022
13:20
Балон Клуб Стефан (Сремчица) ( Капетана Дерока бб)
82355 КК ФМП Меридиан : КК Борац Земун 2 68 : 71
19.11.2022
18:45
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
82356 КК Младеновац : КК Сурчин Добановци 86 : 30
19.11.2022
10:30
Спортски центар Ми и Ми (Младеновац) ( Николе Тесле 34)
82357 КК Земун 2 : КК Рас 69 : 67
20.11.2022
10:00
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
82358 КК Сава 3 : КК Колеџ Београд 2 44 : 77
19.11.2022
11:15
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
82359 ОКК Београд : Горица 2 79 : 43
27.11.2022
14:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
82360 КК Рас : КК Сава 3 79 : 58
27.11.2022
17:30
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
82361 КК Сурчин Добановци : КК Земун 2 58 : 50
27.11.2022
13:20
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
82362 КК Борац Земун 2 : КК Младеновац
01.01.2022
82363 КК Вук : КК ФМП Меридиан
01.01.2023
82364 КК Еко Спорт 2 : КК Колеџ Београд 2 44 : 56
28.11.2022
21:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
82365 Горица 2 : КК Еко Спорт 2 39 : 46
03.12.2022
13:20
Балон Клуб Стефан (Сремчица) ( Капетана Дерока бб)
82366 КК ФМП Меридиан : ОКК Београд 94 : 90
04.12.2022
13:00
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
82367 КК Младеновац : КК Вук
82368 КК Земун 2 : КК Борац Земун 2 76 : 80
05.12.2022
21:30
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
82369 КК Сава 3 : КК Сурчин Добановци 47 : 78
04.12.2022
11:00
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
82370 КК Колеџ Београд 2 : КК Рас 75 : 73
03.12.2022
15:15
Хала ФМП Железник ( Стјепана Супанца 15а)
82371 ОКК Београд : КК Младеновац 77 : 61
11.12.2022
12:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
82372 Горица 2 : КК ФМП Меридиан 34 : 64
10.12.2022
13:20
Балон Клуб Стефан (Сремчица) ( Капетана Дерока бб)
82373 КК Сурчин Добановци : КК Колеџ Београд 2 56 : 48
11.12.2022
14:15
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
82374 КК Борац Земун 2 : КК Сава 3 75 : 23
10.12.2022
13:30
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
82375 КК Вук : КК Земун 2 71 : 90
11.12.2022
17:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
82376 КК Еко Спорт 2 : КК Рас 57 : 75
10.12.2022
14:20
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
82377 КК ФМП Меридиан : КК Еко Спорт 2 64 : 52
18.12.2022
18:00
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
82378 КК Младеновац : Горица 2 67 : 44
18.12.2022
11:00
Спортски центар Ми и Ми (Младеновац) ( Николе Тесле 34)
82379 КК Земун 2 : ОКК Београд 78 : 56
18.12.2022
10:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
82380 КК Сава 3 : КК Вук 51 : 80
01.12.2022
21:10
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
82381 КК Колеџ Београд 2 : КК Борац Земун 2 55 : 68
18.12.2022
14:00
Хала ФМП Железник ( Стјепана Супанца 15а)
82382 КК Рас : КК Сурчин Добановци 78 : 55
18.12.2022
16:20
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
82383 ОКК Београд : КК Сава 3
82384 Горица 2 : КК Земун 2 61 : 65
25.12.2022
13:10
Балон Клуб Стефан (Сремчица) ( Капетана Дерока бб)
82385 КК ФМП Меридиан : КК Младеновац 85 : 63
25.12.2022
18:30
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
82386 КК Борац Земун 2 : КК Рас 62 : 56
24.12.2022
10:20
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
82387 КК Вук : КК Колеџ Београд 2
82388 КК Еко Спорт 2 : КК Сурчин Добановци 40 : 30
24.12.2022
13:40
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
82389 КК Младеновац : КК Еко Спорт 2
82390 КК Земун 2 : КК ФМП Меридиан 67 : 56
22.01.2023
17:15
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
82391 КК Сава 3 : Горица 2 61 : 66
21.01.2023
15:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
82392 КК Колеџ Београд 2 : ОКК Београд 65 : 87
21.01.2023
12:00
Хала ФМП Железник ( Стјепана Супанца 15а)
82393 КК Рас : КК Вук 91 : 51
22.01.2023
15:00
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
82394 КК Сурчин Добановци : КК Борац Земун 2 55 : 52
22.01.2023
13:00
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
82395 ОКК Београд : КК Рас
82396 Горица 2 : КК Колеџ Београд 2
82397 КК ФМП Меридиан : КК Сава 3 99 : 53
29.01.2023
16:45
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
82398 КК Младеновац : КК Земун 2 83 : 87
29.01.2023
11:00
Спортски центар Ми и Ми (Младеновац) ( Николе Тесле 34)
82399 КК Вук : КК Сурчин Добановци
02.02.2023
21:15
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
82400 КК Еко Спорт 2 : КК Борац Земун 2 28 : 52
29.01.2023
16:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
82401 КК Земун 2 : КК Еко Спорт 2
09.02.2023
21:20
Вељко Рамадановић (Школа за ученике оштећеног вида) ( Цара Душана 143)
82402 КК Сава 3 : КК Младеновац
05.02.2023
12:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
82403 КК Колеџ Београд 2 : КК ФМП Меридиан
04.02.2023
15:00
Хала ФМП Железник ( Стјепана Супанца 15а)
82404 КК Рас : Горица 2
82405 КК Сурчин Добановци : ОКК Београд
05.02.2023
12:00
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
82406 КК Борац Земун 2 : КК Вук
04.02.2023
14:30
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)