lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 | 3 |

ПИОНИРИ/Регионална лига У15/Група 1
1.КК Беовук 72 - 3871584:32215
2.КК Беостарс 05 (-1)972485:36515
3.КК Радивој Кораћ862459:33614
4.КК Мондо Баскет 954551:42714
5.КК Рудар 22 - 2954536:41714
6.КК Ас Баскет 853526:32113
7.КК ИБЦ752411:30412
8.КК Шутер752441:35512
9.КК Церак 3835381:37411
10.ШКК Звездара 2927387:51411
11.КК Флеш 4909190:6509
12.КК Младост 2909220:7869
81735 КК Церак 3 : КК Рудар 22 - 2
05.02.2023
11:15
Иво Андрић ( Ивана Мичурина 38а)
81736 КК Ас Баскет : КК ИБЦ
04.02.2023
19:40
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
81737 КК Мондо Баскет : ШКК Звездара 2
04.02.2023
12:15
Лазар Саватић ( Кеј ослобођења 27)
81738 КК Шутер : КК Младост 2
05.02.2023
10:50
Шутер арена (Сремчица) ( Шумске економије 17)
81739 КК Флеш 4 : КК Беостарс 05
04.02.2023
16:25
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
81740 КК Беовук 72 - 3 : КК Радивој Кораћ
05.02.2023
15:20
Вук Караџић ( Таковска 41)
81819 КК Церак 3 : КК Беовук 72 - 3
81820 КК Ас Баскет : КК Радивој Кораћ 55 : 32
13.11.2022
11:20
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
81821 КК Мондо Баскет : КК Рудар 22 - 2 62 : 44
12.11.2022
10:30
Лазар Саватић ( Кеј ослобођења 27)
81822 КК Шутер : КК ИБЦ
18.12.2022
14:20
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
81823 КК Флеш 4 : ШКК Звездара 2 19 : 62
12.11.2022
15:50
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
81824 КК Беостарс 05 : КК Младост 2 85 : 32
13.11.2022
11:20
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
81783 КК Церак 3 : КК Ас Баскет 45 : 70
20.11.2022
11:15
Иво Андрић ( Ивана Мичурина 38а)
81784 ШКК Звездара 2 : КК Беостарс 05 32 : 48
20.11.2022
14:45
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
81785 КК ИБЦ : КК Флеш 4 63 : 21
20.11.2022
11:30
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
81786 КК Рудар 22 - 2 : КК Шутер 71 : 61
19.11.2022
10:15
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
81787 КК Радивој Кораћ : КК Мондо Баскет 60 : 45
19.11.2022
13:10
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
81788 КК Беовук 72 - 3 : КК Младост 2 91 : 12
19.11.2022
13:45
Вук Караџић ( Таковска 41)
81777 КК Ас Баскет : КК Беовук 72 - 3 48 : 72
26.11.2022
13:15
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
81778 КК Мондо Баскет : КК Церак 3 61 : 48
26.11.2022
11:20
Лазар Саватић ( Кеј ослобођења 27)
81779 КК Шутер : КК Радивој Кораћ 55 : 63
27.11.2022
13:10
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
81780 КК Флеш 4 : КК Рудар 22 - 2 24 : 84
27.11.2022
15:50
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
81781 КК Беостарс 05 : КК ИБЦ 72 : 40
27.11.2022
11:15
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
81782 КК Младост 2 : ШКК Звездара 2 42 : 81
26.11.2022
13:30
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
81771 КК Церак 3 : КК Шутер 36 : 64
04.12.2022
11:15
Иво Андрић ( Ивана Мичурина 38а)
81772 КК Ас Баскет : КК Мондо Баскет 46 : 48
03.12.2022
14:15
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
81773 КК ИБЦ : КК Младост 2 75 : 16
04.12.2022
12:40
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
81774 КК Рудар 22 - 2 : КК Беостарс 05 СР 20 : 0
службени резултат
03.12.2022
10:20
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
81775 КК Радивој Кораћ : КК Флеш 4 66 : 19
04.12.2022
18:50
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
81776 КК Беовук 72 - 3 : ШКК Звездара 2 76 : 45
04.12.2022
13:00
Вук Караџић ( Таковска 41)
81765 КК Мондо Баскет : КК Беовук 72 - 3 42 : 65
05.12.2022
21:15
Лазар Саватић ( Кеј ослобођења 27)
81766 КК Шутер : КК Ас Баскет
81767 КК Флеш 4 : КК Церак 3 22 : 59
22.01.2023
16:15
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
81768 КК Беостарс 05 : КК Радивој Кораћ 42 : 35
08.12.2022
20:45
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
81769 КК Младост 2 : КК Рудар 22 - 2 22 : 91
07.12.2022
21:30
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
81770 ШКК Звездара 2 : КК ИБЦ 26 : 67
11.12.2022
13:45
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
81759 КК Церак 3 : КК Беостарс 05 26 : 50
11.12.2022
11:15
Иво Андрић ( Ивана Мичурина 38а)
81760 КК Ас Баскет : КК Флеш 4 72 : 10
10.12.2022
14:15
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
81761 КК Мондо Баскет : КК Шутер 46 : 60
10.12.2022
10:30
Шутер арена (Сремчица) ( Шумске економије 17)
81762 КК Рудар 22 - 2 : ШКК Звездара 2 76 : 44
10.12.2022
17:30
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
81763 КК Радивој Кораћ : КК Младост 2 79 : 22
11.12.2022
13:10
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
81764 КК Беовук 72 - 3 : КК ИБЦ 80 : 38
10.12.2022
14:00
Вук Караџић ( Таковска 41)
81753 КК Шутер : КК Беовук 72 - 3 66 : 55
17.12.2022
13:30
Шутер арена (Сремчица) ( Шумске економије 17)
81754 КК Флеш 4 : КК Мондо Баскет 16 : 92
18.12.2022
20:55
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
81755 КК Беостарс 05 : КК Ас Баскет 67 : 61
18.12.2022
11:15
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
81756 КК Младост 2 : КК Церак 3 25 : 80
17.12.2022
12:30
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
81757 ШКК Звездара 2 : КК Радивој Кораћ 44 : 65
17.12.2022
17:50
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
81758 КК ИБЦ : КК Рудар 22 - 2 76 : 58
27.12.2022
20:40
Михајло Петровић Алас ( Господар Јованова 22)
81747 КК Церак 3 : ШКК Звездара 2 56 : 30
25.12.2022
11:15
Иво Андрић ( Ивана Мичурина 38а)
81748 КК Ас Баскет : КК Младост 2 109 : 24
25.12.2022
13:00
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
81749 КК Мондо Баскет : КК Беостарс 05 60 : 63
24.12.2022
11:20
Лазар Саватић ( Кеј ослобођења 27)
81750 КК Шутер : КК Флеш 4 76 : 26
23.12.2022
20:15
Шутер арена (Сремчица) ( Шумске економије 17)
81751 КК Радивој Кораћ : КК ИБЦ
01.01.2023
81752 КК Беовук 72 - 3 : КК Рудар 22 - 2 69 : 38
24.12.2022
15:00
Вук Караџић ( Таковска 41)
81741 КК Флеш 4 : КК Беовук 72 - 3 33 : 76
28.01.2023
18:40
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
81742 КК Беостарс 05 : КК Шутер 58 : 59
28.01.2023
11:30
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
81743 КК Младост 2 : КК Мондо Баскет 25 : 95
28.01.2023
12:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
81744 ШКК Звездара 2 : КК Ас Баскет 23 : 65
28.01.2023
14:30
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
81745 КК ИБЦ : КК Церак 3 52 : 31
29.01.2023
12:15
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
81746 КК Рудар 22 - 2 : КК Радивој Кораћ 54 : 59
29.01.2023
14:00
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
81735 КК Церак 3 : КК Рудар 22 - 2
05.02.2023
11:15
Иво Андрић ( Ивана Мичурина 38а)
81736 КК Ас Баскет : КК ИБЦ
04.02.2023
19:40
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
81737 КК Мондо Баскет : ШКК Звездара 2
04.02.2023
12:15
Лазар Саватић ( Кеј ослобођења 27)
81738 КК Шутер : КК Младост 2
05.02.2023
10:50
Шутер арена (Сремчица) ( Шумске економије 17)
81739 КК Флеш 4 : КК Беостарс 05
04.02.2023
16:25
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
81740 КК Беовук 72 - 3 : КК Радивој Кораћ
05.02.2023
15:20
Вук Караџић ( Таковска 41)