lat|eng
Насловна > Резултати
ОМЛАДИНЦИ/Регионална лига
1.КК Борац Земун862603:51414
2.КК Житко Баскет853617:57913
3.КК Младеновац853698:62313
4.КК Умка Џез844584:58512
5.КК ИБЦ651485:40811
6.КК Риверс БМ743529:48811
7.КК Реал Београд716470:5808
8.КК Церак808458:6678
80871 КК Реал Београд : КК Церак
80872 КК Младеновац : КК Риверс БМ
06.02.2023
20:45
Спортски центар (Младеновац) ( Вука Караџића 51)
80873 КК ИБЦ : КК Умка Џез
80874 КК Житко Баскет : КК Борац Земун
04.02.2023
17:20
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
80839 КК Борац Земун : КК Церак 68 : 53
16.11.2022
21:40
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
Душан Марчетић, Филип Младеновић, Делегат: Милан Раденковић
80840 КК Житко Баскет : КК Умка Џез 79 : 93
14.11.2022
21:20
Спортски центар Милан Гале Мушкатировић ( Тадеуша Кошћушка 63)
Петар Јанкулоски, Далибор Шуштершић, Делегат: Александар Варађан
80841 КК ИБЦ : КК Риверс БМ 81 : 74
15.11.2022
21:40
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
Милош Јоксимовић, Далибор Шуштершић, Делегат: Вукашин Курћубић
80842 КК Младеновац : КК Реал Београд 95 : 78
15.11.2022
17:00
Спортски центар (Младеновац) ( Вука Караџића 51)
Александар Лазић, Петар Јанкулоски, Делегат: Јован Чучуковић
80843 КК Церак : КК Реал Београд 74 : 79
22.11.2022
21:20
Спортски центар Милан Гуровић ( Колумбова 8, Сурчин)
Антоније Луковић, Огњен Ћурчић, Делегат: Александар Кнежевић
80844 КК Риверс БМ : КК Младеновац 72 : 86
23.11.2022
20:20
НБГД Халл ( Савски насип 7)
Немања Кривокућа, Милош Јоксимовић, Делегат: Александар Кнежевић
80845 КК Умка Џез : КК ИБЦ 74 : 66
19.11.2022
18:45
Доситеј Обрадовић (Умка) ( Милије Станојловића 10)
Петар Милановић, Марко Вукчевић, Делегат: Драгослав Веланац
80846 КК Борац Земун : КК Житко Баскет 58 : 66
23.11.2022
21:40
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
Павле Шипка, Марко Пауновић, Делегат: Милан Раденковић
80847 КК Житко Баскет : КК Церак 86 : 53
29.11.2022
19:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Антоније Луковић, Петар Јанковић, Делегат: Александар Варађан
80848 КК ИБЦ : КК Борац Земун 82 : 77
15.12.2022
21:20
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
Далибор Шуштершић, Петар Јанкулоски, Делегат: Мирољуб Јовановић
80849 КК Младеновац : КК Умка Џез 107 : 72
12.12.2022
21:00
Спортски центар (Младеновац) ( Вука Караџића 51)
Александар Лазић, Павле Цветић, Делегат: Милорад Поповић
80850 КК Реал Београд : КК Риверс БМ 67 : 78
26.11.2022
21:30
Спортски центар Милан Гуровић ( Колумбова 8, Сурчин)
Никола Ђокић, Далибор Шуштершић, Делегат: Александар Кнежевић
80851 КК Церак : КК Риверс БМ 43 : 84
03.12.2022
16:00
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
Марко Пауновић, Александар Лазић, Делегат: Горан Радовановић
80852 КК Умка Џез : КК Реал Београд 84 : 60
06.12.2022
21:20
Доситеј Обрадовић (Умка) ( Милије Станојловића 10)
Марко Пауновић, Марко Богићевић, Делегат: Драгослав Веланац
80853 КК Борац Земун : КК Младеновац 95 : 83
18.01.2023
20:10
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
Павле Шипка, Душан Марчетић, Делегат: Иван Антуновић
80854 КК Житко Баскет : КК ИБЦ 73 : 80
20.01.2023
21:20
Спортски центар Милан Гале Мушкатировић ( Тадеуша Кошћушка 63)
Антоније Луковић, Душко Милаковић, Делегат: Мирољуб Јовановић
80855 КК ИБЦ : КК Церак 93 : 42
11.12.2022
13:20
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
Марија Ћирић, Петар Јанкулоски, Делегат: Зоран Нинков
80856 КК Младеновац : КК Житко Баскет 80 : 84
22.12.2022
17:00
Спортски центар (Младеновац) ( Вука Караџића 51)
Милош Јоксимовић, Петар Јанковић, Делегат: Милорад Поповић
80857 КК Реал Београд : КК Борац Земун 58 : 85
14.12.2022
21:20
Спортски центар Милан Гуровић ( Колумбова 8, Сурчин)
Петар Јанкулоски, Далибор Шуштершић, Делегат: Александар Кнежевић
80858 КК Риверс БМ : КК Умка Џез 82 : 69
23.01.2023
21:20
НБГД Халл ( Савски насип 7)
Немања Кривокућа, Огњен Ћурчић, Делегат: Александар Кнежевић
80859 КК Церак : КК Умка Џез 56 : 70
14.12.2022
21:20
Доситеј Обрадовић (Умка) ( Милије Станојловића 10)
Огњен Ћурчић, Лука Миљковић, Делегат: Драгослав Веланац
80860 КК Борац Земун : КК Риверс БМ 59 : 48
26.01.2023
20:15
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
Душко Милаковић, Страхиња Стаменковић, Делегат: Небојша Лазаревић
80861 КК Житко Баскет : КК Реал Београд 84 : 68
28.12.2022
21:20
Спортски центар Милан Гале Мушкатировић ( Тадеуша Кошћушка 63)
Марко Пауновић, Александар Лазић, Делегат: Мирољуб Јовановић
80862 КК ИБЦ : КК Младеновац 83 : 68
01.02.2023
21:45
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
Огњен Ћурчић, Антоније Луковић, Делегат: Небојша Лазаревић
80863 КК Младеновац : КК Церак 99 : 79
23.01.2023
21:00
Спортски центар (Младеновац) ( Вука Караџића 51)
Александар Лазић, Павле Цветић, Делегат: Милорад Поповић
80864 КК Реал Београд : КК ИБЦ
80865 КК Риверс БМ : КК Житко Баскет 91 : 83
29.12.2022
21:20
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
Душан Марчетић, Петар Јанкулоски, Делегат: Синиша Шарбајић
80866 КК Умка Џез : КК Борац Земун 66 : 73
24.01.2023
21:20
Доситеј Обрадовић (Умка) ( Милије Станојловића 10)
Немања Кривокућа, Страхиња Стаменковић, Делегат: Драгослав Веланац
80867 КК Церак : КК Борац Земун 58 : 88
31.01.2023
21:20
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
Павле Шипка, Душан Марчетић, Делегат: Александар Вранеш
80868 КК Умка Џез : КК Житко Баскет 56 : 62
28.01.2023
19:00
Доситеј Обрадовић (Умка) ( Милије Станојловића 10)
Душко Милаковић, Страхиња Стаменковић, Делегат: Никола Томић
80869 КК Риверс БМ : КК ИБЦ
80870 КК Реал Београд : КК Младеновац 60 : 80
27.01.2023
21:15
Спортски центар Милан Гуровић ( Колумбова 8, Сурчин)
Душко Милаковић, Страхиња Стаменковић, Делегат: Александар Кнежевић
80871 КК Реал Београд : КК Церак
80872 КК Младеновац : КК Риверс БМ
06.02.2023
20:45
Спортски центар (Младеновац) ( Вука Караџића 51)
80873 КК ИБЦ : КК Умка Џез
80874 КК Житко Баскет : КК Борац Земун
04.02.2023
17:20
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)