lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 |

ПИОНИРИ/2. лига У15/Група 1
1.КК Беовук 72981671:43417
2.КК Беокош981637:46417
3.КК Жарково963669:56215
4.КК ББ Баскет (Младеновац)954602:54614
5.КК Сава (-1)862642:45413
6.КК Крсташ853477:44513
7.ОКК Београд 945589:65013
8.КК Барајево927479:58511
9.КК Блокови835528:58111
10.КК Риверс БМ835452:49411
11.КК Борац Земун927490:65111
12.КК Раднички (Обреновац)909408:7789
80551 КК Беовук 72 : ОКК Београд
05.02.2023
20:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
80552 КК Жарково : КК Барајево
05.02.2023
19:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
80553 КК ББ Баскет (Младеновац) : КК Крсташ
04.02.2023
18:20
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
80554 КК Беокош : КК Раднички (Обреновац)
04.02.2023
17:00
Филип Филиповић ( Булевар ослобођења 317)
80555 КК Сава : КК Блокови
05.02.2023
10:45
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
80556 КК Борац Земун : КК Риверс БМ
03.02.2023
20:15
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
80497 КК Беовук 72 : КК Борац Земун 68 : 37
05.11.2022
11:20
Вук Караџић ( Таковска 41)
80498 КК Жарково : КК Риверс БМ 78 : 57
05.11.2022
19:30
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
80499 КК ББ Баскет (Младеновац) : ОКК Београд 83 : 54
06.11.2022
18:20
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
80500 КК Беокош : КК Барајево 88 : 40
04.11.2022
21:15
Филип Филиповић ( Булевар ослобођења 317)
80501 КК Сава : КК Крсташ 90 : 54
05.11.2022
11:00
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
80502 КК Блокови : КК Раднички (Обреновац) 100 : 65
06.11.2022
16:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
80503 КК Беовук 72 : КК Жарково 45 : 51
14.11.2022
20:30
Вук Караџић ( Таковска 41)
80504 КК Крсташ : КК Блокови
80505 КК Барајево : КК Сава 43 : 79
12.11.2022
12:45
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
80506 ОКК Београд : КК Беокош 66 : 88
12.11.2022
14:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
80507 КК Риверс БМ : КК ББ Баскет (Младеновац) 35 : 50
11.11.2022
11:25
Балон Корн ( Грчића Миленка 74)
80508 КК Борац Земун : КК Раднички (Обреновац) 59 : 49
14.11.2022
20:20
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
80509 КК Жарково : КК Борац Земун 80 : 52
20.11.2022
17:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
80510 КК ББ Баскет (Младеновац) : КК Беовук 72 69 : 73
22.01.2023
18:20
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
80511 КК Беокош : КК Риверс БМ 96 : 58
20.11.2022
19:30
Филип Филиповић ( Булевар ослобођења 317)
80512 КК Сава : ОКК Београд 105 : 60
20.11.2022
11:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
80513 КК Блокови : КК Барајево 60 : 86
19.11.2022
17:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
80514 КК Раднички (Обреновац) : КК Крсташ 47 : 91
20.11.2022
10:30
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
80515 КК Беовук 72 : КК Беокош 75 : 57
26.11.2022
21:30
Вук Караџић ( Таковска 41)
80516 КК Жарково : КК ББ Баскет (Младеновац) 88 : 65
27.11.2022
17:30
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
80517 КК Барајево : КК Раднички (Обреновац) 98 : 51
28.11.2022
20:15
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
80518 ОКК Београд : КК Блокови 80 : 71
26.11.2022
12:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
80519 КК Риверс БМ : КК Сава
80520 КК Борац Земун : КК Крсташ 41 : 56
29.11.2022
20:20
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
80521 КК ББ Баскет (Младеновац) : КК Борац Земун 73 : 49
04.12.2022
15:00
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
80522 КК Беокош : КК Жарково 81 : 75
04.12.2022
19:30
Филип Филиповић ( Булевар ослобођења 317)
80523 КК Сава : КК Беовук 72 73 : 84
03.12.2022
11:50
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
80524 КК Блокови : КК Риверс БМ 64 : 51
03.12.2022
17:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
80525 КК Раднички (Обреновац) : ОКК Београд 50 : 79
04.12.2022
10:40
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
80526 КК Крсташ : КК Барајево 66 : 31
04.12.2022
10:45
Спортски центар Мирко Сандић (Врачар) ( Сјеничка 1)
80527 КК Беовук 72 : КК Блокови 92 : 49
11.12.2022
19:20
Вук Караџић ( Таковска 41)
80528 КК Жарково : КК Сава 59 : 86
10.12.2022
19:30
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
80529 КК ББ Баскет (Младеновац) : КК Беокош 55 : 65
10.12.2022
16:30
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
80530 ОКК Београд : КК Крсташ 51 : 64
11.12.2022
10:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
80531 КК Риверс БМ : КК Раднички (Обреновац) 69 : 32
10.12.2022
12:20
Балон Корн ( Грчића Миленка 74)
80532 КК Борац Земун : КК Барајево 67 : 49
12.12.2022
20:20
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
80533 КК Беокош : КК Борац Земун 90 : 51
18.12.2022
19:30
Филип Филиповић ( Булевар ослобођења 317)
80534 КК Сава : КК ББ Баскет (Младеновац) 85 : 60
18.12.2022
12:00
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
80535 КК Блокови : КК Жарково 78 : 76
18.12.2022
16:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
80536 КК Раднички (Обреновац) : КК Беовук 72 39 : 117
18.12.2022
10:40
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
80537 КК Крсташ : КК Риверс БМ 55 : 54
17.12.2022
21:15
Спортски центар Мирко Сандић (Врачар) ( Сјеничка 1)
80538 КК Барајево : ОКК Београд 55 : 69
17.12.2022
12:10
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
80539 КК Беовук 72 : КК Крсташ 66 : 33
25.12.2022
12:45
Вук Караџић ( Таковска 41)
80540 КК Жарково : КК Раднички (Обреновац) 97 : 40
25.12.2022
19:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
80541 КК ББ Баскет (Младеновац) : КК Блокови 79 : 62
24.12.2022
18:30
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
80542 КК Беокош : КК Сава СР 20 : 0
службени резултат
24.12.2022
18:30
Филип Филиповић ( Булевар ослобођења 317)
80543 КК Риверс БМ : КК Барајево 54 : 51
24.12.2022
10:20
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
80544 КК Борац Земун : ОКК Београд 60 : 62
24.12.2022
16:30
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
80545 КК Сава : КК Борац Земун 124 : 74
28.01.2023
10:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
80546 КК Блокови : КК Беокош 44 : 52
28.01.2023
17:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
80547 КК Раднички (Обреновац) : КК ББ Баскет (Младеновац) 35 : 68
29.01.2023
10:40
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
80548 КК Крсташ : КК Жарково 58 : 65
29.01.2023
10:45
Спортски центар Мирко Сандић (Врачар) ( Сјеничка 1)
80549 КК Барајево : КК Беовук 72 26 : 51
28.01.2023
12:30
Вук Караџић ( Таковска 41)
80550 ОКК Београд : КК Риверс БМ 68 : 74
28.01.2023
18:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
80551 КК Беовук 72 : ОКК Београд
05.02.2023
20:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
80552 КК Жарково : КК Барајево
05.02.2023
19:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
80553 КК ББ Баскет (Младеновац) : КК Крсташ
04.02.2023
18:20
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
80554 КК Беокош : КК Раднички (Обреновац)
04.02.2023
17:00
Филип Филиповић ( Булевар ослобођења 317)
80555 КК Сава : КК Блокови
05.02.2023
10:45
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
80556 КК Борац Земун : КК Риверс БМ
03.02.2023
20:15
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)