lat|eng
Насловна > Резултати
КАДЕТИ/Квалитетна лига
1.КК Жарково1192886:71820
2.КК Младост Веба981752:55517
3.КК Реал Београд1073742:70017
4.КК Визура972584:52216
5.КК Сава1147802:85615
6.КК Еко Спорт Ребрача1046711:74414
7.КК Колеџ Београд1046741:75814
8.БКК Раднички752504:46912
9.КК Слодес1028699:77912
10.КК Земун835572:57911
11.КК Флеш835521:57411
12.КК Младост909484:7449
80227 КК Визура : КК Слодес
02.02.2023
13:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
80228 КК Флеш : КК Младост Веба
02.02.2023
21:45
Бора Станковић ( Паунова 19а)
80229 КК Еко Спорт Ребрача : КК Реал Београд
02.02.2023
21:45
Балон Корн ( Грчића Миленка 74)
80230 КК Колеџ Београд : КК Жарково
02.02.2023
20:15
Хала ФМП Железник ( Стјепана Супанца 15а)
80231 КК Сава : БКК Раднички
80232 КК Младост : КК Земун
01.02.2023
21:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
Павле Шипка, Далибор Шуштершић, Делегат: Стеван Радић
80161 КК Земун : КК Младост 95 : 47
05.11.2022
21:15
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Марко Богићевић, Александар Петровић, Делегат: Александар Кнежевић
80162 БКК Раднички : КК Сава 87 : 81
05.11.2022
12:45
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Марко Пауновић, Далибор Шуштершић, Делегат: Синиша Шарбајић
80163 КК Жарково : КК Колеџ Београд 80 : 62
05.11.2022
17:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Немања Радовић, Лука Максимовић, Делегат: Михајло Костић
80164 КК Реал Београд : КК Еко Спорт Ребрача 82 : 61
05.11.2022
17:00
Спортски центар Милан Гуровић ( Колумбова 8, Сурчин)
Немања Радовић, Душко Милаковић, Делегат: Александар Кнежевић
80165 КК Младост Веба : КК Флеш 71 : 46
06.11.2022
19:00
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Димитрије Карановић, Вук Чанак, Делегат: Ђорђе Илић
80166 КК Слодес : КК Визура 48 : 57
09.11.2022
16:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Душко Милаковић, Хелена Маринковић, Делегат: Ведран Чоловић
80167 КК Земун : БКК Раднички 56 : 60
14.11.2022
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Огњен Ћурчић, Милош Јоксимовић, Делегат: Горан Радовановић
80168 КК Флеш : КК Слодес 86 : 67
22.11.2022
21:20
Бора Станковић ( Паунова 19а)
Немања Кривокућа, Марија Ћирић, Делегат: Слободан Каличанин
80169 КК Еко Спорт Ребрача : КК Младост Веба 55 : 88
12.11.2022
12:20
Балон Корн ( Грчића Миленка 74)
Лука Максимовић, Душко Милаковић, Делегат: Ђорђе Илић
80170 КК Колеџ Београд : КК Реал Београд 80 : 62
17.11.2022
21:20
Хала ФМП Железник ( Стјепана Супанца 15а)
Немања Кривокућа, Петар Јанковић, Делегат: Александар Толић
80171 КК Сава : КК Жарково 73 : 80
12.11.2022
12:10
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Алекса Игњатовић, Вук Чанак, Делегат: Ведран Чоловић
80172 КК Младост : КК Визура 53 : 61
13.11.2022
10:30
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
Петар Јанкулоски, Душко Милаковић, Делегат: Стеван Радић
80173 БКК Раднички : КК Младост 76 : 56
20.11.2022
11:00
Хала Давид Калинић ( Милана Вукоса 44)
Предраг Ширко, Александар Петровић, Делегат: Мирољуб Јовановић
80174 КК Жарково : КК Земун 94 : 56
19.11.2022
17:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Милош Димитријевић, Марко Богићевић, Делегат: Михајло Костић
80175 КК Реал Београд : КК Сава 78 : 63
20.11.2022
17:00
Спортски центар Милан Гуровић ( Колумбова 8, Сурчин)
Далибор Шуштершић, Марко Богићевић, Делегат: Александар Кнежевић
80176 КК Младост Веба : КК Колеџ Београд 71 : 55
23.11.2022
21:40
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Душан Марчетић, Петар Јанковић, Делегат: Горан Радовановић
80177 КК Слодес : КК Еко Спорт Ребрача 85 : 88
19.11.2022
11:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Душан Марчетић, Душко Милаковић, Делегат: Ђорђе Илић
80178 КК Визура : КК Флеш 67 : 37
19.11.2022
16:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Лука Максимовић, Филип Младеновић, Делегат: Александар Рашинац
80179 КК Земун : КК Реал Београд 66 : 68
28.11.2022
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Душан Марчетић, Петар Јанковић, Делегат: Горан Радовановић
80180 БКК Раднички : КК Жарково 67 : 81
26.11.2022
21:15
Хала Давид Калинић ( Милана Вукоса 44)
Марко Пауновић, Вук Иванчевић, Делегат: Борко Павловић
80181 КК Еко Спорт Ребрача : КК Визура 59 : 64
01.12.2022
21:45
Балон Корн ( Грчића Миленка 74)
Антоније Луковић, Петар Јанковић, Делегат: Александар Толић
80182 КК Колеџ Београд : КК Слодес 88 : 69
26.11.2022
13:20
Хала ФМП Железник ( Стјепана Супанца 15а)
Марко Пауновић, Петар Јанкулоски, Делегат: Александар Толић
80183 КК Сава : КК Младост Веба 76 : 101
26.11.2022
12:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Димитрије Карановић, Далибор Шуштершић, Делегат: Александар Рашинац
80184 КК Младост : КК Флеш 68 : 81
27.11.2022
15:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
Далибор Шуштершић, Алекса Игњатовић, Делегат: Стеван Радић
80185 КК Жарково : КК Младост 83 : 45
03.12.2022
17:30
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Никола Младеновић, Душко Милаковић, Делегат: Јован Чучуковић
80186 КК Реал Београд : БКК Раднички 60 : 67
04.12.2022
17:00
Спортски центар Милан Гуровић ( Колумбова 8, Сурчин)
Лука Максимовић, Далибор Шуштершић, Делегат: Александар Кнежевић
80187 КК Младост Веба : КК Земун 92 : 83
05.12.2022
21:40
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Димитрије Карановић, Огњен Ћурчић, Делегат: Горан Радовановић
80188 КК Слодес : КК Сава 77 : 69
05.12.2022
13:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Антоније Луковић, Далибор Шуштершић, Делегат: Александар Рашинац
80189 КК Визура : КК Колеџ Београд 70 : 61
04.12.2022
14:20
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Павле Шипка, Петар Јанкулоски, Делегат: Милан Раденковић
80190 КК Флеш : КК Еко Спорт Ребрача 57 : 70
07.12.2022
21:45
Бора Станковић ( Паунова 19а)
Антоније Луковић, Димитрије Карановић, Делегат: Александар Варађан
80191 КК Земун : КК Слодес 75 : 66
10.12.2022
12:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Предраг Ширко, Милош Јоксимовић, Делегат: Горан Радовановић
80192 БКК Раднички : КК Младост Веба
01.01.2022
80193 КК Жарково : КК Реал Београд 79 : 82
10.12.2022
17:30
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Немања Влаховић, Петар Јанкулоски, Делегат: Александар Толић
80194 КК Колеџ Београд : КК Флеш 95 : 87
11.12.2022
13:20
Хала ФМП Железник ( Стјепана Супанца 15а)
Душко Милаковић, Страхиња Стаменковић, Делегат: Александар Толић
80195 КК Сава : КК Визура 68 : 66
24.12.2022
15:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Лука Максимовић, Лазар Костић, Делегат: Александар Кнежевић
80196 КК Младост : КК Еко Спорт Ребрача 50 : 90
11.12.2022
18:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Лука Максимовић, Далибор Шуштершић, Делегат: Бојан Драшкић
80197 КК Реал Београд : КК Младост 80 : 66
18.12.2022
12:00
Спортски центар Милан Гуровић ( Колумбова 8, Сурчин)
Немања Кривокућа, Лазар Костић, Делегат: Александар Кнежевић
80198 КК Младост Веба : КК Жарково
80199 КК Слодес : БКК Раднички
01.01.2022
80200 КК Визура : КК Земун
01.01.2023
80201 КК Флеш : КК Сава 68 : 57
20.12.2022
21:20
Бора Станковић ( Паунова 19а)
Немања Влаховић, Стеван Савић, Делегат: Ведран Чоловић
80202 КК Еко Спорт Ребрача : КК Колеџ Београд 74 : 67
17.12.2022
12:30
Балон Корн ( Грчића Миленка 74)
Лука Максимовић, Вук Стојановић, Делегат: Александар Варађан
80203 КК Земун : КК Флеш
80204 БКК Раднички : КК Визура
80205 КК Жарково : КК Слодес 72 : 60
25.12.2022
17:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Алекса Игњатовић, Вук Чанак, Делегат: Михајло Костић
80206 КК Реал Београд : КК Младост Веба 66 : 82
25.12.2022
17:00
Спортски центар Милан Гуровић ( Колумбова 8, Сурчин)
Никола Ђокић, Марко Богићевић, Делегат: Александар Кнежевић
80207 КК Сава : КК Еко Спорт Ребрача 85 : 80
22.01.2023
14:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Милош Димитријевић, Алекса Игњатовић, Делегат: Јован Чучуковић
80208 КК Младост : КК Колеџ Београд
80209 КК Младост Веба : КК Младост 97 : 36
17.01.2023
21:30
Спортски центар Мастер ( Цветна 4)
Марко Пауновић, Далибор Шуштершић, Делегат: Горан Радовановић
80210 КК Слодес : КК Реал Београд 73 : 92
14.01.2023
11:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Душан Марчетић, Антоније Луковић, Делегат: Борко Павловић
80211 КК Визура : КК Жарково 71 : 63
17.01.2023
21:20
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Марија Ћирић, Алекса Игњатовић, Делегат: Александар Кнежевић
80212 КК Флеш : БКК Раднички
80213 КК Еко Спорт Ребрача : КК Земун
80214 КК Колеџ Београд : КК Сава 75 : 92
19.01.2023
19:30
Хала ФМП Железник ( Стјепана Супанца 15а)
Милош Прица, Петар Јанковић, Делегат: Михајло Костић
80215 КК Земун : КК Колеџ Београд 79 : 74
22.01.2023
16:15
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Димитрије Карановић, Петар Јанкулоски, Делегат: Александар Варађан
80216 БКК Раднички : КК Еко Спорт Ребрача 73 : 51
21.01.2023
11:20
Хала Давид Калинић ( Милана Вукоса 44)
Антоније Луковић, Далибор Шуштершић, Делегат: Милена Главан
80217 КК Жарково : КК Флеш 79 : 59
21.01.2023
17:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Алекса Игњатовић, Вук Чанак, Делегат: Јован Чучуковић
80218 КК Реал Београд : КК Визура 72 : 63
21.01.2023
14:00
Спортски центар Милан Гуровић ( Колумбова 8, Сурчин)
Далибор Шуштершић, Алекса Игњатовић, Делегат: Александар Кнежевић
80219 КК Младост Веба : КК Слодес 89 : 73
21.01.2023
18:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Вук Иванчевић, Милош Лукић, Делегат: Милена Главан
80220 КК Младост : КК Сава
80221 КК Слодес : КК Младост 81 : 63
29.01.2023
14:30
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Лазар Костић, Никола Ђокић, Делегат: Никола Томић
80222 КК Визура : КК Младост Веба 65 : 61
28.01.2023
11:20
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Душан Марчетић, Немања Кривокућа, Делегат: Слободан Каличанин
80223 КК Флеш : КК Реал Београд
80224 КК Еко Спорт Ребрача : КК Жарково 83 : 93
28.01.2023
12:30
Балон Корн ( Грчића Миленка 74)
Огњен Ћурчић, Антоније Луковић, Делегат: Александар Варађан
80225 КК Колеџ Београд : БКК Раднички 84 : 74
28.01.2023
17:30
Хала ФМП Железник ( Стјепана Супанца 15а)
Петар Станишић, Вук Стојановић, Делегат: Александар Толић
80226 КК Сава : КК Земун 78 : 62
28.01.2023
13:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Предраг Ширко, Петар Станишић, Делегат: Милена Главан
80227 КК Визура : КК Слодес
02.02.2023
13:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
80228 КК Флеш : КК Младост Веба
02.02.2023
21:45
Бора Станковић ( Паунова 19а)
80229 КК Еко Спорт Ребрача : КК Реал Београд
02.02.2023
21:45
Балон Корн ( Грчића Миленка 74)
80230 КК Колеџ Београд : КК Жарково
02.02.2023
20:15
Хала ФМП Железник ( Стјепана Супанца 15а)
80231 КК Сава : БКК Раднички
80232 КК Младост : КК Земун
01.02.2023
21:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
Павле Шипка, Далибор Шуштершић, Делегат: Стеван Радић
80233 БКК Раднички : КК Земун
05.02.2023
14:15
Хала Давид Калинић ( Милана Вукоса 44)
80234 КК Жарково : КК Сава 82 : 60
24.01.2023
21:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Огњен Ћурчић, Петар Јанковић, Делегат: Милена Главан
80235 КК Реал Београд : КК Колеџ Београд
04.02.2023
19:00
Спортски центар Милан Гуровић ( Колумбова 8, Сурчин)
80236 КК Младост Веба : КК Еко Спорт Ребрача
05.02.2023
16:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
80237 КК Слодес : КК Флеш
04.02.2023
12:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
80238 КК Визура : КК Младост