lat|eng
Насловна > Резултати
ЈУНИОРИ/Квалитетна лига
1.КК Младост Веба11110896:70022
2.КК Визура1082791:70918
3.КК Жарково1165866:85817
4.КК Беко1156818:84716
5.БКК Раднички954606:64114
6.КК Слодес1046698:69214
7.КК Торлак ОКК Београд1046781:77314
8.КК Сава1046752:76914
9.КК Еко Спорт936585:64412
10.КК Беовук 721028699:82812
11.КК Борац Земун835612:63511
12.КК Земун734565:57310
80431 КК Сава : КК Жарково
05.02.2023
14:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
80432 БКК Раднички : КК Еко Спорт
04.02.2023
17:50
Хала Давид Калинић ( Милана Вукоса 44)
80433 КК Беко : КК Борац Земун
06.02.2023
21:20
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
80434 КК Слодес : КК Торлак ОКК Београд
07.02.2023
15:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
80435 КК Беовук 72 : КК Младост Веба
03.02.2023
21:40
Хала Пинки ( Градски парк 2)
80436 КК Визура : КК Земун
80365 КК Земун : КК Визура 77 : 84
09.11.2022
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Антоније Луковић, Филип Младеновић, Делегат: Милан Раденковић
80366 КК Младост Веба : КК Беовук 72 106 : 74
06.11.2022
21:00
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Димитрије Карановић, Алекса Игњатовић, Делегат: Ђорђе Илић
80367 КК Торлак ОКК Београд : КК Слодес 86 : 75
05.11.2022
12:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Небојша Перовић, Марко Богићевић, Делегат: Никола Томић
80368 КК Борац Земун : КК Беко 82 : 75
07.11.2022
21:00
Сава Шумановић (Алтина) ( Добановачки пут 107)
Огњен Ћурчић, Филип Младеновић, Делегат: Борко Павловић
80369 КК Еко Спорт : БКК Раднички 62 : 74
11.11.2022
21:20
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Немања Кривокућа, Петар Јанкулоски, Делегат: Ђорђе Илић
80370 КК Жарково : КК Сава 84 : 87
06.11.2022
19:10
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Душан Марчетић, Лука Максимовић, Делегат: Ведран Чоловић
80371 КК Земун : КК Младост Веба 65 : 93
16.11.2022
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Немања Гојовић, Димитрије Карановић, Делегат: Горан Радовановић
80372 БКК Раднички : КК Жарково 78 : 82
16.11.2022
21:20
Хала Давид Калинић ( Милана Вукоса 44)
Немања Кривокућа, Петар Јанковић, Делегат: Слободан Каличанин
80373 КК Беко : КК Еко Спорт 87 : 71
15.11.2022
21:20
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Немања Кривокућа, Немања Гојовић, Делегат: Александар Тодоровић
80374 КК Слодес : КК Борац Земун 71 : 53
12.11.2022
12:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Димитрије Карановић, Милош Ђурђић, Делегат: Александар Толић
80375 КК Беовук 72 : КК Торлак ОКК Београд 71 : 91
13.11.2022
20:20
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Петар Јанкулоски, Далибор Шуштершић, Делегат: Зоран Нинков
80376 КК Визура : КК Сава 76 : 73
14.11.2022
17:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Лука Максимовић, Петар Јанковић, Делегат: Горан Радовановић
80377 КК Младост Веба : КК Визура 87 : 60
20.11.2022
16:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Павле Шипка, Марко Перовић, Делегат: Александар Варађан
80378 КК Торлак ОКК Београд : КК Земун 86 : 90
23.11.2022
21:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Предраг Ширко, Антоније Луковић, Делегат: Ђорђе Илић
80379 КК Борац Земун : КК Беовук 72 89 : 80
20.11.2022
14:15
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Павле Шипка, Марко Перовић, Делегат: Александар Варађан
80380 КК Еко Спорт : КК Слодес 81 : 77
22.11.2022
21:20
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Душан Марчетић, Петар Јанковић, Делегат: Ведран Чоловић
80381 КК Жарково : КК Беко 80 : 77
20.11.2022
19:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Милош Димитријевић, Петар Јанкулоски, Делегат: Александар Толић
80382 КК Сава : БКК Раднички 77 : 85
19.11.2022
14:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Предраг Ширко, Далибор Шуштершић, Делегат: Никола Томић
80383 КК Земун : КК Борац Земун
01.01.2022
80384 КК Младост Веба : КК Торлак ОКК Београд 91 : 88
25.11.2022
21:40
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Немања Кривокућа, Предраг Ширко, Делегат: Бојан Драшкић
80385 КК Беко : КК Сава 75 : 70
28.11.2022
17:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Марко Пауновић, Далибор Шуштершић, Делегат: Александар Тодоровић
80386 КК Слодес : КК Жарково 79 : 74
27.11.2022
14:30
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Огњен Ћурчић, Александар Петровић, Делегат: Ђорђе Илић
80387 КК Беовук 72 : КК Еко Спорт 56 : 58
01.12.2022
21:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
Предраг Ширко, Далибор Шуштершић, Делегат: Никола Којић
80388 КК Визура : БКК Раднички 73 : 53
29.11.2022
14:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Антоније Луковић, Петар Јанковић, Делегат: Ђорђе Илић
80389 КК Торлак ОКК Београд : КК Визура 59 : 84
06.12.2022
21:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Милош Јоксимовић, Петар Јанковић, Делегат: Ђорђе Илић
80390 КК Борац Земун : КК Младост Веба 57 : 73
06.12.2022
14:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Огњен Ћурчић, Марко Богићевић, Делегат: Милан Раденковић
80391 КК Еко Спорт : КК Земун
80392 КК Жарково : КК Беовук 72 73 : 74
14.12.2022
21:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Немања Кривокућа, Никола Младеновић, Делегат: Александар Толић
80393 КК Сава : КК Слодес 68 : 74
04.12.2022
14:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Лазар Костић, Марко Богићевић, Делегат: Александар Рашинац
80394 БКК Раднички : КК Беко 58 : 87
07.12.2022
15:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Немања Кривокућа, Огњен Ћурчић, Делегат: Александар Варађан
80395 КК Земун : КК Жарково 91 : 92
10.12.2022
21:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Марија Ћирић, Огњен Ћурчић, Делегат: Александар Варађан
80396 КК Младост Веба : КК Еко Спорт 77 : 68
13.12.2022
21:25
Спортски центар Мастер ( Цветна 4)
Антоније Луковић, Милош Јоксимовић, Делегат: Ведран Чоловић
80397 КК Торлак ОКК Београд : КК Борац Земун 82 : 73
12.12.2022
21:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Немања Кривокућа, Огњен Ћурчић, Делегат: Ђорђе Илић
80398 КК Слодес : БКК Раднички 48 : 54
12.12.2022
14:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Душко Милаковић, Страхиња Стаменковић, Делегат: Бојан Драшкић
80399 КК Беовук 72 : КК Сава 58 : 82
11.12.2022
11:00
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Петар Јанковић, Александар Лазић, Делегат: Борко Павловић
80400 КК Визура : КК Беко 90 : 83
13.12.2022
16:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Алекса Игњатовић, Вук Чанак, Делегат: Ђорђе Илић
80401 КК Борац Земун : КК Визура 85 : 94
18.12.2022
18:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Немања Влаховић, Димитрије Карановић, Делегат: Александар Кнежевић
80402 КК Еко Спорт : КК Торлак ОКК Београд 50 : 68
21.12.2022
21:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Немања Влаховић, Милош Радивојевић, Делегат: Ђорђе Илић
80403 КК Жарково : КК Младост Веба 60 : 75
17.12.2022
20:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Петар Јанкулоски, Далибор Шуштершић, Делегат: Михајло Костић
80404 КК Сава : КК Земун 81 : 75
16.12.2022
14:00
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Вук Стојановић, Алекса Игњатовић, Делегат: Александар Рашинац
80405 БКК Раднички : КК Беовук 72 80 : 71
28.12.2022
21:20
Хала Давид Калинић ( Милана Вукоса 44)
Душан Марчетић, Антоније Луковић, Делегат: Слободан Каличанин
80406 КК Беко : КК Слодес 65 : 61
20.12.2022
17:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Немања Кривокућа, Душко Милаковић, Делегат: Александар Тодоровић
80407 КК Земун : БКК Раднички
01.01.2023
80408 КК Младост Веба : КК Сава 70 : 61
25.12.2022
11:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Петар Јанкулоски, Александар Лазић, Делегат: Александар Толић
80409 КК Торлак ОКК Београд : КК Жарково 82 : 93
28.12.2022
21:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Немања Кривокућа, Алекса Игњатовић, Делегат: Ненад Радосављевић
80410 КК Борац Земун : КК Еко Спорт
80411 КК Беовук 72 : КК Беко 83 : 70
26.12.2022
21:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
Петар Јанкулоски, Далибор Шуштершић, Делегат: Небојша Лазаревић
80412 КК Визура : КК Слодес
80413 КК Еко Спорт : КК Визура 60 : 58
18.01.2023
15:20
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Далибор Шуштершић, Алекса Игњатовић, Делегат: Александар Кнежевић
80414 КК Жарково : КК Борац Земун 89 : 80
15.01.2023
17:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Немања Кривокућа, Александар Лазић, Делегат: Александар Варађан
80415 КК Сава : КК Торлак ОКК Београд
01.01.2023
80416 БКК Раднички : КК Младост Веба 55 : 74
18.01.2023
20:20
Хала Давид Калинић ( Милана Вукоса 44)
Марко Пауновић, Далибор Шуштершић, Делегат: Александар Рашинац
80417 КК Беко : КК Земун 69 : 96
16.01.2023
14:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Немања Кривокућа, Алекса Игњатовић, Делегат: Александар Кнежевић
80418 КК Слодес : КК Беовук 72 86 : 74
15.01.2023
16:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Никола Ђокић, Алекса Игњатовић, Делегат: Слободан Каличанин
80419 КК Земун : КК Слодес 71 : 68
21.01.2023
13:00
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Немања Кривокућа, Огњен Ћурчић, Делегат: Милан Раденковић
80420 КК Младост Веба : КК Беко 84 : 53
24.01.2023
21:30
Спортски центар Мастер ( Цветна 4)
Лука Максимовић, Милош Јоксимовић, Делегат: Горан Радовановић
80421 КК Торлак ОКК Београд : БКК Раднички 67 : 69
25.01.2023
21:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Милош Јоксимовић, Петар Јанкулоски, Делегат: Слободан Каличанин
80422 КК Борац Земун : КК Сава 93 : 71
22.01.2023
21:00
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Лука Максимовић, Алекса Игњатовић, Делегат: Горан Радовановић
80423 КК Еко Спорт : КК Жарково 56 : 65
21.01.2023
19:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Алекса Игњатовић, Вук Чанак, Делегат: Јован Чучуковић
80424 КК Визура : КК Беовук 72 93 : 58
22.01.2023
09:20
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Димитрије Карановић, Далибор Шуштершић, Делегат: Александар Кнежевић
80425 КК Жарково : КК Визура 74 : 79
29.01.2023
18:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Немања Влаховић, Петар Станишић, Делегат: Александар Варађан
80426 КК Сава : КК Еко Спорт 82 : 79
01.02.2023
12:50
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Огњен Ћурчић, Антоније Луковић, Делегат: Милена Главан
80427 БКК Раднички : КК Борац Земун
28.01.2023
15:20
Хала Давид Калинић ( Милана Вукоса 44)
Алекса Игњатовић, Вук Чанак, Делегат: Александар Рашинац
80428 КК Беко : КК Торлак ОКК Београд 77 : 72
01.02.2023
21:20
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Марко Пауновић, Алекса Игњатовић, Делегат: Ђорђе Илић
80429 КК Слодес : КК Младост Веба 59 : 66
28.01.2023
14:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Душан Марчетић, Димитрије Карановић, Делегат: Милан Раденковић
80430 КК Беовук 72 : КК Земун
80431 КК Сава : КК Жарково
05.02.2023
14:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
80432 БКК Раднички : КК Еко Спорт
04.02.2023
17:50
Хала Давид Калинић ( Милана Вукоса 44)
80433 КК Беко : КК Борац Земун
06.02.2023
21:20
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
80434 КК Слодес : КК Торлак ОКК Београд
07.02.2023
15:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
80435 КК Беовук 72 : КК Младост Веба
03.02.2023
21:40
Хала Пинки ( Градски парк 2)
80436 КК Визура : КК Земун