lat|eng
Насловна > Резултати
КАДЕТКИЊЕ/Регионална лига
1.ККЖ Црвена Звезда МТС 21183757:60519
2.ЖКК Мондо Баскет1091645:45119
3.КЖК Партизан 19531091802:46919
4.ЖКК Рас 21183627:50519
5.ЖКК Радивој Кораћ 21082667:47418
6.ЖКК Гирл Борац Баскет1156688:68816
7.ЖКК Арт Баскет 21055551:56115
8.ЖКК Визура 21239531:70815
9.ЖКК Флеш1046483:54914
10.ККЖ Раднички1129459:71713
11.ЖКК Беостајл12111504:76313
12.ЖКК Церак1028431:65512
79641 ЖКК Мондо Баскет : ККЖ Црвена Звезда МТС 2 46 : 67
24.10.2022
20:00
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
79642 КЖК Партизан 1953 : ЖКК Рас 2 70 : 45
23.10.2022
10:00
Нова Визура ( Славонска 18)
79643 ЖКК Беостајл : ЖКК Радивој Кораћ 2 31 : 68
22.10.2022
16:00
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
79644 ЖКК Гирл Борац Баскет : ЖКК Визура 2 54 : 36
23.10.2022
10:00
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
79645 ККЖ Раднички : ЖКК Арт Баскет 2 30 : 71
23.10.2022
11:30
Хала Давид Калинић ( Милана Вукоса 44)
79646 ЖКК Флеш : ЖКК Церак 44 : 33
23.10.2022
17:30
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
79647 ЖКК Мондо Баскет : КЖК Партизан 1953
04.02.2023
20:20
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
79648 ЖКК Арт Баскет 2 : ЖКК Флеш 59 : 53
30.10.2022
12:20
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
79649 ЖКК Визура 2 : ККЖ Раднички 54 : 58
29.10.2022
10:20
Мала Визура ( Цара Душана 105)
79650 ЖКК Радивој Кораћ 2 : ЖКК Гирл Борац Баскет
79651 ЖКК Рас 2 : ЖКК Беостајл 57 : 22
29.10.2022
19:45
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
79652 ККЖ Црвена Звезда МТС 2 : ЖКК Церак 85 : 37
31.10.2022
20:00
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
79653 КЖК Партизан 1953 : ККЖ Црвена Звезда МТС 2 86 : 63
06.11.2022
16:00
Нова Визура ( Славонска 18)
79654 ЖКК Беостајл : ЖКК Мондо Баскет 50 : 83
06.11.2022
14:20
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
79655 ЖКК Гирл Борац Баскет : ЖКК Рас 2 67 : 77
06.11.2022
19:30
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
79656 ККЖ Раднички : ЖКК Радивој Кораћ 2 40 : 88
06.11.2022
21:30
Хала Давид Калинић ( Милана Вукоса 44)
79657 ЖКК Флеш : ЖКК Визура 2 51 : 29
05.11.2022
15:50
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
79658 ЖКК Церак : ЖКК Арт Баскет 2
79659 ЖКК Мондо Баскет : ЖКК Гирл Борац Баскет 75 : 59
12.11.2022
20:15
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
79660 КЖК Партизан 1953 : ЖКК Беостајл 108 : 37
13.11.2022
13:15
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
79661 ЖКК Визура 2 : ЖКК Церак 63 : 52
12.11.2022
14:20
Мала Визура ( Цара Душана 105)
79662 ЖКК Радивој Кораћ 2 : ЖКК Флеш
79663 ЖКК Рас 2 : ККЖ Раднички 62 : 41
12.11.2022
14:15
Уједињене Нације ( Борова 8)
79664 ККЖ Црвена Звезда МТС 2 : ЖКК Арт Баскет 2 78 : 52
21.11.2022
20:15
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
79665 ЖКК Беостајл : ККЖ Црвена Звезда МТС 2 39 : 63
19.11.2022
18:20
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
79666 ЖКК Гирл Борац Баскет : КЖК Партизан 1953 48 : 75
19.11.2022
12:15
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
79667 ККЖ Раднички : ЖКК Мондо Баскет 27 : 67
19.11.2022
20:20
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
79668 ЖКК Флеш : ЖКК Рас 2 38 : 53
19.11.2022
14:20
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
79669 ЖКК Церак : ЖКК Радивој Кораћ 2 35 : 69
16.11.2022
21:10
Уједињене Нације ( Борова 8)
79670 ЖКК Арт Баскет 2 : ЖКК Визура 2 64 : 34
19.11.2022
19:30
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
79671 ЖКК Мондо Баскет : ЖКК Флеш 62 : 37
26.11.2022
20:20
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
79672 КЖК Партизан 1953 : ККЖ Раднички 79 : 41
27.11.2022
11:20
Мала Визура ( Цара Душана 105)
79673 ЖКК Беостајл : ЖКК Гирл Борац Баскет 59 : 76
26.11.2022
15:20
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
79674 ЖКК Радивој Кораћ 2 : ЖКК Арт Баскет 2 62 : 33
26.11.2022
14:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
79675 ЖКК Рас 2 : ЖКК Церак 76 : 31
27.11.2022
20:00
Љуба Ненадовић ( Аце Јоксимовића 25)
79676 ККЖ Црвена Звезда МТС 2 : ЖКК Визура 2 48 : 36
27.11.2022
17:00
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
79677 ЖКК Гирл Борац Баскет : ККЖ Црвена Звезда МТС 2 73 : 79
03.12.2022
19:00
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
79678 ККЖ Раднички : ЖКК Беостајл 41 : 38
03.12.2022
19:20
Хала Давид Калинић ( Милана Вукоса 44)
79679 ЖКК Флеш : КЖК Партизан 1953 35 : 83
04.12.2022
20:20
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
79680 ЖКК Церак : ЖКК Мондо Баскет 27 : 80
07.12.2022
21:10
Уједињене Нације ( Борова 8)
79681 ЖКК Арт Баскет 2 : ЖКК Рас 2 47 : 65
03.12.2022
14:20
Веселин Маслеша ( Кумодрашка 72)
79682 ЖКК Визура 2 : ЖКК Радивој Кораћ 2 50 : 63
04.12.2022
10:20
Нова Визура ( Славонска 18)
79683 ЖКК Мондо Баскет : ЖКК Арт Баскет 2
01.01.2022
79684 КЖК Партизан 1953 : ЖКК Церак 90 : 51
11.12.2022
10:30
Нова Визура ( Славонска 18)
79685 ЖКК Беостајл : ЖКК Флеш 39 : 58
11.12.2022
21:15
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
79686 ЖКК Гирл Борац Баскет : ККЖ Раднички 57 : 53
10.12.2022
15:30
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
79687 ЖКК Рас 2 : ЖКК Визура 2 51 : 33
11.12.2022
21:20
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
79688 ККЖ Црвена Звезда МТС 2 : ЖКК Радивој Кораћ 2 85 : 73
11.12.2022
16:00
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
79689 ККЖ Раднички : ККЖ Црвена Звезда МТС 2
79690 ЖКК Флеш : ЖКК Гирл Борац Баскет 57 : 68
18.12.2022
16:15
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
79691 ЖКК Церак : ЖКК Беостајл 41 : 40
18.12.2022
16:10
14. Октобар ( Гочка 40)
79692 ЖКК Арт Баскет 2 : КЖК Партизан 1953 46 : 75
18.12.2022
18:00
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
79693 ЖКК Визура 2 : ЖКК Мондо Баскет 39 : 72
18.12.2022
10:20
Мала Визура ( Цара Душана 105)
79694 ЖКК Радивој Кораћ 2 : ЖКК Рас 2 51 : 44
20.12.2022
19:30
Балон Радомир Шапер ( Здравка Челара 14)
79695 ЖКК Мондо Баскет : ЖКК Радивој Кораћ 2 62 : 58
25.12.2022
19:30
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
79696 КЖК Партизан 1953 : ЖКК Визура 2 82 : 35
24.12.2022
10:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
79697 ЖКК Беостајл : ЖКК Арт Баскет 2 60 : 47
25.12.2022
15:30
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
79698 ЖКК Гирл Борац Баскет : ЖКК Церак 65 : 46
27.12.2022
20:20
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
79699 ККЖ Раднички : ЖКК Флеш 38 : 54
26.12.2022
21:20
Хала Давид Калинић ( Милана Вукоса 44)
79700 ККЖ Црвена Звезда МТС 2 : ЖКК Рас 2 56 : 58
25.12.2022
10:30
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
79701 ЖКК Флеш : ККЖ Црвена Звезда МТС 2 56 : 85
21.01.2023
16:50
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
79702 ЖКК Церак : ККЖ Раднички 78 : 43
21.01.2023
16:10
14. Октобар ( Гочка 40)
79703 ЖКК Арт Баскет 2 : ЖКК Гирл Борац Баскет 63 : 57
21.01.2023
14:20
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
79704 ЖКК Визура 2 : ЖКК Беостајл 54 : 49
22.01.2023
11:20
Мала Визура ( Цара Душана 105)
79705 ЖКК Радивој Кораћ 2 : КЖК Партизан 1953 68 : 54
22.01.2023
12:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
79706 ЖКК Рас 2 : ЖКК Мондо Баскет 39 : 49
22.01.2023
20:50
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
79707 ЖКК Церак : ЖКК Флеш
79708 ЖКК Арт Баскет 2 : ККЖ Раднички 69 : 47
29.01.2023
16:50
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
79709 ЖКК Визура 2 : ЖКК Гирл Борац Баскет 68 : 64
29.01.2023
10:20
Мала Визура ( Цара Душана 105)
79710 ЖКК Радивој Кораћ 2 : ЖКК Беостајл 67 : 40
29.01.2023
12:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
79711 ЖКК Рас 2 : КЖК Партизан 1953
79712 ККЖ Црвена Звезда МТС 2 : ЖКК Мондо Баскет 48 : 49
28.01.2023
19:20
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)