lat|eng
Насловна > Резултати
ПИОНИРИ/Квалитетна лига У15
1.КК Партизан НИС111011012:79321
2.КК Бањица Мега1091913:69119
3.КК Визура1183890:79319
4.КК Црвена Звезда МТС1183935:69319
5.КК Земун1082747:58618
6.КК Динамик Вип Пеј1257901:92117
7.КК Церак 1055685:75815
8.КК Победник 011945604:67613
9.КК Флеш936562:66712
10.КК Младост1028688:80812
11.ШКК Звездара11110604:84312
12.КК Рудар 2212012646:95812
79827 КК Бањица Мега : КК Победник 011 95 : 68
24.10.2022
20:00
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
Немања Радовић, Предраг Ширко, Делегат: Зоран Нинков
79828 КК Визура : КК Флеш 71 : 56
22.10.2022
19:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Далибор Шуштершић, Душко Милаковић, Делегат: Горан Радовановић
79829 КК Динамик Вип Пеј : КК Церак 98 : 76
22.10.2022
20:30
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
Предраг Ширко, Вук Матић, Делегат: Александар Толић
79830 КК Партизан НИС : КК Младост 102 : 71
22.10.2022
18:30
Штарк арена (Мала сала) ( Булевар Арсенија Чарнојевића 58)
Дејан Живковић, Вук Матић, Делегат: Јелена Поповић
79831 КК Црвена Звезда МТС : КК Рудар 22 105 : 64
22.10.2022
16:00
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
Немања Радовић, Предраг Ширко, Делегат: Ђорђе Илић
79832 КК Земун : ШКК Звездара 104 : 60
23.10.2022
18:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Марија Ћирић, Страхиња Стаменковић, Делегат: Александар Толић
79833 КК Бањица Мега : КК Визура 91 : 77
31.10.2022
20:30
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
Душан Марчетић, Антоније Луковић, Делегат: Слободан Каличанин
79834 КК Рудар 22 : КК Земун 30 : 82
29.10.2022
18:00
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
Душко Милаковић, Алекса Игњатовић, Делегат: Слободан Каличанин
79835 КК Младост : КК Црвена Звезда МТС 76 : 95
01.11.2022
20:00
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
Огњен Ћурчић, Милош Ђурђић, Делегат: Борко Павловић
79836 КК Церак : КК Партизан НИС 47 : 63
02.11.2022
21:15
Уједињене Нације ( Борова 8)
Предраг Ширко, Марија Ћирић, Делегат: Михајло Костић
79837 КК Флеш : КК Динамик Вип Пеј 73 : 78
30.10.2022
16:20
Бора Станковић ( Паунова 19а)
Александар Петровић, Филип Станковић, Делегат: Никола Томић
79838 КК Победник 011 : ШКК Звездара 84 : 66
29.10.2022
11:30
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
Огњен Ћурчић, Антоније Луковић, Делегат: Јелена Поповић
79839 КК Визура : КК Победник 011 90 : 63
05.11.2022
14:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Александар Петровић, Александар Лазић, Делегат: Александар Толић
79840 КК Динамик Вип Пеј : КК Бањица Мега 78 : 85
05.11.2022
20:00
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
Никола Ђокић, Александар Лазић, Делегат: Милена Главан
79841 КК Партизан НИС : КК Флеш 93 : 61
07.11.2022
21:20
Штарк арена (Мала сала) ( Булевар Арсенија Чарнојевића 58)
Антоније Луковић, Дуња Поповић, Делегат: Јелена Поповић
79842 КК Црвена Звезда МТС : КК Церак 92 : 50
05.11.2022
19:00
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
Алекса Игњатовић, Вук Чанак, Делегат: Александар Варађан
79843 КК Земун : КК Младост 75 : 60
05.11.2022
13:00
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Стеван Гуџулић, Никола Ђокић, Делегат: Горан Радовановић
79844 ШКК Звездара : КК Рудар 22 66 : 44
06.11.2022
12:50
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Душко Милаковић, Хелена Маринковић, Делегат: Александар Рашинац
79845 КК Бањица Мега : КК Партизан НИС 96 : 118
14.11.2022
21:20
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
Немања Радовић, Милош Прица, Делегат: Слободан Каличанин
79846 КК Визура : КК Динамик Вип Пеј 87 : 72
12.11.2022
12:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Немања Гојовић, Петар Јанкулоски, Делегат: Вукашин Курћубић
79847 КК Младост : ШКК Звездара 76 : 65
12.11.2022
17:30
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
Петар Јанкулоски, Владимир Поповић, Делегат: Стеван Радић
79848 КК Церак : КК Земун 49 : 64
12.11.2022
17:20
14. Октобар ( Гочка 40)
Лука Максимовић, Душко Милаковић, Делегат: Александар Толић
79849 КК Флеш : КК Црвена Звезда МТС 41 : 72
30.11.2022
21:45
Бора Станковић ( Паунова 19а)
Огњен Ћурчић, Оливера Старинчевић, Делегат: Ведран Чоловић
79850 КК Победник 011 : КК Рудар 22 63 : 58
12.11.2022
10:15
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
Огњен Ћурчић, Марко Пауновић, Делегат: Тијана Брнић
79851 КК Динамик Вип Пеј : КК Победник 011 68 : 80
19.11.2022
18:30
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
Никола Младеновић, Душко Милаковић, Делегат: Јован Чучуковић
79852 КК Партизан НИС : КК Визура 93 : 83
13.12.2022
21:00
Штарк арена (Мала сала) ( Булевар Арсенија Чарнојевића 58)
Дејан Живковић, Александар Лазић, Делегат: Јелена Поповић
79853 КК Црвена Звезда МТС : КК Бањица Мега 85 : 88
22.11.2022
20:00
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
Марко Перовић, Милош Јоксимовић, Делегат: Слободан Тодоровић
79854 КК Земун : КК Флеш 75 : 49
19.11.2022
16:15
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Павле Шипка, Оливера Старинчевић, Делегат: Александар Толић
79855 ШКК Звездара : КК Церак 64 : 69
19.11.2022
12:45
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Александар Петровић, Петар Јанковић, Делегат: Мирољуб Јовановић
79856 КК Рудар 22 : КК Младост 60 : 69
29.11.2022
20:15
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
Никола Благојевић, Стефан Милић, Делегат: Жељко Делић
79857 КК Бањица Мега : КК Земун 78 : 48
28.11.2022
20:00
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
Димитрије Карановић, Филип Конатар, Делегат: Бојан Драшкић
79858 КК Визура : КК Црвена Звезда МТС 71 : 69
27.11.2022
16:20
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Никола Младеновић, Филип Конатар, Делегат: Александар Толић
79859 КК Динамик Вип Пеј : КК Партизан НИС 78 : 121
26.11.2022
20:30
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
Душко Милаковић, Александар Лазић, Делегат: Ђорђе Илић
79860 КК Церак : КК Рудар 22 68 : 65
27.11.2022
16:15
14. Октобар ( Гочка 40)
Огњен Ћурчић, Оливера Старинчевић, Делегат: Љиљана Благојевић
79861 КК Флеш : ШКК Звездара 78 : 51
27.11.2022
16:20
Бора Станковић ( Паунова 19а)
Лазар Костић, Вук Иванчевић, Делегат: Михајло Костић
79862 КК Победник 011 : КК Младост 70 : 57
26.11.2022
10:30
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
Душко Милаковић, Александар Лазић, Делегат: Тијана Брнић
79863 КК Партизан НИС : КК Победник 011 99 : 78
05.12.2022
21:15
Штарк арена (Мала сала) ( Булевар Арсенија Чарнојевића 58)
Антоније Луковић, Петар Јанковић, Делегат: Јелена Поповић
79864 КК Црвена Звезда МТС : КК Динамик Вип Пеј 87 : 68
04.12.2022
13:00
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
Огњен Ћурчић, Лука Максимовић, Делегат: Александар Толић
79865 КК Земун : КК Визура 76 : 87
03.12.2022
19:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Марко Пауновић, Далибор Шуштершић, Делегат: Милан Раденковић
79866 ШКК Звездара : КК Бањица Мега 45 : 77
06.12.2022
21:20
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
Антоније Луковић, Димитрије Карановић, Делегат: Зоран Нинков
79867 КК Рудар 22 : КК Флеш 56 : 64
03.12.2022
12:00
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
Никола Благојевић, Далибор Шуштершић, Делегат: Милан Раденковић
79868 КК Младост : КК Церак 85 : 93
03.12.2022
20:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
Лука Максимовић, Петар Јанкулоски, Делегат: Александар Варађан
79869 КК Бањица Мега : КК Рудар 22 111 : 45
11.12.2022
13:30
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
Милош Лукић, Милош Радивојевић, Делегат: Александар Рашинац
79870 КК Визура : ШКК Звездара 85 : 49
10.12.2022
14:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Милош Јоксимовић, Милош Лукић, Делегат: Борко Павловић
79871 КК Динамик Вип Пеј : КК Земун 51 : 64
10.12.2022
20:30
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
Немања Кривокућа, Предраг Ширко, Делегат: Бојан Драшкић
79872 КК Партизан НИС : КК Црвена Звезда МТС 91 : 83
11.12.2022
12:00
Штарк арена (Мала сала) ( Булевар Арсенија Чарнојевића 58)
Димитрије Карановић, Далибор Шуштершић, Делегат: Јелена Поповић
79873 КК Флеш : КК Младост
79874 КК Победник 011 : КК Церак 47 : 57
10.12.2022
10:45
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
Душко Милаковић, Страхиња Стаменковић, Делегат: Тијана Брнић
79875 КК Црвена Звезда МТС : КК Победник 011 86 : 51
17.12.2022
16:30
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
Лазар Костић, Дуња Поповић, Делегат: Александар Варађан
79876 КК Земун : КК Партизан НИС 71 : 67
17.12.2022
17:00
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Никола Младеновић, Милош Лукић, Делегат: Александар Кнежевић
79877 ШКК Звездара : КК Динамик Вип Пеј 51 : 69
17.12.2022
15:50
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Милош Прица, Алекса Игњатовић, Делегат: Александар Рашинац
79878 КК Рудар 22 : КК Визура 58 : 70
18.12.2022
12:00
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
Никола Благојевић, Стефан Милић, Делегат: Жељко Делић
79879 КК Младост : КК Бањица Мега 61 : 91
18.12.2022
16:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Немања Влаховић, Димитрије Карановић, Делегат: Александар Кнежевић
79880 КК Церак : КК Флеш
79887 КК Земун : КК Победник 011
79888 ШКК Звездара : КК Црвена Звезда МТС 32 : 69
22.01.2023
14:50
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Никола Ђокић, Далибор Шуштершић, Делегат: Александар Варађан
79889 КК Рудар 22 : КК Партизан НИС 59 : 83
22.01.2023
12:00
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
79890 КК Младост : КК Динамик Вип Пеј 67 : 75
21.01.2023
20:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Огњен Ћурчић, Милош Лукић, Делегат: Александар Кнежевић
79891 КК Церак : КК Визура 92 : 99
25.01.2023
21:15
Уједињене Нације ( Борова 8)
Огњен Ћурчић, Димитрије Карановић, Делегат: Александар Варађан
79892 КК Флеш : КК Бањица Мега 66 : 101
22.01.2023
16:20
Бора Станковић ( Паунова 19а)
Никола Младеновић, Вук Чанак, Делегат: Никола Томић
79893 ШКК Звездара : КК Земун 55 : 88
29.01.2023
12:45
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Алекса Игњатовић, Вук Чанак, Делегат: Александар Рашинац
79894 КК Рудар 22 : КК Црвена Звезда МТС 61 : 92
28.01.2023
16:00
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
Лазар Костић, Видан Перуничић, Делегат: Жељко Делић
79895 КК Младост : КК Партизан НИС 66 : 82
28.01.2023
11:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Димитрије Карановић, Лука Максимовић, Делегат: Горан Радовановић
79896 КК Церак : КК Динамик Вип Пеј 84 : 81
29.01.2023
16:15
14. Октобар ( Гочка 40)
Далибор Шуштершић, Хелена Маринковић, Делегат: Никола Томић
79897 КК Флеш : КК Визура 74 : 70
29.01.2023
16:20
Бора Станковић ( Паунова 19а)
Лазар Костић, Никола Ђокић, Делегат: Александар Варађан
79898 КК Победник 011 : КК Бањица Мега