lat|eng
Насловна > Резултати
СЕНИОРИ/3. МРЛ Центар
1.КК Беко Basketball Котеж10100565:36320
2.КК Шутер (-1)1082721:55717
3.КК Сава1064904:81416
4.КК Планет Баскет1037669:73313
5.КК Колеџ Београд (-1)1019561:78810
6.КК Беостајл (-3)1028477:6429
78565 КК Беко Basketball Котеж : КК Колеџ Београд 69 : 47
16.05.2022
21:20
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Милош Лукић, Момчило Лутовац, Делегат: Ивана Антуновић
78566 КК Планет Баскет : КК Шутер 78 : 82
15.05.2022
13:15
Лаза Костић ( Милентија Поповића 72)
Дејан Живковић, Алекса Игњатовић, Делегат: Владимир Лукић
78567 КК Сава : КК Беостајл 97 : 60
29.05.2022
13:50
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Душко Милаковић, Вук Чанак, Делегат: Ведран Чоловић
78568 КК Беко Basketball Котеж : КК Планет Баскет 77 : 67
23.05.2022
19:30
Отв. терен Котеж ( Франца Бевка/Бошка Бухе)
Петар Јанковић, Тијана Војводић, Делегат: Владимир Лукић
78569 КК Шутер : КК Сава 111 : 82
01.06.2022
20:30
Шутер арена (Сремчица) ( Шумске економије 17)
Владимир Поповић, Андрија Гавриловић, Делегат: Никола Којић
78570 КК Колеџ Београд : КК Беостајл 68 : 66
19.05.2022
21:00
Хала ФМП Железник ( Стјепана Супанца 15а)
Петар Јанковић, Лука Џомбић, Делегат: Ведран Чоловић
78571 КК Планет Баскет : КК Колеџ Београд 67 : 55
02.06.2022
21:15
Лаза Костић ( Милентија Поповића 72)
Душко Милаковић, Страхиња Стаменковић, Делегат: Ведран Чоловић
78572 КК Сава : КК Беко Basketball Котеж 84 : 87
25.06.2022
14:00
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Душко Милаковић, Вук Стојановић, Делегат: Владимир Лукић
78573 КК Беостајл : КК Шутер СР 0 : 20
службени резултат
01.01.2022
Дејан Живковић, Дуња Поповић, Делегат: Никола Којић
78574 КК Беко Basketball Котеж : КК Беостајл 83 : 54
30.05.2022
19:30
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Александар Грчић, Хелена Маринковић, Делегат: Владимир Лукић
78575 КК Планет Баскет : КК Сава 74 : 87
21.06.2022
21:15
Лаза Костић ( Милентија Поповића 72)
Лука Џомбић, Видан Перуничић, Делегат: Никола Којић
78576 КК Колеџ Београд : КК Шутер 65 : 102
28.05.2022
17:00
Хала ФМП Железник ( Стјепана Супанца 15а)
Лука Џомбић, Марко Вукчевић, Делегат: Ведран Чоловић
78577 КК Сава : КК Колеџ Београд 109 : 60
04.06.2022
14:50
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Владимир Поповић, Тијана Војводић, Делегат: Ивана Антуновић
78578 КК Беостајл : КК Планет Баскет СР 0 : 20
службени резултат
01.01.2022
Лазар Ђуришић, Никола Ћурдић, Делегат: Љиљана Перуничић
78579 КК Шутер : КК Беко Basketball Котеж СР 0 : 20
службени резултат
19.06.2022
13:30
Шутер арена (Сремчица) ( Шумске економије 17)
Петар Милановић, Видан Перуничић, Делегат: Ведран Чоловић
78580 КК Беостајл : КК Сава 86 : 96
26.06.2022
17:20
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
Дејан Живковић, Александар Миленковић, Делегат: Никола Којић
78581 КК Шутер : КК Планет Баскет 109 : 84
16.06.2022
20:30
Шутер арена (Сремчица) ( Шумске економије 17)
Милош Лукић, Маријана Стојановић, Делегат: Јован Чучуковић
78582 КК Колеџ Београд : КК Беко Basketball Котеж СР 0 : 20
службени резултат
01.01.2022
Петар Јанковић, Хелена Маринковић, Делегат: Ведран Чоловић
78583 КК Планет Баскет : КК Беко Basketball Котеж 53 : 83
28.06.2022
19:30
Отв. терен Котеж ( Франца Бевка/Бошка Бухе)
Страхиња Стаменковић, Тијана Војводић, Делегат: Ивана Антуновић
78584 КК Сава : КК Шутер 87 : 90
12.06.2022
12:40
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Александар Грчић, Андрија Гавриловић, Делегат: Владимир Лукић
78585 КК Беостајл : КК Колеџ Београд 76 : 69
08.06.2022
21:15
Хала ФМП Железник ( Стјепана Супанца 15а)
Петар Јанковић, Марко Вукчевић, Делегат: Никола Којић
78586 КК Беко Basketball Котеж : КК Сава 86 : 58
15.06.2022
19:30
Отв. терен Котеж ( Франца Бевка/Бошка Бухе)
Петар Милановић, Вук Стојановић, Делегат: Никола Којић
78587 КК Шутер : КК Беостајл 107 : 64
14.06.2022
20:30
Шутер арена (Сремчица) ( Шумске економије 17)
Страхиња Стаменковић, Александар Миленковић, Делегат: Јован Чучуковић
78588 КК Колеџ Београд : КК Планет Баскет 67 : 77
14.06.2022
21:15
Хала ФМП Железник ( Стјепана Супанца 15а)
Милош Лукић, Момчило Лутовац, Делегат: Ивана Антуновић
78589 КК Сава : КК Планет Баскет 102 : 87
19.06.2022
12:00
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Петар Јанковић, Тијана Војводић, Делегат: Ведран Чоловић
78590 КК Беостајл : КК Беко Basketball Котеж СР 0 : 20
службени резултат
01.01.2022
Лука Џомбић, Маријана Стојановић, Делегат: Љиљана Перуничић
78591 КК Шутер : КК Колеџ Београд 100 : 57
31.05.2022
21:00
Шутер арена (Сремчица) ( Шумске економије 17)
Петар Јанковић, Вук Стојановић, Делегат: Ведран Чоловић
78592 КК Беко Basketball Котеж : КК Шутер 20 : 0
30.06.2022
19:30
Отв. терен Котеж ( Франца Бевка/Бошка Бухе)
Милош Лукић, Петар Јанковић, Делегат: Ведран Чоловић
78593 КК Планет Баскет : КК Беостајл 62 : 71
23.06.2022
21:15
Лаза Костић ( Милентија Поповића 72)
Момчило Лутовац, Хелена Маринковић, Делегат: Владимир Лукић
78594 КК Колеџ Београд : КК Сава 73 : 102
05.06.2022
17:00
Хала ФМП Железник ( Стјепана Супанца 15а)
Михајло Гаврилоски, Александар Миленковић, Делегат: Јован Чучуковић