lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 |

МЛАЂИ ПИОНИРИ/Регионална лига У13 - 9 екипа/Група 1
1.КК Елите Баскет14113699:52525
2.КК Офи Баскет14104777:59824
3.КК Беовук 72 - 411110641:27622
4.КК Шутер11101600:36421
5.КК Мондо Баскет14311403:60017
6.КК Борча 21156416:49116
7.КК Беко 21239379:56115
8.КК Риверс БМ12210392:57414
9.КК Визура 313112393:71114
77875 КК Шутер : КК Беовук 72 - 4
22.05.2022
10:00
Шутер арена (Сремчица) ( Шумске економије 17)
77876 КК Мондо Баскет : КК Офи Баскет
21.05.2022
13:50
Лазар Саватић ( Кеј ослобођења 27)
77877 КК Риверс БМ : КК Борча 2
21.05.2022
11:20
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
77878 КК Елите Баскет : КК Визура 3
КК Беко 2 - слободна екипа
77961 КК Мондо Баскет : КК Беовук 72 - 4 18 : 54
29.01.2022
10:10
Лазар Саватић ( Кеј ослобођења 27)
77962 КК Риверс БМ : КК Офи Баскет 42 : 55
01.02.2022
19:10
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
77963 КК Елите Баскет : КК Борча 2 54 : 28
30.01.2022
13:10
Балон ВИИ Гимназије ( Миријево)
77964 КК Беко 2 : КК Визура 3
01.01.2022
КК Шутер - слободна екипа
77955 КК Шутер : КК Мондо Баскет 52 : 28
06.02.2022
11:00
Шутер арена (Сремчица) ( Шумске економије 17)
77956 КК Борча 2 : КК Беко 2 44 : 31
05.02.2022
15:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
77957 КК Офи Баскет : КК Елите Баскет 62 : 53
06.02.2022
12:00
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
77958 КК Беовук 72 - 4 : КК Риверс БМ 53 : 16
06.02.2022
13:30
Вук Караџић ( Таковска 41)
КК Визура 3 - слободна екипа
77951 КК Риверс БМ : КК Шутер 32 : 55
13.02.2022
13:15
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
77952 КК Елите Баскет : КК Беовук 72 - 4 33 : 42
13.02.2022
13:30
Балон ВИИ Гимназије ( Миријево)
77953 КК Беко 2 : КК Офи Баскет 22 : 63
12.02.2022
11:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
77954 КК Визура 3 : КК Борча 2 44 : 51
13.02.2022
11:50
Нова Визура ( Славонска 18)
КК Мондо Баскет - слободна екипа
77945 КК Шутер : КК Елите Баскет 58 : 43
15.02.2022
12:00
Шутер арена (Сремчица) ( Шумске економије 17)
77946 КК Мондо Баскет : КК Риверс БМ 41 : 33
11.02.2022
20:15
Лазар Саватић ( Кеј ослобођења 27)
77947 КК Офи Баскет : КК Визура 3 55 : 23
16.02.2022
10:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
77948 КК Беовук 72 - 4 : КК Беко 2 68 : 28
23.03.2022
20:30
Вук Караџић ( Таковска 41)
КК Борча 2 - слободна екипа
77941 КК Елите Баскет : КК Мондо Баскет 52 : 21
20.02.2022
13:30
Балон ВИИ Гимназије ( Миријево)
77942 КК Беко 2 : КК Шутер 26 : 41
20.02.2022
12:50
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
77943 КК Визура 3 : КК Беовук 72 - 4 21 : 68
20.02.2022
12:50
Нова Визура ( Славонска 18)
77944 КК Борча 2 : КК Офи Баскет 36 : 49
19.02.2022
15:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
КК Риверс БМ - слободна екипа
77935 КК Шутер : КК Визура 3 75 : 22
27.02.2022
13:30
Шутер арена (Сремчица) ( Шумске економије 17)
77936 КК Мондо Баскет : КК Беко 2 29 : 31
26.02.2022
11:45
Лазар Саватић ( Кеј ослобођења 27)
77937 КК Риверс БМ : КК Елите Баскет 37 : 49
01.03.2022
19:20
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
77938 КК Беовук 72 - 4 : КК Борча 2
17.05.2022
20:30
Вук Караџић ( Таковска 41)
КК Офи Баскет - слободна екипа
77931 КК Беко 2 : КК Риверс БМ 31 : 28
06.03.2022
12:40
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
77932 КК Визура 3 : КК Мондо Баскет 24 : 23
05.03.2022
15:20
Мала Визура ( Цара Душана 105)
77933 КК Борча 2 : КК Шутер 24 : 53
06.03.2022
14:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
77934 КК Офи Баскет : КК Беовук 72 - 4 37 : 60
05.03.2022
14:30
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
КК Елите Баскет - слободна екипа
77925 КК Шутер : КК Офи Баскет 67 : 49
13.03.2022
10:30
Шутер арена (Сремчица) ( Шумске економије 17)
77926 КК Мондо Баскет : КК Борча 2 43 : 41
11.03.2022
20:05
Лазар Саватић ( Кеј ослобођења 27)
77927 КК Риверс БМ : КК Визура 3 42 : 33
13.03.2022
15:45
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
77928 КК Елите Баскет : КК Беко 2 57 : 32
13.03.2022
13:30
Балон ВИИ Гимназије ( Миријево)
КК Беовук 72 - 4 - слободна екипа
77921 КК Визура 3 : КК Елите Баскет 37 : 66
19.03.2022
13:45
Мала Визура ( Цара Душана 105)
77922 КК Борча 2 : КК Риверс БМ
08.05.2022
14:15
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
77923 КК Офи Баскет : КК Мондо Баскет 66 : 30
17.03.2022
21:30
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
77924 КК Беовук 72 - 4 : КК Шутер
23.05.2022
20:30
Вук Караџић ( Таковска 41)
КК Беко 2 - слободна екипа
77915 КК Визура 3 : КК Беко 2 23 : 34
20.03.2022
15:20
Мала Визура ( Цара Душана 105)
77916 КК Борча 2 : КК Елите Баскет 33 : 54
20.03.2022
16:15
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
77917 КК Офи Баскет : КК Риверс БМ 58 : 34
19.03.2022
10:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
77918 КК Беовук 72 - 4 : КК Мондо Баскет 55 : 24
20.03.2022
11:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
КК Шутер - слободна екипа
77910 КК Мондо Баскет : КК Шутер 20 : 43
26.03.2022
15:00
Лазар Саватић ( Кеј ослобођења 27)
77911 КК Риверс БМ : КК Беовук 72 - 4 25 : 57
29.03.2022
19:10
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
77912 КК Елите Баскет : КК Офи Баскет 42 : 38
27.03.2022
13:30
Балон ВИИ Гимназије ( Миријево)
77913 КК Беко 2 : КК Борча 2 28 : 35
27.03.2022
18:00
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
КК Визура 3 - слободна екипа
77905 КК Шутер : КК Риверс БМ 53 : 35
02.04.2022
11:00
Шутер арена (Сремчица) ( Шумске економије 17)
77906 КК Борча 2 : КК Визура 3 46 : 38
10.04.2022
16:10
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
77907 КК Офи Баскет : КК Беко 2 67 : 55
02.04.2022
14:00
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
77908 КК Беовук 72 - 4 : КК Елите Баскет
КК Мондо Баскет - слободна екипа
77900 КК Риверс БМ : КК Мондо Баскет 34 : 30
10.04.2022
13:15
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
77901 КК Елите Баскет : КК Шутер 42 : 38
11.04.2022
21:15
Балон ВИИ Гимназије ( Миријево)
77902 КК Беко 2 : КК Беовук 72 - 4 19 : 56
07.05.2022
11:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
77903 КК Визура 3 : КК Офи Баскет 40 : 73
09.04.2022
12:50
Нова Визура ( Славонска 18)
КК Борча 2 - слободна екипа
77895 КК Шутер : КК Беко 2
21.05.2022
13:30
Шутер арена (Сремчица) ( Шумске економије 17)
77896 КК Мондо Баскет : КК Елите Баскет 23 : 45
16.04.2022
11:20
Лазар Саватић ( Кеј ослобођења 27)
77897 КК Офи Баскет : КК Борча 2 64 : 39
16.04.2022
10:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
77898 КК Беовук 72 - 4 : КК Визура 3 73 : 14
19.04.2022
20:30
Вук Караџић ( Таковска 41)
КК Риверс БМ - слободна екипа
77890 КК Елите Баскет : КК Риверс БМ 59 : 34
17.04.2022
09:45
Балон ВИИ Гимназије ( Миријево)
77891 КК Беко 2 : КК Мондо Баскет
77892 КК Визура 3 : КК Шутер 43 : 65
28.04.2022
15:20
Нова Визура ( Славонска 18)
77893 КК Борча 2 : КК Беовук 72 - 4
КК Офи Баскет - слободна екипа
77885 КК Шутер : КК Борча 2
77886 КК Мондо Баскет : КК Визура 3 40 : 31
08.05.2022
13:00
Лазар Саватић ( Кеј ослобођења 27)
77887 КК Риверс БМ : КК Беко 2
22.05.2022
14:15
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
77888 КК Беовук 72 - 4 : КК Офи Баскет 55 : 41
10.05.2022
20:30
Вук Караџић ( Таковска 41)
КК Елите Баскет - слободна екипа
77880 КК Беко 2 : КК Елите Баскет 42 : 50
14.05.2022
19:20
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
77881 КК Визура 3 : КК Риверс БМ
15.05.2022
14:50
Мала Визура ( Цара Душана 105)
77882 КК Борча 2 : КК Мондо Баскет 39 : 33
14.05.2022
15:40
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
77883 КК Офи Баскет : КК Шутер
16.05.2022
21:00
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
КК Беовук 72 - 4 - слободна екипа
77875 КК Шутер : КК Беовук 72 - 4
22.05.2022
10:00
Шутер арена (Сремчица) ( Шумске економије 17)
77876 КК Мондо Баскет : КК Офи Баскет
21.05.2022
13:50
Лазар Саватић ( Кеј ослобођења 27)
77877 КК Риверс БМ : КК Борча 2
21.05.2022
11:20
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
77878 КК Елите Баскет : КК Визура 3
КК Беко 2 - слободна екипа
>> Регионална лига У13 - 9 екипа