lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 | 3 |

ПИОНИРИ/Регионална лига У15/Група 1
1.КК Сава660434:25212
2.КК Нови Београд 7752458:33812
3.КК Мондо Баскет 2752444:31212
4.КК Ас Баскет 642361:30310
5.КК Раднички (Обреновац)532281:2908
6.КК Змај716303:4668
7.Кошаркашка Академија Ребрача431289:2437
8.КК Баново Брдо 2514210:3036
9.КК Умка Џез606215:3386
10.КК Земун 2413157:2555
11.КК Барајево312103:1554
75867 Кошаркашка Академија Ребрача : КК Сава
29.01.2022
10:15
Хала Стар Wелнесс ( Браће Јерковић 112)
75868 КК Раднички (Обреновац) : КК Барајево
29.01.2022
12:00
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
75869 КК Баново Брдо 2 : КК Ас Баскет
30.01.2022
11:20
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
75870 КК Нови Београд 7 : КК Змај 102 : 38
23.01.2022
10:00
Бранко Радичевић ( Јурија Гагарина 195)
75871 КК Мондо Баскет 2 : КК Земун 2
29.01.2022
11:40
Лазар Саватић ( Кеј ослобођења 27)
КК Умка Џез - слободна екипа
75826 КК Раднички (Обреновац) : КК Мондо Баскет 2 64 : 66
20.11.2021
10:00
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
75827 КК Баново Брдо 2 : КК Умка Џез
75828 КК Нови Београд 7 : КК Земун 2 64 : 46
21.11.2021
14:20
Спортски центар 11. Април ( Аутопут за Загреб 2)
75829 КК Змај : КК Сава 41 : 66
20.11.2021
14:00
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
75830 КК Ас Баскет : КК Барајево
01.02.2022
20:45
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
Кошаркашка Академија Ребрача - слободна екипа
75831 Кошаркашка Академија Ребрача : КК Раднички (Обреновац)
75832 КК Сава : КК Ас Баскет 78 : 56
28.11.2021
09:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
75833 КК Земун 2 : КК Змај
75834 КК Умка Џез : КК Нови Београд 7 32 : 46
27.11.2021
14:30
Шутер арена (Сремчица) ( Шумске економије 17)
75835 КК Мондо Баскет 2 : КК Баново Брдо 2 67 : 37
07.12.2021
21:30
Лазар Саватић ( Кеј ослобођења 27)
КК Барајево - слободна екипа
75838 КК Баново Брдо 2 : Кошаркашка Академија Ребрача 59 : 75
05.12.2021
11:00
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
75839 КК Нови Београд 7 : КК Мондо Баскет 2 50 : 47
05.12.2021
14:20
Спортски центар 11. Април ( Аутопут за Загреб 2)
75840 КК Змај : КК Умка Џез 65 : 29
04.12.2021
12:45
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
75841 КК Ас Баскет : КК Земун 2 55 : 36
04.12.2021
13:15
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
75842 КК Барајево : КК Сава 34 : 43
04.12.2021
13:00
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
КК Раднички (Обреновац) - слободна екипа
75843 Кошаркашка Академија Ребрача : КК Нови Београд 7 78 : 69
12.12.2021
10:15
Хала Стар Wелнесс ( Браће Јерковић 112)
75844 КК Раднички (Обреновац) : КК Баново Брдо 2 53 : 40
13.12.2021
20:40
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
75845 КК Земун 2 : КК Барајево
12.12.2021
16:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
75846 КК Умка Џез : КК Ас Баскет 31 : 58
11.12.2021
18:00
Доситеј Обрадовић (Умка) ( Милије Станојловића 10)
75847 КК Мондо Баскет 2 : КК Змај 96 : 22
11.12.2021
11:00
Лазар Саватић ( Кеј ослобођења 27)
КК Сава - слободна екипа
75850 КК Нови Београд 7 : КК Раднички (Обреновац) 62 : 67
17.12.2021
21:45
Спортски центар 11. Април ( Аутопут за Загреб 2)
75851 КК Змај : Кошаркашка Академија Ребрача 49 : 71
18.12.2021
11:00
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
75852 КК Ас Баскет : КК Мондо Баскет 2 49 : 54
18.12.2021
12:15
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
75853 КК Барајево : КК Умка Џез 49 : 42
18.12.2021
16:15
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
75854 КК Сава : КК Земун 2 100 : 32
18.12.2021
14:00
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
КК Баново Брдо 2 - слободна екипа
75855 Кошаркашка Академија Ребрача : КК Ас Баскет 65 : 66
26.12.2021
10:15
Хала Стар Wелнесс ( Браће Јерковић 112)
75856 КК Раднички (Обреновац) : КК Змај 58 : 45
29.12.2021
20:15
Прва обреновачка (Обреновац) ( Милоша Обреновића 169)
75857 КК Баново Брдо 2 : КК Нови Београд 7 30 : 65
26.12.2021
11:20
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
75858 КК Умка Џез : КК Сава 45 : 77
15.01.2022
15:30
Доситеј Обрадовић (Умка) ( Милије Станојловића 10)
75859 КК Мондо Баскет 2 : КК Барајево 70 : 20
25.12.2021
11:00
Лазар Саватић ( Кеј ослобођења 27)
КК Земун 2 - слободна екипа
75862 КК Змај : КК Баново Брдо 2 43 : 44
22.01.2022
12:30
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
75863 КК Ас Баскет : КК Раднички (Обреновац) 77 : 39
21.01.2022
16:45
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
75864 КК Барајево : Кошаркашка Академија Ребрача
27.01.2022
19:20
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
75865 КК Сава : КК Мондо Баскет 2 70 : 44
23.01.2022
12:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
75866 КК Земун 2 : КК Умка Џез 43 : 36
23.01.2022
10:15
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
КК Нови Београд 7 - слободна екипа
75867 Кошаркашка Академија Ребрача : КК Сава
29.01.2022
10:15
Хала Стар Wелнесс ( Браће Јерковић 112)
75868 КК Раднички (Обреновац) : КК Барајево
29.01.2022
12:00
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
75869 КК Баново Брдо 2 : КК Ас Баскет
30.01.2022
11:20
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
75870 КК Нови Београд 7 : КК Змај 102 : 38
23.01.2022
10:00
Бранко Радичевић ( Јурија Гагарина 195)
75871 КК Мондо Баскет 2 : КК Земун 2
29.01.2022
11:40
Лазар Саватић ( Кеј ослобођења 27)
КК Умка Џез - слободна екипа