lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 | 3 | 4 |

МЛАЂИ ПИОНИРИ/Регионална лига У12/Група 1
1.КК Жарково 216151832:37531
2.КК Визура 216142823:38730
3.КК Партизан НИС 216133923:43129
4.КК Барајево1688657:52924
5.КК Див Баскет 21688561:55224
6.КК Сопот1679424:58023
7.КК Земун 316511469:65121
8.КК Беостајл 2 (-1)16214284:90117
9.КК Флеш 316016243:81016
75281 КК Жарково 2 : КК Беостајл 2 74 : 13
06.02.2022
17:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
75282 КК Земун 3 : КК Див Баскет 2 44 : 50
20.03.2022
10:20
Иван Гундулић ( Народних хероја 12)
75283 КК Флеш 3 : КК Сопот 20 : 25
30.04.2022
13:15
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
75284 КК Барајево : КК Визура 2 27 : 36
21.11.2021
13:15
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
КК Партизан НИС 2 - слободна екипа
75275 КК Партизан НИС 2 : КК Жарково 2 43 : 35
21.04.2022
18:30
Штарк арена (Мала сала) ( Булевар Арсенија Чарнојевића 58)
75276 КК Сопот : КК Барајево 34 : 30
27.11.2021
10:15
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)
75277 КК Див Баскет 2 : КК Флеш 3 46 : 13
28.11.2021
13:00
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
75278 КК Беостајл 2 : КК Земун 3 СР 0 : 20
службени резултат
01.01.2022
КК Визура 2 - слободна екипа
75271 КК Земун 3 : КК Партизан НИС 2 29 : 67
05.12.2021
10:20
Иван Гундулић ( Народних хероја 12)
75272 КК Флеш 3 : КК Беостајл 2 18 : 22
04.12.2021
11:15
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
75273 КК Барајево : КК Див Баскет 2 50 : 26
04.12.2021
10:00
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
75274 КК Визура 2 : КК Сопот 38 : 15
04.12.2021
14:50
Мала Визура ( Цара Душана 105)
КК Жарково 2 - слободна екипа
75265 КК Партизан НИС 2 : КК Флеш 3 105 : 9
11.12.2021
10:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
75266 КК Жарково 2 : КК Земун 3 76 : 10
12.12.2021
18:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
75267 КК Див Баскет 2 : КК Визура 2 17 : 32
11.12.2021
15:15
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
75268 КК Беостајл 2 : КК Барајево 8 : 62
11.12.2021
15:30
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
КК Сопот - слободна екипа
75261 КК Флеш 3 : КК Жарково 2 3 : 66
18.12.2021
11:25
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
75262 КК Барајево : КК Партизан НИС 2 35 : 47
18.12.2021
17:30
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
75263 КК Визура 2 : КК Беостајл 2 96 : 20
18.12.2021
18:20
Нова Визура ( Славонска 18)
75264 КК Сопот : КК Див Баскет 2 37 : 26
19.12.2021
10:10
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)
КК Земун 3 - слободна екипа
75255 КК Партизан НИС 2 : КК Визура 2 42 : 55
25.12.2021
15:00
Штарк арена (Мала сала) ( Булевар Арсенија Чарнојевића 58)
75256 КК Жарково 2 : КК Барајево 53 : 21
26.12.2021
14:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
75257 КК Земун 3 : КК Флеш 3 52 : 12
26.12.2021
10:20
Иван Гундулић ( Народних хероја 12)
75258 КК Беостајл 2 : КК Сопот 19 : 50
25.12.2021
15:15
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
КК Див Баскет 2 - слободна екипа
75251 КК Барајево : КК Земун 3 40 : 35
23.04.2022
10:00
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
75252 КК Визура 2 : КК Жарково 2 38 : 43
29.01.2022
15:20
Мала Визура ( Цара Душана 105)
75253 КК Сопот : КК Партизан НИС 2 14 : 40
14.04.2022
18:45
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)
75254 КК Див Баскет 2 : КК Беостајл 2 43 : 16
30.01.2022
17:00
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
КК Флеш 3 - слободна екипа
75245 КК Партизан НИС 2 : КК Див Баскет 2 59 : 28
06.02.2022
10:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
75246 КК Жарково 2 : КК Сопот 58 : 22
05.02.2022
13:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
75247 КК Земун 3 : КК Визура 2 13 : 57
06.02.2022
10:20
Иван Гундулић ( Народних хероја 12)
75248 КК Флеш 3 : КК Барајево 14 : 56
29.01.2022
13:15
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
КК Беостајл 2 - слободна екипа
75241 КК Визура 2 : КК Флеш 3 64 : 17
12.02.2022
09:50
Мала Визура ( Цара Душана 105)
75242 КК Сопот : КК Земун 3 34 : 22
12.02.2022
10:15
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)
75243 КК Див Баскет 2 : КК Жарково 2 28 : 40
16.04.2022
15:20
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
75244 КК Беостајл 2 : КК Партизан НИС 2 19 : 80
12.02.2022
16:30
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
КК Барајево - слободна екипа
75235 КК Визура 2 : КК Барајево 36 : 31
19.02.2022
11:20
Мала Визура ( Цара Душана 105)
75236 КК Сопот : КК Флеш 3 36 : 22
19.02.2022
10:15
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)
75237 КК Див Баскет 2 : КК Земун 3 56 : 24
20.02.2022
14:45
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
75238 КК Беостајл 2 : КК Жарково 2 18 : 70
19.02.2022
16:20
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
КК Партизан НИС 2 - слободна екипа
75230 КК Жарково 2 : КК Партизан НИС 2 39 : 38
27.02.2022
17:30
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
75231 КК Земун 3 : КК Беостајл 2 62 : 4
27.02.2022
10:20
Иван Гундулић ( Народних хероја 12)
75232 КК Флеш 3 : КК Див Баскет 2 12 : 38
26.02.2022
13:15
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
75233 КК Барајево : КК Сопот 55 : 19
27.02.2022
12:15
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
КК Визура 2 - слободна екипа
75225 КК Партизан НИС 2 : КК Земун 3 79 : 15
06.03.2022
10:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
75226 КК Сопот : КК Визура 2 17 : 48
05.03.2022
10:30
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)
75227 КК Див Баскет 2 : КК Барајево 46 : 34
05.03.2022
15:20
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
75228 КК Беостајл 2 : КК Флеш 3 41 : 26
06.03.2022
14:15
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
КК Жарково 2 - слободна екипа
75220 КК Земун 3 : КК Жарково 2 28 : 48
13.03.2022
10:20
Иван Гундулић ( Народних хероја 12)
75221 КК Флеш 3 : КК Партизан НИС 2 10 : 56
12.03.2022
12:50
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
75222 КК Барајево : КК Беостајл 2 44 : 18
13.03.2022
14:00
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
75223 КК Визура 2 : КК Див Баскет 2 67 : 32
12.03.2022
11:50
Нова Визура ( Славонска 18)
КК Сопот - слободна екипа
75215 КК Партизан НИС 2 : КК Барајево 61 : 25
19.03.2022
12:10
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
75216 КК Жарково 2 : КК Флеш 3 58 : 13
20.03.2022
17:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
75217 КК Див Баскет 2 : КК Сопот 36 : 21
27.03.2022
10:00
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
75218 КК Беостајл 2 : КК Визура 2 12 : 104
20.03.2022
15:00
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
КК Земун 3 - слободна екипа
75210 КК Флеш 3 : КК Земун 3 19 : 31
26.03.2022
12:20
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
75211 КК Барајево : КК Жарково 2 34 : 54
27.03.2022
14:00
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
75212 КК Визура 2 : КК Партизан НИС 2 40 : 25
26.03.2022
09:50
Мала Визура ( Цара Душана 105)
75213 КК Сопот : КК Беостајл 2 36 : 24
26.03.2022
17:15
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)
КК Див Баскет 2 - слободна екипа
75205 КК Партизан НИС 2 : КК Сопот 67 : 24
03.04.2022
14:00
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
75206 КК Жарково 2 : КК Визура 2 37 : 25
03.04.2022
15:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
75207 КК Земун 3 : КК Барајево 20 : 49
28.04.2022
18:50
Иван Гундулић ( Народних хероја 12)
75208 КК Беостајл 2 : КК Див Баскет 2 18 : 43
03.04.2022
14:20
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
КК Флеш 3 - слободна екипа
75200 КК Барајево : КК Флеш 3 64 : 22
10.04.2022
14:00
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
75201 КК Визура 2 : КК Земун 3 37 : 26
09.04.2022
19:50
Нова Визура ( Славонска 18)
75202 КК Сопот : КК Жарково 2 17 : 37
09.04.2022
17:30
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)
75203 КК Див Баскет 2 : КК Партизан НИС 2 22 : 41
10.04.2022
14:45
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
КК Беостајл 2 - слободна екипа
75195 КК Партизан НИС 2 : КК Беостајл 2 73 : 32
18.04.2022
21:30
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
75196 КК Жарково 2 : КК Див Баскет 2 44 : 24
17.04.2022
10:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
75197 КК Земун 3 : КК Сопот 38 : 23
30.04.2022
16:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
75198 КК Флеш 3 : КК Визура 2 13 : 50
18.04.2022
20:20
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
КК Барајево - слободна екипа