lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 |

ЈУНИОРИ/2. лига/Група 1
1.КК Раднички (Обреновац)141221173:90826
2.КК Риверс БМ141041081:88024
3.КК Рас1495984:87223
4.ШКК Звездара1495976:85923
5.КК Колубара ЛА 200314951110:99823
6.БКК Раднички 214311757:104517
7.КК Сава 214311844:112617
8.ОКК Београд14113806:104315
74867 КК Колубара ЛА 2003 : БКК Раднички 2 84 : 56
14.11.2021
15:45
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
74868 ШКК Звездара : КК Сава 2 89 : 68
16.11.2021
14:40
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
74869 ОКК Београд : КК Раднички (Обреновац) 72 : 79
04.03.2022
19:50
Балон Радомир Шапер ( Здравка Челара 14)
74870 КК Риверс БМ : КК Рас 66 : 65
05.03.2022
15:30
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
74871 БКК Раднички 2 : КК Рас 66 : 62
21.11.2021
21:00
Хала Давид Калинић ( Станка Враза 44)
74872 КК Раднички (Обреновац) : КК Риверс БМ 81 : 70
20.11.2021
11:20
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
74873 КК Сава 2 : ОКК Београд 65 : 55
21.11.2021
12:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
74874 КК Колубара ЛА 2003 : ШКК Звездара 82 : 68
21.11.2021
14:30
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
74875 ШКК Звездара : БКК Раднички 2 71 : 40
28.11.2021
15:15
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
74876 ОКК Београд : КК Колубара ЛА 2003 64 : 80
28.11.2021
12:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
74877 КК Риверс БМ : КК Сава 2 81 : 51
07.12.2021
20:20
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
74878 КК Рас : КК Раднички (Обреновац) 80 : 75
27.11.2021
21:00
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
74879 БКК Раднички 2 : КК Раднички (Обреновац) 41 : 80
04.12.2021
19:20
Хала Давид Калинић ( Станка Враза 44)
74880 КК Сава 2 : КК Рас 46 : 59
05.12.2021
13:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
74881 КК Колубара ЛА 2003 : КК Риверс БМ 73 : 69
04.12.2021
16:15
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
74882 ШКК Звездара : ОКК Београд 69 : 51
04.12.2021
18:30
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
74883 ОКК Београд : БКК Раднички 2 86 : 54
12.12.2021
12:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
74884 КК Риверс БМ : ШКК Звездара 63 : 57
11.12.2021
14:30
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
74885 КК Рас : КК Колубара ЛА 2003 66 : 51
08.03.2022
21:20
Уједињене Нације ( Борова 8)
74886 КК Раднички (Обреновац) : КК Сава 2 92 : 65
11.12.2021
15:45
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
74887 БКК Раднички 2 : КК Сава 2 67 : 73
19.12.2021
12:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
74888 КК Колубара ЛА 2003 : КК Раднички (Обреновац) 95 : 97
25.12.2021
15:30
СРЦ Колубара - Нова хала (Лазаревац) ( Хиландарска ББ)
74889 ШКК Звездара : КК Рас 53 : 78
18.12.2021
12:50
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
74890 ОКК Београд : КК Риверс БМ 68 : 89
18.12.2021
12:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
74891 КК Риверс БМ : БКК Раднички 2 96 : 24
19.02.2022
13:30
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
74892 КК Рас : ОКК Београд 77 : 50
13.03.2022
13:45
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
74893 КК Раднички (Обреновац) : ШКК Звездара 72 : 64
07.03.2022
20:45
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
74894 КК Сава 2 : КК Колубара ЛА 2003 62 : 88
27.01.2022
11:50
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
74895 БКК Раднички 2 : КК Колубара ЛА 2003 72 : 81
05.03.2022
10:00
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
74896 КК Сава 2 : ШКК Звездара 46 : 69
30.01.2022
12:50
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
74897 КК Раднички (Обреновац) : ОКК Београд 70 : 46
10.03.2022
20:45
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
74898 КК Рас : КК Риверс БМ 77 : 74
30.01.2022
20:30
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
74899 КК Рас : БКК Раднички 2 58 : 53
05.02.2022
15:00
Уједињене Нације ( Борова 8)
74900 КК Риверс БМ : КК Раднички (Обреновац) 75 : 79
06.02.2022
13:20
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
74901 ОКК Београд : КК Сава 2 64 : 83
08.02.2022
20:50
Балон Радомир Шапер ( Здравка Челара 14)
74902 ШКК Звездара : КК Колубара ЛА 2003 94 : 72
11.03.2022
21:20
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
74903 БКК Раднички 2 : ШКК Звездара 49 : 62
27.02.2022
12:45
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
74904 КК Колубара ЛА 2003 : ОКК Београд 97 : 55
12.02.2022
16:15
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
74905 КК Сава 2 : КК Риверс БМ 72 : 81
20.03.2022
11:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
74906 КК Раднички (Обреновац) : КК Рас 86 : 60
13.02.2022
17:30
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
74907 КК Раднички (Обреновац) : БКК Раднички 2 105 : 51
18.02.2022
13:30
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
74908 КК Рас : КК Сава 2 89 : 53
20.02.2022
15:30
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
74909 КК Риверс БМ : КК Колубара ЛА 2003 80 : 65
01.03.2022
21:00
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
74910 ОКК Београд : ШКК Звездара 40 : 72
22.02.2022
17:20
Балон Радомир Шапер ( Здравка Челара 14)
74911 БКК Раднички 2 : ОКК Београд 52 : 47
01.03.2022
21:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
74912 ШКК Звездара : КК Риверс БМ 70 : 71
26.02.2022
16:40
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
74913 КК Колубара ЛА 2003 : КК Рас 73 : 66
26.02.2022
16:00
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
74914 КК Сава 2 : КК Раднички (Обреновац) 49 : 109
27.02.2022
14:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
74915 КК Сава 2 : БКК Раднички 2 50 : 85
06.03.2022
14:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
74916 КК Раднички (Обреновац) : КК Колубара ЛА 2003 88 : 71
18.03.2022
17:15
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
74917 КК Рас : ШКК Звездара 67 : 69
06.03.2022
15:30
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
74918 КК Риверс БМ : ОКК Београд 76 : 51
12.03.2022
16:20
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
74919 БКК Раднички 2 : КК Риверс БМ 47 : 90
19.03.2022
13:20
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
74920 ОКК Београд : КК Рас 57 : 80
09.03.2022
20:15
Балон Радомир Шапер ( Здравка Челара 14)
74921 ШКК Звездара : КК Раднички (Обреновац) 69 : 60
13.03.2022
16:20
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
74922 КК Колубара ЛА 2003 : КК Сава 2 98 : 61
12.03.2022
11:45
СРЦ Колубара - Нова хала (Лазаревац) ( Хиландарска ББ)