lat|eng
Насловна > Резултати
КАДЕТИ/Квалитетна лига
1.КК Земун871615:51815
2.БКК Раднички871532:44415
3.КК Слодес853565:55013
4.КК Торлак ОКК Београд752575:45312
5.КК Младост752446:39412
6.ОКК Београд844574:52912
7.КК Жарково835507:51211
8.КК Визура743531:49211
9.КК Флеш927518:57211
10.КК Беко826448:56910
11.КК Мондо Баскет826445:58810
12.КК Беовук 72817473:6089
74789 КК Слодес : КК Мондо Баскет
27.01.2022
16:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
74790 КК Визура : КК Флеш
74791 КК Земун : БКК Раднички
29.01.2022
14:00
Хала Пинки ( Градски парк 2)
74792 КК Торлак ОКК Београд : КК Жарково
74793 ОКК Београд : КК Младост
30.01.2022
13:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
74794 КК Беовук 72 : КК Беко
30.01.2022
16:30
Вук Караџић ( Таковска 41)
74735 КК Слодес : КК Беовук 72 83 : 76
13.11.2021
11:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Антоније Луковић, Милош Јоксимовић, Делегат: Александар Рашинац
74736 КК Визура : КК Беко 74 : 67
12.11.2021
17:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Антоније Луковић, Милош Јоксимовић, Делегат: Милена Главан
74737 КК Земун : КК Мондо Баскет 83 : 48
17.11.2021
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Немања Кривокућа, Огњен Ћурчић, Делегат: Горан Радовановић
74738 КК Торлак ОКК Београд : КК Флеш 75 : 64
13.11.2021
16:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Немања Влаховић, Предраг Несторовић, Делегат: Слободан Каличанин
74739 ОКК Београд : БКК Раднички 53 : 58
13.11.2021
12:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Александар Бошковић, Огњен Ћурчић, Делегат: Слободан Каличанин
74740 КК Младост : КК Жарково 64 : 60
12.11.2021
21:40
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Немања Влаховић, Немања Кривокућа, Делегат: Александар Кнежевић
74741 КК Слодес : КК Визура
01.01.2021
74742 БКК Раднички : КК Младост 71 : 60
21.11.2021
13:20
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
Предраг Несторовић, Петар Јанковић, Делегат: Мирољуб Јовановић
74743 КК Флеш : ОКК Београд 71 : 65
21.11.2021
15:20
Бора Станковић ( Паунова 19а)
Лука Максимовић, Саша Крсмановић, Делегат: Тијана Брнић
74744 КК Мондо Баскет : КК Торлак ОКК Београд 46 : 86
21.11.2021
14:20
Граовац (Батајница) ( Краља Михајла Зетског 45)
Павле Шипка, Марко Богићевић, Делегат: Слободан Каличанин
74745 КК Беко : КК Земун 64 : 84
20.11.2021
18:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Александар Петровић, Петар Јанкулоски, Делегат: Александар Тодоровић
74746 КК Беовук 72 : КК Жарково
74747 КК Визура : КК Беовук 72 90 : 67
28.11.2021
17:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Немања Кривокућа, Никола Младеновић, Делегат: Јован Михаиловић
74748 КК Земун : КК Слодес 73 : 71
27.11.2021
16:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Лука Максимовић, Дамјан Ратковић, Делегат: Слободан Каличанин
74749 КК Торлак ОКК Београд : КК Беко 103 : 51
27.11.2021
13:50
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Марија Ћирић, Филип Младеновић, Делегат: Мирољуб Јовановић
74750 ОКК Београд : КК Мондо Баскет 95 : 62
17.12.2021
21:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Немања Влаховић, Немања Кривокућа, Делегат: Мирољуб Јовановић
74751 КК Младост : КК Флеш 60 : 57
27.11.2021
14:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Лука Максимовић, Дамјан Ратковић, Делегат: Слободан Каличанин
74752 КК Жарково : БКК Раднички 61 : 79
28.11.2021
18:30
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Огњен Дабић, Александар Лазић, Делегат: Михајло Костић
74753 КК Слодес : КК Торлак ОКК Београд 81 : 67
04.12.2021
10:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Немања Влаховић, Милош Прица, Делегат: Ђорђе Илић
74754 КК Визура : КК Земун 75 : 77
04.12.2021
11:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Павле Шипка, Петар Јанковић, Делегат: Горан Радовановић
74755 КК Флеш : КК Жарково 49 : 63
04.12.2021
17:05
Бора Станковић ( Паунова 19а)
Филип Конатар, Алекса Игњатовић, Делегат: Љиљана Благојевић
74756 КК Мондо Баскет : КК Младост 34 : 66
05.12.2021
12:20
Граовац (Батајница) ( Краља Михајла Зетског 45)
Павле Шипка, Филип Конатар, Делегат: Ивана Антуновић
74757 КК Беко : ОКК Београд 64 : 59
04.12.2021
14:30
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Никола Младеновић, Никола Ђокић, Делегат: Александар Тодоровић
74758 КК Беовук 72 : БКК Раднички 39 : 58
04.12.2021
16:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
Милан Костић, Петар Јанкулоски, Делегат: Александар Рашинац
74759 КК Земун : КК Беовук 72 73 : 60
15.12.2021
20:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Павле Шипка, Антоније Луковић, Делегат: Горан Радовановић
74760 КК Торлак ОКК Београд : КК Визура 78 : 76
08.12.2021
21:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Лука Максимовић, Петар Димић, Делегат: Александар Варађан
74761 ОКК Београд : КК Слодес 85 : 67
09.12.2021
21:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Душан Марчетић, Огњен Ћурчић, Делегат: Јелена Поповић
74762 КК Младост : КК Беко 64 : 39
08.12.2021
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Павле Шипка, Огњен Ћурчић, Делегат: Горан Радовановић
74763 КК Жарково : КК Мондо Баскет 70 : 53
08.12.2021
21:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Антоније Луковић, Немања Гојовић, Делегат: Звездан Јанковић
74764 БКК Раднички : КК Флеш 70 : 55
06.12.2021
17:20
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
Огњен Ћурчић, Антоније Луковић, Делегат: Горан Радовановић
74765 КК Слодес : КК Младост 69 : 64
11.12.2021
11:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Душан Марчетић, Лука Максимовић, Делегат: Бојан Драшкић
74766 КК Визура : ОКК Београд 76 : 61
13.12.2021
21:45
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Немања Кривокућа, Лука Максимовић, Делегат: Александар Кнежевић
74767 КК Земун : КК Торлак ОКК Београд 81 : 70
12.12.2021
18:00
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Душан Марчетић, Петар Димић, Делегат: Горан Радовановић
74768 КК Мондо Баскет : БКК Раднички 56 : 68
11.12.2021
12:20
Граовац (Батајница) ( Краља Михајла Зетског 45)
Павле Шипка, Милош Лукић, Делегат: Ивана Антуновић
74769 КК Беко : КК Жарково 58 : 52
12.12.2021
19:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Никола Стошић, Лука Максимовић, Делегат: Александар Тодоровић
74770 КК Беовук 72 : КК Флеш 53 : 43
12.12.2021
12:00
Вук Караџић ( Таковска 41)
Петар Димић, Милош Јоксимовић, Делегат: Мирољуб Јовановић
74771 КК Торлак ОКК Београд : КК Беовук 72 96 : 54
21.12.2021
21:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Немања Влаховић, Милош Јоксимовић, Делегат: Слободан Каличанин
74772 ОКК Београд : КК Земун 71 : 70
22.12.2021
21:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Немања Радовић, Огњен Ћурчић, Делегат: Зоран Нинков
74773 КК Младост : КК Визура 68 : 64
20.12.2021
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Павле Шипка, Милош Прица, Делегат: Горан Радовановић
74774 КК Жарково : КК Слодес 68 : 59
18.12.2021
19:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Никола Ђокић, Срба Ерић, Делегат: Никола Којић
74775 БКК Раднички : КК Беко 68 : 50
18.12.2021
20:20
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
Петар Димић, Марко Богићевић, Делегат: Александар Рашинац
74776 КК Флеш : КК Мондо Баскет 57 : 66
22.12.2021
20:45
Бора Станковић ( Паунова 19а)
Милош Прица, Марко Пауновић, Делегат: Слободан Каличанин
74777 КК Слодес : БКК Раднички 70 : 60
25.12.2021
11:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Предраг Несторовић, Антоније Луковић, Делегат: Александар Кнежевић
74778 КК Визура : КК Жарково 76 : 74
26.12.2021
13:50
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Петар Димић, Марија Ћирић, Делегат: Урош Чукић
74779 КК Земун : КК Младост
74780 КК Торлак ОКК Београд : ОКК Београд
01.01.2021
74781 КК Беко : КК Флеш 55 : 65
25.12.2021
16:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Милош З. Димитријевић, Никола Ђокић, Делегат: Александар Тодоровић
74782 КК Беовук 72 : КК Мондо Баскет 63 : 80
26.12.2021
12:45
Вук Караџић ( Таковска 41)
Немања Влаховић, Филип Конатар, Делегат: Зоран Нинков
74783 ОКК Београд : КК Беовук 72 85 : 61
22.01.2022
13:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Милош Јоксимовић, Алекса Игњатовић, Делегат: Зоран Нинков
74784 КК Младост : КК Торлак ОКК Београд
27.01.2022
13:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
74785 КК Жарково : КК Земун 59 : 74
23.01.2022
18:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Милош З. Димитријевић, Лука Максимовић, Делегат: Никола Томић
74786 БКК Раднички : КК Визура
74787 КК Флеш : КК Слодес 57 : 65
24.01.2022
21:45
Бора Станковић ( Паунова 19а)
Немања Радовић, Дејан Живковић, Делегат: Никола Којић
74788 КК Мондо Баскет : КК Беко
01.01.2022
74789 КК Слодес : КК Мондо Баскет
27.01.2022
16:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
74790 КК Визура : КК Флеш
74791 КК Земун : БКК Раднички
29.01.2022
14:00
Хала Пинки ( Градски парк 2)
74792 КК Торлак ОКК Београд : КК Жарково
74793 ОКК Београд : КК Младост
30.01.2022
13:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
74794 КК Беовук 72 : КК Беко
30.01.2022
16:30
Вук Караџић ( Таковска 41)