lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 |

ПИОНИРИ/2. лига У15/Група 1
1.КК Жарково880547:37316
2.КК Рас770508:34714
3.КК ФМП862596:48214
4.КК Младост752594:43012
5.КК Мондо Баскет 844454:51012
6.КК Борча752538:44412
7.КК Беко835555:56311
8.КК Партизан НИС 2734514:50710
9.КК Сфера826490:58310
10.КК Сурчин Добановци817363:5319
11.ОКК Београд 808440:7098
12.КК Визура 2615313:4337
74519 КК Жарково : КК Сфера
29.01.2022
10:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
74520 КК Визура 2 : КК Младост
30.01.2022
18:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
74521 КК Рас : КК ФМП
74522 КК Партизан НИС 2 : ОКК Београд
30.01.2022
12:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
74523 КК Мондо Баскет : КК Борча
03.02.2022
19:20
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
74524 КК Сурчин Добановци : КК Беко
30.01.2022
11:20
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
74471 КК Борча : КК Сфера 70 : 61
06.11.2021
17:25
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
74472 ОКК Београд : КК Беко 52 : 92
06.11.2021
20:50
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
74473 КК ФМП : КК Сурчин Добановци 73 : 51
07.11.2021
12:30
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
74474 КК Младост : КК Мондо Баскет 86 : 64
23.01.2022
11:30
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
74475 КК Жарково : КК Партизан НИС 2 77 : 52
06.11.2021
16:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
74476 КК Визура 2 : КК Рас
29.01.2022
19:50
Мала Визура ( Цара Душана 105)
74477 КК Борча : ОКК Београд 107 : 64
14.11.2021
14:30
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
74478 КК Партизан НИС 2 : КК Визура 2
01.01.2021
74479 КК Мондо Баскет : КК Жарково 33 : 53
18.11.2021
20:45
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
74480 КК Сурчин Добановци : КК Младост 41 : 86
13.11.2021
11:15
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
74481 КК Беко : КК ФМП 61 : 67
14.11.2021
12:30
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
74482 КК Сфера : КК Рас 52 : 61
14.11.2021
16:30
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
74483 ОКК Београд : КК Сфера 86 : 87
20.11.2021
10:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
74484 КК ФМП : КК Борча 66 : 69
21.11.2021
13:30
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
74485 КК Младост : КК Беко 103 : 77
20.11.2021
11:30
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
74486 КК Жарково : КК Сурчин Добановци 71 : 44
20.11.2021
10:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
74487 КК Визура 2 : КК Мондо Баскет 62 : 64
21.11.2021
13:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
74488 КК Рас : КК Партизан НИС 2 77 : 63
20.11.2021
13:15
Уједињене Нације ( Борова 8)
74489 КК Борча : КК Младост
74490 ОКК Београд : КК ФМП 56 : 80
27.11.2021
10:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
74491 КК Мондо Баскет : КК Рас 35 : 59
28.11.2021
16:30
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
74492 КК Сурчин Добановци : КК Визура 2 62 : 38
28.11.2021
14:15
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
74493 КК Беко : КК Жарково 56 : 71
28.11.2021
19:20
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
74494 КК Сфера : КК Партизан НИС 2 65 : 76
28.11.2021
15:15
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
74495 КК ФМП : КК Сфера 90 : 57
05.12.2021
14:30
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
74496 КК Младост : ОКК Београд 100 : 44
05.12.2021
12:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
74497 КК Жарково : КК Борча 59 : 51
05.12.2021
18:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
74498 КК Визура 2 : КК Беко 60 : 75
06.12.2021
14:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
74499 КК Рас : КК Сурчин Добановци 73 : 25
04.12.2021
13:15
Уједињене Нације ( Борова 8)
74500 КК Партизан НИС 2 : КК Мондо Баскет 97 : 74
06.12.2021
20:30
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
74501 КК Борча : КК Визура 2 93 : 38
12.12.2021
14:30
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
74502 ОКК Београд : КК Жарково 19 : 83
11.12.2021
10:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
74503 КК ФМП : КК Младост 91 : 74
12.12.2021
18:40
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
74504 КК Сурчин Добановци : КК Партизан НИС 2 46 : 67
12.12.2021
12:50
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
74505 КК Беко : КК Рас 59 : 72
11.12.2021
11:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
74506 КК Сфера : КК Мондо Баскет 54 : 67
12.12.2021
16:30
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
74507 КК Младост : КК Сфера 81 : 47
21.12.2021
21:20
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
74508 КК Жарково : КК ФМП 67 : 54
18.12.2021
15:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
74509 КК Визура 2 : ОКК Београд 68 : 64
18.12.2021
12:45
Мала Визура ( Цара Душана 105)
74510 КК Рас : КК Борча 74 : 58
18.12.2021
16:20
Уједињене Нације ( Борова 8)
74511 КК Партизан НИС 2 : КК Беко 77 : 78
20.12.2021
20:50
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
74512 КК Мондо Баскет : КК Сурчин Добановци 56 : 42
23.12.2021
20:45
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
74513 КК Борча : КК Партизан НИС 2 90 : 82
25.12.2021
17:25
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
74514 ОКК Београд : КК Рас 55 : 92
25.12.2021
11:50
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
74515 КК ФМП : КК Визура 2 75 : 47
25.12.2021
14:00
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
74516 КК Младост : КК Жарково 64 : 66
26.12.2021
16:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
74517 КК Беко : КК Мондо Баскет 57 : 61
25.12.2021
12:20
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
74518 КК Сфера : КК Сурчин Добановци 67 : 52
26.12.2021
15:10
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
74519 КК Жарково : КК Сфера
29.01.2022
10:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
74520 КК Визура 2 : КК Младост
30.01.2022
18:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
74521 КК Рас : КК ФМП
74522 КК Партизан НИС 2 : ОКК Београд
30.01.2022
12:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
74523 КК Мондо Баскет : КК Борча
03.02.2022
19:20
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
74524 КК Сурчин Добановци : КК Беко
30.01.2022
11:20
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)