lat|eng
Насловна > Резултати
ПИОНИРИ/Предквалификације за Квалитетну лигу У15
3247 КК Беосербона : КК Беостајл 34 : 55
02.10.2021
14:00
Ратко Митровић ( Омладинских бригада 58)
Марко Пауновић, Душко Милаковић, Делегат: Јелена Поповић
3248 КК Крсташ : ШКК Звездара 32 : 71
03.10.2021
10:50
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
Душко Милаковић, Никола Ћурдић, Делегат: Милан Благојевић
3249 КК Академија спорта (Лазаревац) : КК Сава 67 : 40
02.10.2021
11:00
Кнез Лазар (Лазаревац) ( Бранка Радичевића 27а)
Делегат: Жељко Делић
3250 КК Борац Земун : КК Победник 011 52 : 65
03.10.2021
12:00
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
Немања Гојовић, Лазар Ђуришић, Делегат: Стеван Радић
3251 КК Младост : КК Беостарс 05 103 : 34
02.10.2021
11:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Марко Пауновић, Владимир Поповић, Делегат: Горан Радовановић
3252 КК ББ Баскет (Младеновац) : КК Беко 73 : 76
03.10.2021
18:15
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
Павле Цветић, Александар Лазић, Делегат: Милорад Поповић
3253 КК Борча : КК Сфера 109 : 60
03.10.2021
14:25
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
Петар Милановић, Никола Ћурдић, Делегат: Зоран Лепосавић
3254 КК Беостајл : КК Беосербона 72 : 67
05.10.2021
21:30
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
Ђорђе Маринков, Марко Богићевић, Делегат: Ђорђе Илић
3255 ШКК Звездара : КК Крсташ 86 : 38
02.10.2021
15:50
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Стеван Рашинац, Вук Иванчевић, Делегат: Татјана Илић
3256 КК Сава : КК Академија спорта (Лазаревац) 95 : 72
03.10.2021
10:50
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Стеван Рашинац, Петар Јанкулоски, Делегат: Михајло Костић
3257 КК Победник 011 : КК Борац Земун 61 : 59
05.10.2021
21:15
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
Антоније Луковић, Душко Милаковић, Делегат: Михајло Костић
3258 КК Беостарс 05 : КК Младост 38 : 65
05.10.2021
20:45
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
Немања Гојовић, Дамјан Ратковић, Делегат: Стеван Радић
3259 КК Беко : КК ББ Баскет (Младеновац) 61 : 72
05.10.2021
21:10
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
Марко Пауновић, Петар Милановић, Делегат: Александар Тодоровић
3260 КК Сфера : КК Борча 66 : 76
05.10.2021
20:15
Шутер арена (Сремчица) ( Шумске економије 17)
Филип Младеновић, Никола Младеновић, Делегат: Александар Кнежевић
>> Предквалификације за Квалитетну лигу У15