lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар   >   КК Барајево Бамби - КК Умка Џез
(56671) 27.01.2019
Сениори/2.МРЛ Центар
КК Барајево Бамби
71
КК Умка Џез
68
(20:15, 18:14, 19:28, 14:11)
27.01.2019
14:20:00
Балон средње школе (Барајево)
Немања Видаковић, Никола Милосављевић . Делегат: Жељко Делић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5