lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар   >   КК Жарково 2 - КК ЛА Баскет
(56670) 25.01.2019
Сениори/2.МРЛ Центар
КК Жарково 2
100
КК ЛА Баскет
85
(22:19, 21:16, 31:22, 26:28)
25.01.2019
16:45:00
Хала спортова Жарково
Немања Илић, Филип Конатар. Делегат: Милена Главан

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5